מה כוכב 'LPBW' עושה למחייתו

מה כוכב 'LPBW' עושה למחייתו

אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוף הוא איש עסוק! מלבד צילום סדרה ארוכת שנים על TLC, אב לארבעה הוא הבעלים של חוות רולוף, יעד תיירותי הממוקם 15 מייל מערבית לפורטלנד, שאירח אלפי מבקרים לאורך השנים. עם זאת, זה לא כל מה שמאט עשה במהלך השנים! כדי ללמוד עוד על משרותיו של מאט רולוף לאורך השנים, המשיכו לקרוא.

מה התפקיד של מאט רולוף?

לפני שהפך לחקלאי, מאט עבד בעבר כמתכנת מחשבים בעמק הסיליקון. בעזוב את ההמולה של המטה הטכנולוגי, מאט העביר את משפחתו לאורגון כאשר אשתו דאז, איימי, הייתה בהריון עם תאומים, זאק וג'רמי.

בעוד איימי העריכה שבעלה היה "חולם", באותה תקופה, היא רצתה שלמט תהיה תעסוקה יציבה יותר. "אני יודע שאיימי תשמח לראות אותי מקבל עבודה יותר קונבנציונלית, אתה יודע, 9-5", הסביר מאט עוד בעונה 1 שצולמה ב-2006. "אבל עשיתי את זה במשך שנים רבות, שם הייתה לי קריירה יותר קונבנציונלית, וזה לא אפשר לי את החופש לרדוף אחרי החלומות שלי". בסוף עונת הבכורה, הסדרה הראתה את הפטריארך של המשפחה כשלקח עבודה במכירות מחשבים.

חוות רולוף היו בתחילה 34 דונם שהורכבו מ"בית חווה מוכה ישן, אסם מפורק ומטע אפרסקים מגודל", לפי אתר חוות רולוף כאשר המשפחה ביצעה את הרכישה בשנת 1990. כעת שנים לאחר מכן, האדמה גדלה ליותר מ-100 דונם ומארחת בית עץ, מגרש כדורגל, טירה מימי הביניים, טלאי דלעת ואפילו מקום לחתונה.

איך מאט רולוף מרוויח כסף?

עונת הדלעות נמשכת כאירוע מרכזי עבור הרולופים. מלבד מכירת דלעות, המקום מציע ציורי פנים, רכבת ונסיעה בעגלה. זאק פגש באופן מפורסם את אשתו, טורי רולוף, בזמן העבודה בחווה בעונת הדלעות. החווה מארחת גם סיורים פרטיים בני 30 דקות בהדרכת מאט או איימי.

מלבד החיים בארץ, מאט כתב מספר ספרים וגם הוא דובר מוטיבציה. לפי שווי נקי של סלבריטיכוכב הריאליטי בטלוויזיה שווה סכום של 6 מיליון דולר.

מאז הודעת הגירושים של מאט ואיימי ב-2015, היו הרבה ספקולציות לגבי עתיד חוות רולוף. עונה 22 של סדרת TLC תיעדה את התוכניות של זאק וטורי לקנות את החווה והדרמה אמורה להימשך בפרק האחרון.

"זאק וטורי דיברו על, אתה יודע, לקנות את החווה. אני לא בטוח אם זה יקרה או לא", אמר מאט בכתב וידוי בסיום עונה 22 ששודרה באוגוסט 2021. "אנחנו קצת מחכים ונראה".

קישור מקור