מה 'LPBW' אלום עושה למחייתו

חיי חקלאים! לאחר יעקב רולוף הפסיק לצלם לסדרת TLC של משפחתו, אנשים קטנים, עולם גדול, בשנת 2015, הוא חי את חייו מחוץ לאור הזרקורים. הבן הצעיר של מאט רולוף ו איימי רולוף נהנה מחיים רגילים הרחק ממצלמות הריאליטי כבעל לאישה איזבל רוק, אב לבן התינוק מתאו ומפרנס את משפחתו בת שלוש. אבל מה בדיוק עושה יעקב למחייתו? המשך לגלול למטה כדי לגלות פרטים נוספים על עבודתו.

יעקב רולוף עובד בחוות רולוף

בעקבות אבא מאט, ג'ייקוב נכנס לעסק המשפחתי. באוקטובר 2021, עד ראייה סיפר באופן בלעדי בקשר שג'ייקוב עבד קשה מאוד בעונת הדלעות השנתית בחוות רולוף בהילסבורו, אורגון.

"ג'ייקוב ואיזבל היו שניהם פעילים במיוחד סביב עונת הדלעות בחווה. נראה שהתפקיד של יעקב הוא תחזוקת נכסים, הוא עשה דברים כמו להוציא את האשפה, לוודא שהשירותים נקיים ולשתול אורות ליד השביל. הוא עבד קשה כל הזמן ותמיד עמד במשימה הבאה", אמר המקור אז. "איזבל הייתה אחראית לתחרות התחפושות ובעיקר הסתובבה עם איימי בזמן שהיא עשתה צילומים עם מעריצים. לאיזבל ואיימי בהחלט היה קשר מתוק!"

במאי 2022, על רקע הדרמה סביב מכירת מאט של 16 מתוך 103 דונם של רכוש המשפחה, חשבון האינסטגרם הרשמי של חוות רולוף יצא להגנתו של ג'ייקוב לאחר שמעריץ רמז שהוא לא מספיק בוגר לקחת על עצמו את האחריות לממש את המשפחה עֵסֶק.

"קיווה שיעקב ייקח את זה. נראה שהוא היחיד שלא נותן לנשים להחליט עבורן", הגיב מעריץ אחד.

אחר הגיב, "הוא גם הכי פחות עצמאי מהחבורה. קודם כל הוא יצטרך למצוא עבודה אמיתית וליצור חיים הגונים למשפחתו. הוא עדיין חי מההורים שלו".

"הוא מועסק בחוות רולוף, יש לו בית משלו ומפרנס את משפחתו. לא בטוח מאיפה אתה משיג את המידע שלך, אבל עדיף לעבוד עם העובדה כשאתה מגיב על משהו שאתה לא יודע עליו כלום [thumbs up emoji]", קראו תגובה שפרסם חשבון האינסטגרם הרשמי של חוות רולוף.

האם יעקב רולוף יקנה חוות רולוף?

אביו של ג'ייקוב שלח את המעריצים לטירוף במאי 2022 כאשר שיתף הערה סתמית על עתיד חוות רולוף, ורמז שבנו הצעיר עשוי להיות זה שיירש את הנכס.

באדיבות מאט רולוף/אינסטגרם

":))))) אתה פשוט אף פעם לא יודע," מאט הגיב כאשר מעריץ אמר שהם מקווים שג'ייקוב יהיה האחד מבין ארבעת ילדיו של מאט – הוא גם חולק בנים תאומים זך רולוף ו ג'רמי רולוף ובת מולי רולוף עם אשתו לשעבר איימי רולוף – להמשיך את מורשת המשפחה.

עם זאת, לכאורה סגרה איזבל את הרעיון שהיא וג'ייקוב ירכשו את החווה במהלך סשן שאלות ותשובות קודם של סיפור אינסטגרם עם מעריצים באוקטובר 2021. "האם אתה וג'ייקוב קונים את 1/2 מהחווה? [You] נראה שיש הרבה", שאל אז חסיד.

"אני גם הולכת הרבה למקום התאילנדי ברחוב אבל אין לי תוכניות לרכוש אותו", היא ענתה.

קישור מקור