מולי רולוף של LPBW, הבעל ג'ואל חוזרים לחווה המשפחתית

מולי רולוף של LPBW, הבעל ג'ואל חוזרים לחווה המשפחתית

אנשים קטנים, עולם גדול כוכב מאט רולוףהתוכנית של לאפשר השכרת נופש לטווח קצר בחוות רולוף ראתה את חזרתם לאחרונה של שני אורחים מיוחדים מאוד. הבת שלו, מולי רולוףובעלה, יואל סילביוס, הגיע לשהות בנכס באורגון. כוכב ה-TLC גם נתן עדכון לגבי עונת הדלעות של 2023 בחווה הולכת להתרחש.

מאט, בן 62, עלה לאינסטגרם כדי לתעד כמה תיקונים שבוצעו לאחרונה בחווה, בהשתתפות בן יעקב רולוף – שעובד כמנהל שטחים בנכס.

"אנחנו כבר יותר משבוע באורגון… עסוקים מסביב לשעון כשאני בחווה," כתב מאט את סדרת התמונות ב-20 בינואר. "תוכנית ב' שלנו… השכרה לטווח קצר @rolofffarms יוצאת לדרך. מדהים. תודה לכל אלה (כולל מולי ויואל) שהגיעו להיות האורחים שלנו. אנחנו מקבלים משוב נהדר".

מולי הופיעה לאחרונה אנשים קטנים, עולם גדול, בשנת 2019. היא וג'ואל התחתנו בחווה של המשפחה באוגוסט 2017, לאחר שנפגשו בקולג' באוניברסיטת ויטוורת' בספוקיין. זמן קצר לאחר החתונה, חזרו בני הזוג לספוקיין, שם מולי עובדת כרואה חשבון בכיר בחברת נורדסטרום. היא וג'ואל חיים עכשיו חיים פרטיים ונראים רק לעתים נדירות למעט כאשר משפחתה חולקת הצצות נדירות של מולי דרך דפי המדיה החברתית שלהם.

מאט החברותי תמיד המשיך, "כיף לפגוש (כשאני כאן) אנשים מגניבים מאוד". עסקי השכרת הנופש לטווח קצר שלו בחווה יצאו לדרך, והוא המליץ ​​לאורחים פוטנציאליים להזמין "מוקדם מאשר מאוחר יותר", שכן "כמחצית מסופי השבוע לשנה זו כבר הוזמנו".

רבים מסופי השבוע שככל הנראה כבר נלקחו הם בעונת השיא של אוקטובר, כפי שמאט הבטיח למעריצים, "כן. אנחנו בהחלט עושים את עונת הדלעת 2023!"

בעוד שמשפחת רולוף התגוררה בנכס במשרה מלאה וקיבלה את פני המבקרים במהלך עונת הסתיו השנתית של החווה הדלעת, מאט העמיד את בית החווה שלו ויותר מ-16.46 דונם מסביב למכירה תמורת 4 מיליון דולר ביולי 2022. ארבעה חודשים לאחר מכן, הוא לקח הנכס מחוץ לשוק. מאט והחברה שלו, קארין צ'נדלריש לי בית באריזונה עכשיו.

מאט החליט להשכיר את בית החווה דרך Airbnb עבור יותר מ-600 דולר ללילה. הוא כולל 6 חדרי שינה, 5.5 אמבטיות ויכול להכיל עד 16 אורחים.

עונת הדלעת של רולוף 2022 הייתה הצלחה גדולה, ובעלה של איימי כריס מרק קיבל קידום גדול. הוא לקח על עצמו את הטיפול בסיורים פרטיים בחווה, שבוצעו בעבר על ידי בנם של מאט ואיימי, זך רולוף.

קישור מקור