מולי, קלי נפרדו לאחר שחנק את אוליביה

זה נגמר. ארוס בן 90 יום כוכבים מולי הופקינס ו קלי בראון נפרדו לאחר שנתיים של היכרויות על רקע האשמות שלפיהן יליד ניו יורק "חנק" לכאורה את בתה של מולי אוליביה הופקינס, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

"סמוך לחג ההודיה 2022, מולי החליטה שעדיף לה לסיים את מערכת היחסים שלה עם קלי בגלל גורמי לחץ לא בריאים, אתגרים והתנהגות תוקפנית מוזרה", המנהל של מולי, דומיניק אנצ'ינטוןהבעלים של Dominton Talent House, מספר באופן בלעדי בקשר. "רבים מהחששות הללו הפכו גלויים יותר ותכופים יותר באופן פרטי ובמהלך הופעות פומביות. החששות הללו החלו זמן קצר לאחר פרישתו של קלי והעברתו לג'ורג'יה כדי להיות ליד מולי".

הנציגה שלה מוסיפה שהירידה האחרונה במשקל של 40 קילוגרם של מולי הפכה גם היא ל"מאבק" עבור בני הזוג מכיוון ש"היא החלה לקבל תשומת לב ותמיכה מכל כך הרבה".

מעריצים שיערו שבוגרי TLC התפצלו בעקבות הסתכסכות של מולי בנובמבר 2022 עם החבר הכי טוב לשעבר סינתיה דקר. קלי לא עקבה אחרי מולי ברשתות החברתיות ושיתפה כמה הודעות סתמיות על "מערכות יחסים רעילות" באותה תקופה.

באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם

עם זאת, קצין משטרת ניו יורק לשעבר עורר עוד שמועות על פיצול אישיותו של TLC לאחר ששיתף אימייל ב-14 בנובמבר 2022 מבתה של מולי אוליביה.

"זה מה שהייתי צריך להתמודד איתו כשעברתי לג'ורג'יה", הוא כתב צילום מסך של הודעת דוא"ל דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום חמישי, 2 בפברואר. "אבל הם יציירו תמונה תמימה".

בצילום המסך, אוליביה הגנה על עצמה מלהיות "אדם מפונק", ואמרה שהיא "תצליח" יותר ממה שהוא יהיה אי פעם וסיימה את זה באמצעות השמצה גזעית.

לגבי הפוסט במדיה החברתית, הנציגה של מולי אומרת שהיא שוחחה עם מולי ואוליביה "מספר פעמים" ומאמינה שכוונתה של קלי הייתה "לגרום למעורבים מצוקה, השפלה ומבוכה".

"הפוסט הכיל הערות שנועדו להוביל אנשים לגבש תפיסה שלילית של אוליביה מבלי שהוצגו כל העובדות. המאמצים של אוליביה להתייחס להקשר בתוך חילופי הדברים הם של אישה צעירה מרשימה ונלהבת שהשתמשה במילותיה ועמדה על שלה ועל המורשת האפרו-אמריקאית שלה", היא אומרת. "בתור אדם מעורב, אוליביה נחרדת מכך שעובד הציבור החד-פעמי הזה, שאמון על ידי רבים, נראה כמנסה 'למסגר' את עצמו כ'קורבן'. לכל סיפור יש שני צדדים, ובעניין הזה שיחה".

"ההתנהגות המצערת הזו צפויה מאז שמולי סיימה את הקשר", ממשיכה נציגתה.

ימים ספורים לאחר האימייל של אוליביה, קלי אישר לכאורה את הפרידה שלו ממולי באמצעות חילופי הודעת טקסט עם חבר של מולי, שם הוא הודה לכאורה שנקלע למריבה פיזית עם אוליביה.

"אז מולי ואני נגמרו. נחנקתי וטרקה ליווי. אני בחוץ. שמור על קשר [sic]", כתבה קלי לכאורה, על פי צילום מסך שהושג בלעדית על ידי בקשר.

עם זאת, קלי הכחישה בתוקף את המריבה בהצהרה בלעדית כלפי בקשר. "מעולם לא נתתי לה אגרוף ולא איימתי עליה בנשק כלשהו. אני באמת רוצה להישאר לבד", אמרה קלי. "אני לא מפריע להם ואפילו לא הולך לעיר שלהם. אני לא רוצה שום קשר איתם. זה נגמר, לא הייתי לידם מאז נובמבר”.

מולי וקלי נפגשו באינטרנט בשנת 2020 ותיעדו את תחילת מערכת היחסים שלהם בעונה 1 של 90 יום: חיי הרווקות. זה סימן את מערכת היחסים הפומבית הראשונה של מולי מאז גירושיה במאי 2017 מבעלה לשעבר ולשעבר ארוס בן 90 יום costar לואיס מנדז.

קישור מקור