מה קרה לתמי סלטון?

מה קרה ל תמי סלטון? ה 1000 קילו אחיות כוכב מְנוּסֶה בריאות להפחיד בינואר 2022 פרק, אשר נתן מעריצים תשובות למה היא הייתה צריכה ללבוש צינור קנה לזמן מה. אבל הצופים תוהים אם היא עדיין צריכה את השפופרת שנה לאחר מכן.

המשיכו לקרוא כדי לגלות מדוע תמי הייתה זקוקה לשפופרת ולקבל עדכון על בריאותה.

מה קרה לתמי סלטון?

ב תצוגה מקדימה בשביל ה פרק 31 בינואר 2022תמי ישבה במושב האחורי של הטנדר שלהם בטיול עם אחיה, כריס מסרקיםואשתו, בריטני קומבס. "מרגיש בסדר, תמי?" הוא שאל אותה ממושב הנהג.

"למה אני כל כך ישנוני?" שאלה כשנראה שהיא לא מרגישה טוב. "מה שלום החמצן שלך?" שאל כריס כשתמי הניחה אוקסימטר על אצבעה כדי לבדוק את רמת החמצן בדמה.

"65," ענתה תמי, שזה נמוך באופן מסוכן.

בתא הוידוי שלה, אחותה של תמי איימי סלטון שיתפה את מחשבותיה על מצב בריאותה. "אני לא יודע כמה זמן הגוף שלה יחזיק מעמד."

בעוד שהפרקים לא שודרו עד תחילת 2022, התקרית התרחשה בנובמבר 2021.

למה תמי סלטון הייתה צריכה צינור טראק?

כזכור המעריצים, תמי לובשת צינורית אף המחוברת למיכל החמצן שלה, מאז סוף עונה 2. בערך באותה תקופה, תמי חלתה ב-COVID-19 ובדלקת ריאות, מה שהוביל אותה לבית החולים. היא שיתפה עדכון עם מעריצים על מסע הבריאות שלה בסרטון YouTube בנובמבר 2020. הייתי בבית החולים [for] רק כשבועיים", שיתף כוכב TLC. "אני מסתדר נהדר. כלומר כן, אני על חמצן. זה רק כדי לשמור על הריאות שלי יציבות, מחוזקות – אני לא אהיה על [oxygen] הרבה יותר זמן. הייתי על 15 ליטר חמצן ועכשיו אני על שלוש".

לרוע המזל, מצבה הבריאותי של תמי השתנה בנובמבר 2021. היא פנתה ל-TikTok כדי לגלות שהיא אושפזה שוב, הפעם בגלל הרעלת פחמן חד חמצני, שגבתה מחיר נוסף מריאותיה.

באדיבות TLC

"הגעתי לבית החולים בגלל הרעלת פחמן דו חמצני… מה שהוביל לדלקת ריאות והייתי ספטית", אמרה תמי ב סרטון TikTok בזמן. "אחרי שיצאתי מתמיכה בחיים, הם שמו פח, אז כן. אני מנסה להתרגל לזה".

תמי הוסיפה, "אני משתפר מיום ליום. אני אמור לצאת מבית החולים בעוד כמה ימים. אני הולך לעוד גמילה סיעודית כדי להחזיר את הכוח שלי ולהוריד עוד משקל".

קנה הנשימה, המכונה גם טרכאוסטומיה, הוא חור שעושים בניתוח בקדמת הצוואר ולתוך קנה הנשימה, או קנה הנשימה, לפי מאיו קליניק. לאחר ההליך, צינור טרכאוסטומיה ממוקם לתוך החור כדי לשמור אותו פתוח כך שהוא יכול לעזור למטופל בנשימה.

איך תמי סלטון מסתדרת עכשיו?

לקראת סוף 2022, נראה שלתמי הסירו את הקנה שלה, לפי מספר סרטוני TikTok ששיתפה. בינואר 2023, כוכבת הריאליטי של הטלוויזיה שיתפה סרטון TikTok שלה כשהיא עונדת פלסטר על גרונה היכן שהיה פעם הטראק.

האם תמי סלטון עדיין בגמילה?

קטע טיזר לבכורה של עונה 4 חשף שתמי חזרה לאותו מכון גמילה בו היא הייתה לאורך מסע הירידה במשקל. ברגע מדאיג אחד של הקרוואן, רופאים נראו ממהרים למיטתה כי החמצן שלה "ירד".

"אמרתי לך, תמי, יש לך סיכונים אמיתיים," ד"ר. אריק סמית, המנתח של תמי, אמר לה במהלך הטריילר בתגובה לשאלתה האם היא יכולה לעבור ניתוח בריאטרי. הרופא ציין שהיא עדיין צריכה לרדת במשקל כדי להיות זכאית להליך.

תמי כן לפי הדיווח עדיין באותו מכון גמילה באוהיו, שם גם התחתנה עם בעלה, קיילב ווילינגהםבנובמבר 2022.

כמה משקל ירדה תמי סלטון?

בסוף עונה 3, למעריצים נודע שתמי איבדה 115 קילו בעקבות הפחד הרפואי שלה. אחיה, כריס, הסביר את הירידה במשקל במהלך סיום העונה השלישית.

"היא הפסידה 100 [pounds] – אני חושב שהיא אמרה לי 115 פאונד בסך הכל – תוך 30 יום", אמר אז. "אני שמח מאוד שהיא מוכנה לעלות על הרכבת הזו ולהתחיל להתגלגל על ​​הפסים."

לפי הפוסטים האחרונים שלה ב-TikTok, נראה שתמי ירדה יותר במשקל במהלך 2022 ותחילת 2023.

עונה 4 של 1000-LB. אחיות, ששודר לראשונה ב-TLC ב-17 בינואר 2023, בשעה 21:00 ET, מתעד את הפחד הבריאותי של תמי ואת התוצאות.קישור מקור