מה קרה לקולט מ-'90 יום ארוס'? עדכונים

ארוס בן 90 יום כוכב קולט ג'ונסון עבר תאונה מפחידה שגרמה לו להיות מאושפז למשך שבועיים וכשהוא מרותק לכיסא גלגלים במשך החודשים הבאים – אבל מה קרה לבוגר TLC? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים עליו ארוס בן 90 יום כוכב האשפוז של קולט ג'ונסון.

מה קרה לקולט מ-'90 יום ארוס'?

בינואר 2023, אשתו של קולט, ונסה גוארהדיווח כי תושב לאס וגאס היה מעורב בתאונה בתחילת דצמבר, בה עבר שלושה ניתוחים לתיקון רגל שבורה וקרוע במיניסקוס.

"עם כל תרופות הכאב/ההרדמה שהוא קיבל, השלפוחית ​​שלו הפסיקה לעבוד ומאז היא בצנתר", היא עדכנה את המעריצים בכיתוב הפוסט בינואר 2023. "הוא לא מסוגל להטיל משקל על הרגל שלו".

באדיבות קולט ג'ונסון/אינסטגרם

ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום גם דיווחה שהיא נאלצה להעביר אותם במהירות מדירת הקומה השנייה שלהם מכיוון שקולט יושב כעת בכיסא גלגלים ואינו מסוגל לעלות למעלה.

ונסה פירטה שזמן ההחלמה של קולט צפוי להיות בין "שישה לשמונה חודשים", הוסיפה ונסה, "בחודש-חודשיים הקרובים יתווסף טיפול פיזיותרפי כדי שיוכל ללמוד איך ללכת שוב."

אשתו לשעבר של קולט לריסה דוס סנטוס לימה מראה את תמיכתה

לאחר ששמע את החדשות, האקס הידוע לשמצה של קולט, לריסה דוס סנטוס לימההראתה את תמיכתה בזוג בקטע התגובות.

בעוד המעריצים היו מבולבלים, בהתחשב באינטראקציה האחרונה של האקסים על ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 5 לספר הכל ששודרה בספטמבר 2020, יליד ברזיל פתח את הדינמיקה המשופרת והעכשווית שלהם.

"אני נאבק בשפעת קשה כבר שבועות. ונסה החזיקה את ידי כש'אף אחד' לא היה שם מלבד החברים הכי קרובים שלי", כתבה לריסה בתגובה למעריץ. "כל חברי הקאסט שנהגו להציף את ה-DM שלי באהבה, וביקשו ממני לתייג אותם, נעלמו כשהתוכנית 'פיטרה' אותי".

כוכבת הריאליטי לשעבר הוסיפה כי למרות בעיות קודמות שלה עם בעלה לשעבר, היא לא "מאחלת לו רע".

מעריצים פגשו לראשונה את קולט ולריסה בעונה 6 של ארוס בן 90 יום, שהוצג לראשונה ב-TLC באוקטובר 2018. לאחר שפיתחו מערכת יחסים באינטרנט, הזוג נפגש לראשונה בקנקון, מקסיקו, וקולט הציע נישואים ללריסה רק חמישה ימים לטיול שלהם. למרות הדרך הסלעית למעבר, הזוג התחתן ביוני 2018.

לאחר הפיצול שלהם שיחק במהלך העונות 4 ו-5 של ארוס 90 יום: באושר ועושר?, אמא לשניים פוטרה מהרשת בספטמבר 2020, ואמרה למעריצים שזה היה בגלל השתייכותה לפלטפורמת סטרימינג בשידור חי למבוגרים, CamSoda.

ונסה ערכה את הופעת הבכורה שלה בעונה 5 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? במקור כחבר בקו העלילה של קולט עם החברה דאז, ג'ס קרוליין.

קישור מקור