בריאן אוסטין גרין שרנה בורגס בהריון

מה שרנה בורגס כתבה למייגן פוקס על בריאן אוסטין גרין

שרנה בורגס חשפה את הטקסט המתחשב ששלחה אליו מייגן פוקס לאחר שנפגשה עם בעלה לשעבר בריאן אוסטין גריןואמרה שהיא רוצה "לתמוך" ב רוֹבּוֹטרִיקִים שחקנית "בכל דרך שהיא".

"אחרי שיצאנו כארבעה או חמישה חודשים חשבתי, 'אפשר לקבל את המספר של מייגן? אשמח לשלוח לה הודעה…'" ה רוקדים עם כוכבים מקצוען, 36, אמר במהלך פרק של ניק ויאלהפודקאסט של "The Viall Files" ביום רביעי, 15 ביוני. "אשמח להגיע ולהגיד, 'היי, אני ליד הילדים שלך כל הזמן, אם אי פעם תרצה לדעת עליי משהו או אם אתה רוצה אי פעם לשתות קפה, תודיע לי. אם יש דרך כלשהי שאוכל לתמוך בך בהיותך חלק מהמצב הזה, הודע לי'”.

MEGA

בפרק, בריאן, 48, ושרנה ענו על שאלות על מערכת היחסים שלהם, דנו בדייטים ללא תוויות ומציאת אהבה לאחר הנישואין. בני הזוג דנו גם בהורות משותפת עם מייגן, בת 36. שרנה הסבירה שמייגן הביעה תודה על האופן שבו הרקדנית המקצוענית מתייחסת לילדיה נואה (יליד 2012), בודהי (יליד 2014) ומסע (ילידי 2016), אותם היא חולקת עם לשעבר. בוורלי הילס 90210 שַׂחְקָן.

"אני חושב שהיא מאוד העריכה את זה, היא אמרה 'תודה', והיא הודתה לי על כך שגם אני נהדר עם הילדים שלה", אמרה שרנה בפרק.

מייגן ובריאן אישרו את פרידתם במאי 2020 לאחר כמעט עשור של נישואים. באותו זמן, בריאן אישר את הפרידה שלהם בפודקאסט שלו, "בריאן אוסטין גרין", ואמר שמייגן הרגישה שהיא צריכה לחקור את ההימצאות בעצמה לאחר שנעדרה בצילומים במשך מספר שבועות. לאחר מכן הם החליטו שעדיף להתגרש כדי להימנע מ"מצב הפכפך".

"הייתי בהלם והתעצבנתי מזה. אבל אני לא יכול להיות כועס עליה, ולא כעסתי עליה כי זה, היא לא ביקשה להרגיש ככה, זו לא הייתה בחירה שהיא עשתה, ככה היא הרגישה בכנות", אמר בריאן. בפרק הפודקאסט של מאי 2020. הגירושים שלהם הסתיימו באוקטובר 2021, כמעט שנה לאחר שמייגן הגישה תחילה בנובמבר 2020.

בריאן המשיך הלאה עם שרנה לאחר שהיה שותף איתה במהלך העונה ה-30 של DWTS. השניים מצפים כעת לתינוק מספר 1 ביחד. שרנה נגעה באיך זה לצאת עם האקסית של מייגן פוקס במהלך הפודקאסט, והסבירה שהיא מנסה לא להשוות את עצמה.

"אי אפשר להיכנס למצב חדש עם מישהו ולצפות ממנו לעזוב מאחור את כל מה שהוא חווה או עבר. לבריאן היו חיים שלמים עם אדם אחר ותינוקות… רציתי להכיר אותו, לתמוך בו, לאהוב אותו… אבל אין מה להשוות, ולמה להשוות?" אמר שרן בפרק. "זה כמובן לא עבד מסיבה כלשהי. מבחינתי להשוות את עצמי לזה או להכניס את זה למערכת היחסים הזו לא הגיוני".

קישור מקור