מה קרה ליהושע? הבן מת

מה קרה לג'ושוע פלאת'? משפחת פלאת', המככבת ב-TLC's ברוכים הבאים לפלטווילהיו משפחה בת 12 עד למותו הטראגי של קים פלאת' ו בארי פלאת'הבן הצעיר של 2008. ג'ושוע היה רק ​​פעוט כאשר מת במהלך תאונה איומה בבית התינוק בקהיר, ג'ורג'יה. המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על האובדן קורע הלב של משפחת פלאת'.

איך ג'ושוע פלאת מת?

במהלך פרק עונה 1 של ברוכים הבאים לפלטוויל ששודרה בנובמבר 2019, קים ובארי פתחו על מותו של בנם ג'ושוע בזמן שחגגו את יום הנישואים ה-22 שלהם בחוף האהוב עליהם, האי סנט ג'ורג' בפלורידה.

"אני לא יכול שלא להרהר בכל הפעמים שהגענו לכאן. ב-22 השנים האחרונות, עברנו כמה שינויים בחיים: הרבה מהם טובים, חלקם לא טובים", הסבירה קים כשהיא ובארי נהנו מטיול שקיעה על החוף.

"עברו כנראה 10 שנים מאז שאיבדנו את הבן שלנו יהושע", אמרה קים בווידוי שלה. "הוא היה בן 17 חודשים."

בארי המשיך, "יהושע מת – וזו הייתה תאונה, פשוט תאונה איומה".

"זה היה יום רגיל ועשינו קצת עבודות בחצר", נזכר קים. "משכתי רכב קדימה – זה עתה ראיתי אותו. אז חשבתי שאני בסדר, אבל המשכתי קדימה ודרסתי אותו. והאמבולנס מגיע וכולנו רק מתפללים, בוכים והגברת באה, היא לקחה אותו לאמבולנס והיא חזרה ואמרה 'אני מצטערת'”.

קים המשיך, "אני יכול להגיד לך שששת או שמונה החודשים הבאים של חיי היו גיהנום על כדור הארץ. ו [Barry], עסקתי באיבוד בן, הוא עסק באיבוד בן ואישה. כי לא הייתי שם. הייתי שם, אבל לא הייתי שם".

TLC (2)

מתי ג'ושוע פלאת מת?

יהושע נפטר בספטמבר 2008.

מותו של ג'ושוע פלאת' נקבע כתאונה

שריף מחוז גריידי קבע רשמית את מותו של ג'ושוע כמקרי בספטמבר 2008, לפי העיתון המקומי Thomasville Times-Enterprise. חוֹקֵר דניאל סינגלטרי אישר אז כי חקירה שנפתחה בעקבות המוות נסגרה מאז.

"זהו המוות הראשון שכזה שנאלצתי לחקור", אמר סינגלטארי בזמנו. "אתה מנסה להפריד את עצמך אבל, כהורה, זה מושך את חוטי הלב שלך. לא הייתה שום עוול, שום רשלנות שיכולנו לצפות מראש. זו הייתה רק תאונת מומים שהתרחשה ואנחנו לא מאמינים שנמשיך להגיש כתב אישום. זו הייתה תאונה מצערת. כולנו מתפללים למען המשפחה ומקווים שהם יוכלו להחזיר את חייהם יחד".

כיצד התמודדה קים פלאת' עם מותו של הבן ג'ושוע?

"פשוט הייתי בוכה וצועק, 'אוי אלוהים, תעזור לי', זה הדבר היחיד שיכולתי להתפלל", אמרה קים. "עברנו את זה ביחד כמשפחה".

קישור מקור