מה כוכב 'נשות אחיות' עושה למחייתו

עובד קשה! נשות אחות כוכב ג'נל בראוןהבת הבכורה של מאדי ברש (לבית בראון)הופיע בסדרת הריאליטי הוותיקה מאז הבכורה בתאריך TLC ב-2010, אבל איך אחרת היא מרוויחה כסף? המשיכו לקרוא לפרטים על העבודה של מאדי, מה היא עושה למחייתה, השווי הנקי שלה ועוד.

מה עושה מאדי בראון של נשות האחיות למחייתה?

מאדי היא א תוכנית ריאליטי אישיות, אבל זה לא כל מה שהיא עושה כדי לגרוף את המזומנים. כוכבת TLC היא גם שגרירת Plexus, בדיוק כמו אמה. Plexus מציעה "מגוון של מוצרים המתמקדים בכל היבט של הבריאות והאושר שלך", על פי האתר שלהם.

מה השווי הנקי של מאדי בראון?

לפי מספר חנויות, מאדי'ס שווי נקי מוערך בסביבות $200,000 עד $400,000 נכון לינואר 2023.

מיהו בעלה של מאדי בראון קיילב מברשת?

בעלה של מאדי הוא מברשת קיילבאיתו התחתנה ביוני 2016. כוכבת TLC כתבה מחווה מתוקה לבעלה מזה כמעט שבע שנים בזמן שציינה את יום הולדתו בפוסט אינסטגרם בינואר 2023.

"יום הולדת שמח לאהבת חיי! 36 מעולם לא נראתה כל כך טוב!", היא כתבה מונטאז' וידאו. "אני מקווה שהשנה הזו תהיה הטובה ביותר עד כה! תודה על כל מה שאתה עושה למען המשפחה שלנו! אני כל כך מופתע כל יום שאני יכול לעשות איתך את החיים! תודה על האהבה שאתה נותן! תודה שהיית אבא ובעל כל כך מדהימים! אנחנו מעבר לברכה!"

באדיבות Maddie Brush/Instagram

כמה ילדים יש למאדי בראון?

מאדי וקיילב חולקים שני ילדים יחד: בן אקסל ו הבת איווי. עם זאת, משפחתם של בני הזוג תגדל בקרוב באחד, כמו בני הזוג מצפים לילדם השלישיתינוקת נוספת, בפברואר 2023.

"30 שבועות וקצת שינוי! אני לא לגמרי בטוח לאן נעלמו 30 השבועות האחרונים, אבל [I’m] מוכנה ל-10 הבאים," מאדי כיתוב תמונה מתוקה של עצמה מערסלת את התינוק בדצמבר 2022. "נתקעת בין מקום של פאניקה כי יש לנו כל כך הרבה מה לעשות ב-10 השבועות הקרובים. גם בתקווה אולי לשמונה שבועות קצרים כדי שנוכל לפגוש את התינוקת הזו ואני יכול לקבל את הגוף שלי בחזרה."

מתי ג'אנל וקודי נפרדו?

בקשר פרסמה את החדשות באופן בלעדי בדצמבר 2022 שג'אנל ו קודי בראון – ההורים של מאדי – התפצל לאחר כמעט 30 שנות נישואים רוחניים. "ג'אנל היא אישה עצמאית חזקה והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בקשרוהוסיפה שאמא לשישה "גדלה ממנו".

קודי מאוחר יותר אישרו את הפרידה שלהם בפרק של נשות אחות ששודר באותו חודש.

במהלך חלק שלישי של נשות אחיות: אחת על אחת tell-all ששודר בינואר 2023, ג'אנל פתחה על החיים שלאחר קודי, מודה שהיא "מאושרת" למרות שהיחסים ביניהם לא הסתדרו.

"אני לא מחכה לו. די התאבלתי על כך שהחלק הזה מהחיים שלנו נעלם", היא הסבירה במהלך ראיון פרטי, וציינה שהיא וקודי היו פרודים במשך "חודשים" באותו שלב. "לא נשבר לי הלב. זה לא שובר את הלב בשבילי כמו בשביל זה כריסטין [Brown]. פשוט התאבלתי שהחיים האלה נעלמו. הייתה לנו ריצה נהדרת".קישור מקור