מה עושים הדוגארים?  העבודות, הקריירה, המקצועות שלהם

מה עושים הדוגארים? העבודות, הקריירה, המקצועות שלהם

הדוגארים אולי אחת ממשפחות הריאליטי הגדולות ביותר, אבל דומה לקרדשיאנס, מעריצים רבים מבולבלים לגבי מה הם עושים למחייתם. האם יש להם עבודות יומיות, או שהם פשוט הסתמכו על הצ'קים הרווחיים האלה מ-TLC? האמת עכורה באופן מוזר.

למרות ש ג'ים בוב דוגר יש לו עסק מצליח בתחום הנדל"ן המסחרי – זה בדור החמישי שלו – שאר המשפחה או עובדת איתו או עושה עבודות ספורדיות כמו עבודת כפיים, היפוך בית ומיסיונריות.

"לאבא שלי יש הרבה נכסים להשכרה," ג'סה דוגר שותף בפרק משנת 2018 של סומך על, לציין שרבים מהילדים הולכים בעקבות המשפחה על ידי לימוד החבלים מוקדם יותר בחיים. "ככה הם מתחילים. כך הם מרוויחים את הכסף הקטן הראשון שלהם".

באשר לנשות הדוגאר, אלה עם ילדים הן כולן אמהות בבית. הדברים נעשים מעט מעורפלים כשמדובר באלו ללא ילדים. בגלל הדת הנוקשה של המשפחה, נשים מעודדות לחפש תפקידים מסורתיים כעקרות בית ואמהות.

באוקטובר 2020, ג'יל דוגר ובעלה, דריק דילארדדיברה על חוסר הפיצויים שקיבלה מתקופת הריאליטי בטלוויזיה, וטענה שלא קיבלה אף אחד מהרווחים שלה עד לאחר שעזבה את סדרת הריאליטי של משפחתה ב-2017.

"זה הרגע שבו מעורבנו עורך דין ולבסוף החזרנו חלק מהכסף", שיתפה ג'יל במהלך ראיון עם אֲנָשִׁיםבטענה שאביה היה מקבל התשלום העיקרי עבור שניהם 19 ילדים וסופרים ו סומך על. "זה היה תהליך."

ג'יל אמרה שהצילומים עבור האחרון הגיעו עם משכורת של $25,000 עד $45,000 לפרק, שהיה אמור להתחלק בין המשפחה. התוכנית עלתה לראשונה ב-2015 לאחר מכן 19 ילדים' ביטול מוקדם יותר באותה שנה ונמשך עד 2021, אז בוטל בעקבות מעצרו של ג'וש באשמת פורנוגרפיית ילדים ביוני.

אז איך עוד מסתדרים הדוגארים? מעסקאות מיוחדות ועד פרויקטים של תשוקה, הם מצאו מספר דרכים להגדיל את ההכנסה שלהם, כולל עבודות נדל"ן ועוד.

עיין בגלריה למטה כדי לראות מה הם עושים עבור משכורת.

קישור מקור