מולי 'לא מודאג' בתוך סינתיה 'נפילה'

ארוס בן 90 יום כוכב מולי הופקינס היא "לא מודאגת מכל שליליות" על רקע החדשות על "הנפילה" שלה עם החברה הכי טובה לשעבר ו ארוס 90 יום: שיחת כריות קוסטאר, סינתיה דקרמספרת הנציגה שלה בלעדית בקשר.

"מולי מתמקדת בעשייתה כרגע ואין לה כוח או זמן לדון עם סינתיה על הנשורת", הנציגה של מולי, דומיניק אנצ'ינטון של Dominton Talent House, מספרת בלעדית בקשר בהצהרה. "היא שקועה בעסקים ובעבודות הצדקה שלה ורוצה להישאר ממוקדת במטרות שלה. בחג המולד הזה היא השקיעה את כל ליבה ומרצה בעזרה ל-12 משפחות, רובן נלחמות בסרטן, כדי לעזור להן חג מולד נפלא".

ההצהרה ממשיכה, "היא לא מעוניינת לדבר רע על אף אחד. מולי יודעת מי היא ומה בלבה. היא מתרכזת בחיובי ובכל הדברים המדהימים שהעתיד צופן”.

מערכת היחסים של מולי, 47, וסינתיה היא עוד לפני שהותם על החוף ארוס בן 90 יום זִכָּיוֹן. השניים הם גם מייסדים שותפים של העסק שלהם, LiviRae Lingerie, אותו התחילו ב-2006 כדי לעזור לכל הנשים בכל הגדלים.

Discovery+

סינתיה, 51, הייתה זו שהציעה למולי להירשם לתוכנית הריאליטי TLC לאחר שמולי הכירה את בעלה לשעבר לואיס מנדז במהלך טיול של ילדה ברפובליקה הדומיניקנית. מולי ולואיס, 32, עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 5 של ארוס בן 90 יום, שבו שיחקה סינתיה תפקיד משנה. לרוע המזל, הפיצול של מולי ולואיס תועד בעונה 3 של ארוס 90 יום: באושר ועושר. בני הזוג הבינלאומיים הגישו בקשה לגירושין בינואר 2018 וזה נסגר חמישה חודשים לאחר מכן.

מולי וסינתיה חזרו לזכיינית בעונה 2 של ארוס 90 יום: שיחת כריות בנובמבר 2019, שם הם נודעו בזכות הפרשנות המצחיקה שלהם. עם זאת, המעריצים חשו בבעיה בין הבסטיז כאשר מולי החלה להופיע בספין-אוף עם החבר קלי בראון – אותו פגשה בעונה 1 של 90 יום: חיי הרווקות בפברואר 2021 – במקום ה-BFF הרגיל שלה.

סינתיה אישרה שהיא ומולי כבר לא ביחסים טובים לאחר שצופי TLC הציפו את קטע התגובות של פוסט באינסטגרם מנובמבר 2022, ושאלו מדוע היא כבר לא בסדרת TLC.

"מולי ואני כבר לא חברים," ענתה סינתיה. "אני לא אחזור שיחת כריות. הלוואי והייתה לי תשובה אחרת בשבילך."

בעוד שסינתיה עדיין מציינת את עצמה כבעלים ומייסדת שותפה של LiviRae Lingerie בביוגרפיה שלה באינסטגרם, עמוד המדיה החברתית הרשמי של העסק התייחס לכאורה לשמועות בנוגע לחברות של סינתיה ומולי בשל "תפוצה לאחרונה של מידע מוטעה".

"ליווי ריי הלבשה תחתונה עוברת מספר שינויים מבניים, כמו עסקים רבים", נכתב בהצהרה מעמוד האינסטגרם הרשמי של החברה בדצמבר 2022. "שים לב, ללא קשר לשינויים פנימיים, אנחנו עדיין מאוד בעסקים והדלתות שלנו פתוחות. אנחנו פועלים כרגיל".

המסר המשיך, "זה היה תענוג מוחלט ואחת הברכות הגדולות ביותר שלי בניהול ליבי ריי הלבשה תחתונה במשך 15+ שנים מתמשכות עכשיו והמסע הזה לא מגיע לסיומו מכיוון שיש עדיין כל כך הרבה שאנחנו רוצים לשרת. יאהב תמיד, מולי הופקינס."

קישור מקור