מה עושה יאנה דוגר למחייתה? העבודה של כוכב הריאליטי

ביצוע מהלכים. יאנה דוגר מצא לראשונה תהילת ריאליטי לאחר שכיכב 19 ילדים וספירהששודרה ב-TLC מ-2008 עד 2015. היא גם כיכבה בספין-אוף של התוכנית, סומך על, שהוצגה לראשונה ברשת בדצמבר 2015 ועקבה אחר ילדי דוגאר המבוגרים יותר בזמן שהם מנווטים את השלבים הבאים בחיים. כעת, כששתי התוכניות כבויות לצמיתות מהאוויר, המעריצים תוהים מה מתפרנסת אישיות הריאליטי לשעבר. המשיכו לקרוא כדי לגלות פרטים על הקריירה של יאנה דוגאר, איך היא מרוויחה כסף ועוד.

מה עושה יאנה דוגר למחייתה?

יאנה רשמה פעם את הקריירה שלה כ"שיפצת בית" בביו האינסטגרם שלה וצברה הישג מרשים שווי נקי של 400,000 דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי. למרות שהיא כבר לא קוראת לעצמה שיפוצניק בביוגרפיה שלה במדיה החברתית, הבת הבכורה של דוגאר, כנראה, עדיין עובדת על פרויקטים של שיפוץ בתים, גדולים וקטנים, ונראה שהיא אוהבת כל מה שקשור לגינון.

יאנה דוגאר/אינסטגרם

"להפוך את שאריות העץ האלה למשהו שאני יכול להשתמש בו לפרויקט הבא שלי!" היא כתבה כיתוב של מרץ 2022 פוסט באינסטגרם, שמראה את יאנה יושבת על הרצפה – בג'ינס, לא פחות! – ליד ערימת עצים וכמה כלים.

בנוסף, ה סומך על alum פרסמה סרטון בערוץ היוטיוב שלה שמראה אותה ואת אחיה משפצים את חדר השינה של ההוריםכמו גם סרטון שתפס אותה מגדלת את האננסים הראשונים שלה.

יאנה דוגר היא פסנתרנית

בשנת 2015, יאנה והתאום שלה, ג'ון-דיוויד, חגגו את יום הולדתם ה-25 במסעדה אהובה עליהם (Cracker Barrel, לפרוטוקול!). הורים ג'ים בוב ו מישל סימן את האירוע בפייסבוק ונתן את הסקופ על חייהם המקצועיים של התאומים.

"ג'ון בדיוק סיים את רישיון הטייס שלו ונשאר עסוק בעבודות בנייה ומשטרה", כתבו אז. "יאנה היא פסנתרנית קונצרטים ומעורבת בהרבה משרדים. כל כך מבורך שיש לנו בנות ובנים כל כך נפלאים! 25 שמח, יאנה וג'ון!"

לאור הפוסט של ההורים, מגיבים בפייסבוק מיהרו לתהות אם יאנה נוטה מוזיקלית.

"כמוזיקאי מיומן בעצמי, הייתי רוצה לדעת היכן יאנה למדה מוזיקה, ובאילו תארים (אם בכלל) היא מחזיקה", כתב אחד המגיבים. "אני בטוח שהיא פסנתרנית משובחת, אבל לנגן בכנסייה המקומית… לא הופך אדם לפסנתרן קונצרט. דוגרס… בואו נהיה כנים ולא ננסה להפוך את הילדים לדברים שהם לא."

"פסנתרן קונצרט?" כתב אחר. "תן להם ללכת להיות חופשיים. גיל 25 זה לא גיל לחלוק חדר עם פעוטות. תפסיקו לעצור את חייהם".

ואכן, רבות מהתגובות על הפוסט האשימו את דוגארס הבכור בהגבלת סיכויי הקריירה של הילדים – במיוחד מאז שג'אנה הפכה ל- דה פאקטו מטפלת לאחיה הצעירים ביותר ולאחייניה ואחייניה כשהאחים והאחיות שלה מתחתנים ומועסקים.

יאנה דוגר היא סופרת

יאנה ואחיותיה – Jinger Vuolo, ג'יל דילארד ו ג'סה סיוואלד – נכתב במשותף גדל דוגארשעלה למדפים במרץ 2014.

האם יאנה דוגאר נשואה?

בעוד יאנה לא נשואה, "סינדרלה דוגאר" הפכה לאופטימית למען עצמה באושר ועושר כשהשמועות עליה חיזור עם טייס נברסקה סטיבן ויסמן צץ בתחילת 2021, למרות מערכת היחסים של השניים לכאורה התפורר עד ספטמבר אותה שנה.

"אני יודעת איך זה מרגיש לחכות ש'הנסיך צ'ארמינג' יגיע", אמרה פעם מגזין כתר היופי. "אני עדיין מחכה. ההמתנה היא לא תמיד קלה, במיוחד בתקופות שבהן כל האחים הנשואים מתאספים ואתה לא יכול להצטרף כי אתה לא חלק מהקבוצה 'היא'".

עם זאת, היא לא התפלשה בייאוש מהמחשבה. "גיליתי שכשיש לי יום קשה או מייאש, אני מנסה לחפש דרכים לברך או לשרת מישהו אחר", הוסיפה. "ובתמורה, זה בדרך כלל מברך ומעודד אותי!"

הצרות המשפטיות של יאנה דוגר

יאנה הואשמה רשמית ב-10 בדצמבר, 2021, תוך סיכון טובתו של קטין. האישום הוגש תחילה ב-10 בספטמבר בגין תקרית שהתרחשה לכאורה יום אחד קודם לכן. מאוחר יותר היא הודתה באשמה ונחויבה לשלם 880 דולר בקנסות ושכר טרחה, ולאחר מכן התיק הוסדר ונדון, בקשר מְאוּשָׁר ב-5 בינואר 2022.

יאנה חשפה בפוסט בדצמבר 2021 בסטוריז שלה באינסטגרם שהיא שמטה כש"אחד הילדים הסתובב לבד בחוץ" ב-9 בספטמבר. עובר אורח הבחין בילד והזעיק את המשטרה. הילד לא נפגע.

"הכל קרה כל כך מהר והיה מפחיד. אני אסירת תודה לאכיפת החוק ולאלה שמגנים ומשרתים את הקהילה שלנו", כתבה אז. "בסופו של דבר, פשוט כעסתי על עצמי שזה קרה בכלל, אבל כל כך אסיר תודה שהכל הסתיים בשלום וזה באמת מה שהכי חשוב לי".קישור מקור