מותג הבגדים House of Eleven

בוס בנות! ארוס בן 90 יום אלום דארסי סילבה ואחותה התאומה, סטייסי סילבה, הם בעלי עסקים וגם כוכבי ריאליטי. יש להם קו אופנה בשם בית אחד עשרוהם שיתפו את המסע שלהם בספין-אוף של TLC, דארסי וסטיסיכשהם עובדים קשה כדי להרחיב את מותג הבגדים שלהם. המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על העסקים של דארסי וסטייסי.

מתי דארסי וסטיסי השיקו את House of Eleven?

Darcey & Stacey הקימו את חברת האופנה שלהם בשנת 2010, והשיקו את העסק שלהם בלוס אנג'לס.

בעונה 3 של דארסי וסטיסי, התאומים היו טריים מהטיול שלהם לטורקיה כדי לעבור מספר ניתוחים פלסטיים. לאחר שהם השלימו את תהליך הריפוי עבור המהפך הקוסמטי שלהם, הם שמו את כוונתם לקריירה שלהם וחשפו את תוכניותיהם לקחת את עסקי האופנה שלהם לשלב הבא.

"אני חושב שעכשיו, מאז השינוי שלנו בטורקיה, לסטייסי ולי יש תחושה הרבה יותר טובה של עצמי ותשוקה לדברים שאנחנו רוצים לעשות בחיים", אמר דארסי לאביהם, מייקל סילבה, במהלך פיקניק משפחתי בעונה 3 בכורה.

סטייסי הוסיפה, "ובכן, אני מוכנה לפרק הבא ואני מרגישה שזה הזמן המושלם להרחיב את House of Eleven ולעשות כל כך הרבה דברים עם החברה. החזון שלנו הוא ענק ואנחנו רוצים להיות גלובליים".

התאומים קיוו להתרחב לזירת בגדי הגברים עם קולקציית בגדי ים לגברים.

מה המשמעות של בית האחת עשרה?

לשם קו האופנה של דארסי אנד סטייסי יש משמעות מיוחדת, שכן זוהי דרך עבורם לכבד את אחיהם המנוח, מייקל סילבה, שמת לאחר מאבק בסוג נדיר של סרטן בגיל 27 בלבד.

Shutterstock

"הקמנו את House of Eleven לכבוד אחינו שנפטר בשנת 1998 מהסרקומה של יואינג, אז אנחנו כאן כדי, אתה יודע, לחיות גם בשביל התשוקות שלנו. אנחנו רוצים ליצור את המורשת הזו לכבודו", אמר דארסי במהלך ראיון ב-2020 עם יאהו ספורט. "בגלל שהוא נולד ב-11 במאי והוא נפטר ב-11 ביולי, אז כל מה שאנחנו עושים זה בית האחת-עשרה על שמו. הוא סילבה האחרון, אז כשהתגרשנו לקחנו את שם המשפחה שלנו בחזרה, סילבה. אז בגלל זה אנחנו אומרים, 'סילבה סטרונג', כי מייקל, הוא שומר עלינו".

איזה סוג של מותג בגדים הוא House of Eleven?

הקו של Darcey & Stacey כולל מספר סוגים של ביגוד החל מלבוש טרקלין ועד ג'ינס, הלבשה עליונה ואקססוריז ועד תכשיטים ומשקפיים.

המותג נלבש גם על ידי סלבריטאים כמו לשעבר אמיתי מארח משותף ג'ני מאי, פו פנטסטישחקנית ר ג'סיקה אלבה וניקלודיאון אלום קקה פאלמר.

קישור מקור