עדכוני 'נשות אחיות' 2022: חדשות מרשימות, סיפורים מובילים

מה כוכב 'נשות אחיות' עושה למחייתו

הבלאגן אמיתי! נשות אחות כוכב מרי בראון כיכבה בסדרת הריאליטי הוותיקה TLC מאז הבכורה שלה ב-2010, אבל איך עוד היא מתפרנסת? המשיכו לקרוא כדי לגלות פרטים על העבודה של מרי, מה היא עושה לעבודה ועוד.

מה התפקיד של מרי בראון?

זה לא סוד להיות כוכבת ריאליטי היא אחת התפקידים העיקריים של מרי, כפי שהיא כיכב על נשות אחות לכל 17 העונות. עם זאת, לפני עליית התוכנית, מרי עבדה בתחום בריאות הנפש ושאפה לעבוד עם צעירים בסיכון. עם זאת, ברגע שהסדרה שודרה, ה TLC תהילתה בן לילה של האישיות הייתה לכאורה יותר מדי עבור המעסיק הישן שלה, למרות שלפי הדיווחים היו מודעים לאורח החיים הפוליגמי שלה.

"הם הרגישו שהם צריכים להגן על החברה, אני חושב", אמרה מרי במהלך ראיון טלוויזיה באוקטובר 2010 – חודש אחד בלבד לאחר העונה הראשונה של נשות אחות שודר. "זה בעצם גורם לי להיות מאוד עצוב כי אהבתי את העבודה שלי. זה שובר לי את הלב, בהחלט. … אבל אני מבין מאיפה הם באים."

כמה מרוויחה מרי בראון בפרק של 'נשות אחיות'?

ה משפחת ריאליטי מרוויחה כ-10 אחוזים מתקציב התוכנית לפרק, לפי שליף. לפי הדיווחים, TLC מוציאה כ-250,000 עד 400,000 דולר על כל פרק, כלומר משפחת בראון מקבלת בין 25,000 ל-40,000 דולר כדי להתחלק ביניהם.

למרות שלא ברור בדיוק כמה מרוויחה מרי לפרק, Business Insider דיווחה שהשכר שלה יכול להגיע ליותר מ-10,000 דולר לפרק – תלוי בהצלחת התוכנית.

באדיבות TLC

"עבור הרכבי הדוקו האלה, במיוחד אם הם אף אחד, לפרק זה נע בין קצה נמוך, כמו 1,500 דולר לפרק, ל-3,000 דולר בקצה הגבוה", דיווח השקע. "ואז אחרי שלוש שנים של הצלחה, זה יכול להגיע עד $7,000 עד $10,000 לפרק. לאחר מכן, אתה מתחיל לעבור לתוך קרדשיאן רָמָה."

מרי בראון מנהלת את ליזי'ס Heritage Inn

מרי מנהל את ליזי'ס Heritage Inn, ציון דרך לינה וארוחת בוקר היסטורי הממוקם בעיירה Parowan בדרום יוטה. למרות שלצימר המוזר יש ביקורות טובות, המעריצים היו בהלם לאחר שמרי חשפה שהיא גובה 4,500 דולר עד למעלה מ-6,500 דולר עבור ריטריט בן ארבעה ימים ושלושה לילות בנכס באוקטובר 2022. החל מינואר 2023, ריטריט נוסף שכותרתו "אהבת את עצמך!" מתוכנן לחודש הבא ופועל בטווח מחירים דומה.

"וואו! התמחור הזה מטורף לחלוטין! רשמית איבדת את הכבוד שלי. אתה משתמש בכל סטטוס 'ידוען' שיש לך כדי לרמות אנשים מתוך המון $", כתב אדם אחד באינסטגרם לאחר שמרי קידם נסיגת אוקטובר, בעוד אחר הגיב, "מה אתה מגיש לארוחת בוקר… זהב? 4500.00????”

איך עוד מרי בראון מרוויחה כסף?

מרי היא גם א ניו יורק טיימס מחבר רבי מכר, לאחר שכתב להפוך לנשות אחיות: סיפורם של נישואים לא שגרתיים לצד האקס קודי בראוןנשות אחיות לשעבר ג'נל בראון ו כריסטין בראוןואשתו היחידה שנותרה קודי, רובין בראון.

בנוסף, מרי משמשת כ"מאמנת" בחברת LuLaRoe, חברה שמוכרת בגדים כמו חותלות, סווטשירטים, שמלות ועוד בהדפסים, דוגמאות וצבעים ייחודיים – משהו שהיא עושה מאז 2016 ומתארת ​​כ"התשוקה שלה".

מהו השווי הנקי של מרי בראון?

על פי הדיווחים חובב הנסיעות שווה כ-400,000 דולר שווי נקי של סלבריטי.

מתי מרי וקודי בראון נפרדו?

מרי וקודי אישרו את הפרידה שלהם לאחר כמעט 33 שנות נישואים בהצהרה משותפת שפורסמה באינסטגרם בינואר 2023, וכתבה בחלקה, "אחרי יותר מעשור של עבודה על מערכת היחסים שלנו בדרכים הייחודיות שלנו, קיבלנו את ההחלטה לסיים לצמיתות את מערכת היחסים הנישואין שלנו. ”

הפיצול שלהם הגיע פחות מחודש לאחר מכן בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי שג'אנל עזבה את יליד ויומינג אחרי 30 שנה ביחד, וקצת יותר משנה אחרי שכריסטין חשפה שהיא סיים את נישואיה הרוחניים עם איש העסקים אחרי 27 שנים.

קישור מקור