מה "LPBW" בעלה של איימי רולוף עושה לעבודה

הוא עושה מהלכי כסף! אנשים קטנים עולם גדול כוכב כריס מרק התחיל לצאת עכשיו – אישה איימי רולוף בשנת 2017. אבל מה העבודה שלו מחוץ לתוכנית TLC? המשך לגלול לפרטים על מה כריס מרק עושה למחייתו.

מה התפקיד של כריס מרק?

כריס הוא צלם שהפך למתווך שבסיסו בפורטלנד, אורגון. הוא עובד כסוכן נדל"ן כבר יותר מ-20 שנה ולאחרונה מכר דירה בפורטלנד תמורת 300,000 דולר. לפי שלו עמוד לינקדאיןהוא עובד בסוכנות נדל"ן בפורטלנד מאז 2010.

TLC

לפני שהפך למתווך, יליד איידהו למד באוניברסיטת פורטלנד סטייט ובקולג' הקהילתי Clackamas. למרות שהוא מבוסס בפורטלנד, הוא מוכר נכסים ברחבי אורגון, כולל בבוורטון, קולטון ואורורה. נראה שכריס אהוד בקרב לקוחותיו מכיוון שיש לו דירוג של 5 כוכבים זילו עמוד.

קצת דרמה משפחתית התעוררה סביב קו העבודה שלו בנובמבר 2021, אז טורי רולוףאשתו של זך, לכאורה עיקש את כריס בכך שלא בחרו בו כמתווך שלהם. בני הזוג במקום הלכו עם אחד מהם אודרי רולוףהחברים הקרובים של חנה נובאק, בקשר אושר בזמנו.

מהם התחביבים של כריס מרק?

בנוסף לקריירה ותיקה שלו בתחום הנדל"ן, כריס נהנה מטיולים ורכיבה על אופנוע.

"ביוני הבא, אנחנו נוסעים לאלסקה ובחזרה," אמר כריס בזמן שערך סיור בחוות רולוף ליל כל הקדושים 2021, סיפר משתתף באופן בלעדי בקשר. "הוא ואיימי הולכים לעשות טיול על האופנוע שלו", חשף המקורב. "הוא אומר שזה יהיה קצת יותר מ-3,000 מיילים וצריך לקחת קצת יותר משלושה שבועות."

איך כריס פגש את איימי?

כריס פגש את איימי ב-2017 באירוע עיוורון, התחבר לאחר שהזמין אותה לרכיבה על אופנוע. הזוג המשיך ליהנות מרכיבה על אופנועים יחד, נסיעת כביש ברחבי אורגון, וושינגטון וקנדה במהלך קיץ 2017. כריס מאוחר יותר מוּצָע לאיימי בספטמבר 2019 אחרי חמש שנים של היכרויות.

"אני נרגש, אני כל כך מופתע, אני נרגש!" איימי סיפרה אֲנָשִׁים בזמן. "מעולם לא חשבתי שאתחתן שוב, אבל גם קיוויתי לזה! עכשיו כשזה קורה, לא יכולתי להיות מאושר יותר או נרגש יותר".

תוך כדי שיתוף פרטים, כריס חשף שהוא בחר טבעת מאוד מיוחדת. "הייתי מאוד לחוץ!" הוא הודה. "זה היה צריך להיות יהלום בצורת לב כי ידעתי שזה מה שאיימי רוצה."

בני הזוג קשרו את הקשר באוגוסט 2021 בחוות רולוף בהילסבורו, אורגון.קישור מקור