מוריה פלאת' מגינה על קים, סלאמס TLC

מוריה פלאת' מגינה על קים, סלאמס TLC

אומר את האמת שלה. ברוכים הבאים לפלטוויל כוכב מוריה פלאת' הגנה על אמה, קים פלאת', ולכאורה הטיח את עריכת TLC בעקבות הפרק האחרון.

"אנחנו כמשפחה החלטנו לא להתחלק יותר", כתב הזמר, בן 19, באמצעות אינסטגרם ביום שישי, 5 באוגוסט, לאחר שהשבית את כל התגובות לפוסט. "יש הרבה יותר בסיפור ממה שראית בתוכנית. אמנם אנחנו מבינים שזו תוכנית טלוויזיה ואנחנו לא בשליטה [of] איך התוכנית נערכת, אנחנו למעשה משפחה מלאה באהבה וכבוד אחד לשני".

ההצהרה של מוריה ברשתות החברתיות מגיעה בעקבות שיחה סוערת בינה, אחיה מיכה פלאת' וגיסתה אוליביה פלאת' ביום שלישי, 2 באוגוסט, הפרק. במהלך חילופי הדברים, אוליביה, שנשואה לה איתן פלאת'הסבירה לאחים שהיא עובדת על תיקון מערכות יחסים עם בני משפחת פלאת' – מלבד אמם, קים.

"אני לא רוצה שילחצו אותי לנהל מערכות יחסים שלא טובות לי", הסבירה למיכה במהלך הסצנה. "אתה ומוריה בחרתם אחרת ממני וזה בסדר. ואני רק רוצה שיהיה בסדר שגם אני אבחר אחרת".

"אני רוצה להבין למה אוליביה לא אוהבת את ההורים שלי", אמר מיכה למפיקים באולם וידוי לצד אחותו. "ולמה לוקח לה כל כך הרבה זמן להתגבר על כל מה שפגע בה… אבל בשלב הזה, זה כאילו, ובכן, אתה מונע מבעלך לראות את ההורים שלו, או לנסות."

באיד וידוי סולו, אוליביה פתחה על מערכת היחסים הקודמת שלה עם המטריארך וחשפה עם הזמן שהיא התחילה להרגיש "מנוצלת".

"סמכתי עליה יותר ממה שסמכתי על אמא שלי ובשלב בחיי, ממש ממש הייתי צריכה דמות אם", חשפה אוליביה לפני שפירטה שינוי קשה. "לעולם לא אשכח להתחתן עם גבר בן 20 שאמא שלו השתמשה בכרטיס האשראי שלו וקנתה דברים לעצמה ולא החזירה לו, ואני מסתכלת עליו ואומרת, 'למה?'"

בהצהרת ה-IG של מוריה, חבר השחקנים של TLC נגע בסצנה והטיח את עריכת TLC תוך כדי.

"מה שאוליביה אמרה על כך שאמא שלנו השתמשה בכרטיס האשראי של איתן לא היה הסיפור המלא. לאמא ולאיתן היה הסכם עסקי שבו איתן הרוויח מעט כסף", נמשכה ההצהרה. "ושני הצדדים היו מודעים לכל עסקאות שבוצעו. לאמא שלנו הייתה צריכה להיות ההזדמנות להגן על עצמה ולספר את הצד שלה בסיפור".

קישור מקור