מה קרה לטראוויס בארקר?  בית חולים, עדכוני בריאות

מה קרה לטראוויס בארקר? בית חולים, עדכוני בריאות

טרוויס בארקר הובהל בפתאומיות לבית החולים עם אשתו קורטני קרדשיאן לצידו, והמעריצים רוצים לדעת מה קרה לו ולמה הוא אושפז לפתע.

ביום שלישי, 28 ביוני, פורסמו תמונות על ידי TMZ עלה על פניו של המתופף Blink-182, בן 46, שוכב על גבי ארובה בתור קרדשיאנס כוכב, 43, עמד לידו. הם ביקרו לראשונה בבית החולים ווסט הילס מוקדם יותר באותו בוקר, שנמצא ליד ביתם בקלבסאס, קליפורניה. לאחר מכן הוא הועבר למרכז הרפואי סידרס-סיני בלוס אנג'לס מכיוון שהיה זקוק לטיפול נוסף.

"אלוהים ישמור אותי", כתב הרוקר בהצהרה סתמית באמצעות טוויטר היום הזה. מאוחר יותר, בתו, אלבמה בארקר, כתבה הודעה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, כשהיא מתחננת למעריצים "אנא שלח את תפילותיך". היא גם פרסמה תמונה שנמחקה מאז דרך TikTok שבה היא מחזיקה את ידו של אביה במיטת בית חולים. טרוויס חולק את אלבמה, 16, את הבן לנדון בארקר ואת הבת החורגת אטיאנה דה לה הויה עם אשתו לשעבר, שנה מוקלר.

למרות מצב החירום הבלתי צפוי, לנדון, בן 18, הופיע בניו יורק לצד חברו של טראוויס מקלע קלי לנגן את שיתוף הפעולה האחרון שלהם, "למות בקליפורניה", במדיסון סקוור גארדן.

אף על פי שאיש ממשפחת בארקר-קרדשיאן לא חשף בפומבי מה קרה לטראוויס, אתר הבריאות של קורטני, Poosh.comחשפה שהיא נדבקה ב-COVID-19 פעם שנייה חמישה ימים לפני כן.

"קורט נדבקה ב-COVID בפעם השנייה בשבוע שעבר, ולמרבה המזל היא התאוששה לחלוטין", נכתב בפוסט שכותרתו, "הדברים המועילים ביותר שקורט למד מאז שחלה שוב ב-COVID", שפורסם ב-23 ביוני.

בשבוע שלאחר מכן, קורטני וטרוויס לא הופיעו בשום תמונות של מדיה חברתית במהלך קלואי קרדשיאןחגיגת יום הולדת 38 ביום שני, 27 ביוני.

לאחר ששמעו את החדשות על אשפוזו של טרוויס, כמה מחבריו פנו לרשתות החברתיות כדי להביע את תמיכתם ואיחולי ברכה למוזיקאי "כל הדברים הקטנים".

"טראוויס אני אוהב אותך ואני מתפלל בשבילך", ראפר קיד קודי צייץ בטוויטר.

מתופף "דייט ראשון" ומייסד פוש בדיוק קשרו את הקשר בטקס חתונה מרהיב בפורטופינו, איטליה, ב-22 במאי, עם חבריהם ובני משפחתם בהשתתפותם.

"באושר ועושר," ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום ובעלה כתבו פוסט באינסטגרם באותו יום, ובו תמונות שלהם מתנשקים על המזבח.

לאחר שאמרו, "אני כן", הזוג הטרי נהנה מירח דבש ממושך באזור הכפרי האיטלקי לפני שחזרו הביתה.

גלול למטה כדי לראות את כל העדכונים על אשפוזו של טראוויס בארקר.קישור מקור