מוחמד עשוי להיות מגורש על רקע איב פיצול

ארוס בן 90 יום כוכב מוחמד עבד אלחמד עלול להיות "מגורש" בעקבות פרידתו מאשתו הפרודה איווט "איב" ארלנואומר עורך הדין שלה בקשר באופן בלעדי.

"עם תיק הונאה במקום לתבוע אותו אישית, USCIS ירדוף אחריו. מה שכנראה יקרה זה שהוא יידחה", עורך דינה, קתלין מרטינז, מספר בקשר על מצב ההגירה הפוטנציאלי של עבד אל-חמד בעתיד. "ואם הוא ינסה להשיג גרין קארד נוסף על בסיס נישואין, זה יהיה קשה מאוד. בעצם תהיה לו אפס אמינות. ואולי אפילו יגרשו. זה יכול לקחת כמה שנים, אבל להילחם בזה ברגע ש-USCIS מודע להונאת הגירה זה כמעט בלתי אפשרי".

עורך הדין של יליד ניו מקסיקו גם מציין שיש אפשרות שהוא עשוי להיות "רשימה שחורה" מכניסה עתידית לארצות הברית.

ארלנו והצוות שלה האשימו בעבר את בעלה המנוכר ב"ביצוע הונאת הגירה", נציגה דומיניק אנצ'ינטוןמבית הטאלנט דומינטון, סיפר בקשר אך ורק ביום שלישי, 23 באוגוסט. בקשר אישר באופן בלעדי ב-22 באוגוסט שזוג TLC לשעבר נפרד לאחר פחות משנה אחת של נישואים.

"זה תלוי בממשלה אם הם רוצים להמשיך במשהו בבית המשפט", מוסיף מרטינז. "אבל אם הם חושדים בו במרמה, יש להם את כל שיקול הדעת להכניס אותו להליכי הרחקה ולגרשו".

עבד אל-חמד לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה בנוגע לטענותיו של מרטינז.

ב-15 באוגוסט, אמו של אחד הואשמה בסעיף אחד של תקיפה נגד בן בית ובסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית, לאחר שעבד אלחמד האשים את האקסית שלו בתקיפת הטלפון שלו בדוח המשטרה שהגיש.

"האשמות על התעללות במשפחה זויפו על ידי מוחמד. מוחמד והאישה שאיתה הוא בוגד באיב שוחחו על האפשרויות שלו מההתחלה", אמר אנצ'ינטון. בקשר היום שאחרי. "הם דנו במיוחד בויזה U וכיצד מוחמד יכול להיות זכאי לכך רק למקרה שאיב יגלה על חוסר השיקולים שלו".

אשרת AU "מופרשת לקורבנות של פשעים מסוימים שסבלו מהתעללות נפשית או פיזית ועוזרת לרשויות אכיפת החוק או לפקידי ממשל בחקירה או העמדה לדין של פעילות פלילית", לפי שירותי אזרחות והגירה בארה"ב.

החדשות על ההאשמות של ארלנו באלימות במשפחה הגיעו יום אחד לאחר חלק 2 של עונה 9 הנפיצה, שבה יליד מצרים התנקה על כך שיש לו מערכת יחסים מקוונת בלתי הולמת עם אישה.

"פגשתי בחורה באינטרנט", הוא נזכר בווידוי הסולו שלו. "היא הייתה מאוד נחמדה, חשבתי שאנחנו [were] חברים… ואז, דברים התחילו להיות גדולים יותר. איב ראה את הטלפון שלי. היא ראתה את הודעות הטקסט, וכך ידע איב".

Discovery+

TLC הראתה את הודעות הטקסט במהלך הסצנה של עבד אל-חמד, שאחת מהן נראתה כהודעה ממנו לאישה אחרת שבה נכתב: "אני פשוט אחזיק אותך במיטה במשך ימים", ואחריו הובא טקסט שני עם כתוב "סתם צוחק". לצחוק בקול רם [sic]", לכאורה מן ה ארוס בן 90 יום אלום. בהודעה אחרת שנראה היה מעבד אלחמד, הוא כתב, "אני אלך לעורך הדין מיד אחרי שאקבל את הגרין קארד".

קישור מקור