מחווה ליום ההולדת של נשות האחיות מרי בראון לאון בראון: ציטוטים

אין כמו אהבת אמא. נשות אחות כוכב מרי בראון חלקה מחווה נוגעת ללב לילדה לאון בראון ליום ההולדת ה-27 שלהם בזמן שהם זורמים על "ליאו האריה". כוכב הריאליטי כלל קרוסלה של תמונות ביום שישי, 29 ביולי, אינסטגרם פוסט, וחולקים רגעים יקרים בחייהם.

בפוסט, מרי, 51, שיתפה תמונות של ליאון – אותו היא חולקת עם בעל רוחני קודי בראון – כיילוד לילד מקסים עם שיער בלונדיני מתולתל ובוגר מכללה. כוכבת ה-TLC תיארה את ליאון, שגם הולך ליד ליאו לאחר שיצא כטרנסג'נדר בחודש שעבר, כ"אלוף האנדרדוג" שהוא האור של חייה.

"מכיר את הגוף שלי, אני יודע שהאחד הזה היה צריך להיות לוחם כדי בכלל להתקיים! צחוק זורם להם בעורקים, כוח וחוכמה פנימית בשפע", נכתב בכיתוב שלה. "גאה לנצח בילד הזה שלי, אסיר תודה לנצח על קיומו. דע שאתה אהוב עליי לנצח @leointhemountains ואני מתכבד ומבורך להיות אמא שלך! אני אוהב אותך!!"

לפני שצלצל ליום הולדתם ה-27, ליאון שיתף את עדכון חייהם למעריצים, וחשף שהם טרנסג'נדרים ועכשיו משתמשים בכינויים שהם/הם. ארוסתם, אודרי קריס, יצאה כטרנסג'נדרית בדצמבר 2021 לאחר שלא רצתה "להסתיר" את האני האמיתי שלהם מהעולם יותר.

באדיבות לאון בראון/אינסטגרם

"מישהו אמר לי לא מזמן שאני לא צריך להבין את כל הקטעים שלי כדי שאוכל לחלוק את עצמי עם העולם. אז הנה אני, בהחלט לא הבנתי כמעט אף אחד מהדברים שלי, כדי שתדעו שאני טרנס", הם כתבו את הכיתוב שלהם הַכרָזָה בזמן.

ליאון, שהוא הילד המשותף היחיד של מרי וקודי, הסביר שהם ידעו שהם לא מרגישים כמו ילדה בגיל צעיר מאוד. עם זאת, הם המשיכו להזדהות כנקבה באותה תקופה מכיוון שהם גדלו במשק בית מורמוני "מגדרי ומגביל".

"להיות קוויר וטרנסי הם בהחלט חלק מהחלקים האהובים עלי בעצמי. ועדיין, יש כל כך הרבה דברים שאני לומד לאהוב בעצמי בתהליך הזה", הם המשיכו. "הנה בשבילי להכיר את עצמי, לשתף את עצמי ולהתפתח ללא הרף להיות האדם שאני, להיות האני האהוב עליי בכל ההקשרים."

יליד נבדה יצא בעבר כלסבית למשפחתם במהלך פרק משנת 2017 של נשות אחות, שבו קודי, 53, כמו גם מרי, תמכו באופן מלא בילדם. "חשבתי על זה לפני שנים, וקיבלתי החלטה", אמר אֲנָשִׁים בזמן. "התפקיד שלי כאבא הוא לאהוב ולכבד ולא לשפוט".קישור מקור