מטיילים בשנה החדשה? כל מה שאתה צריך לקחת בחשבון

ל-InTouch Weekly יש שותפויות שותפים ולכן אנו עשויים לקבל פיצוי עבור קישורים מסוימים למוצרים ושירותים.

כשהעולם מתאושש באיטיות בתוך נפילת מגיפה, הנסיעות חוזרות במלוא עוזו בשנה הקרובה. במיוחד עבור נוסעים בינלאומיים, מכיוון שהגבלות גבולות רבות מתחילות להיות רגועות יותר. למטיילים חדשים, יש הרבה מה לשקול לפני יציאה לחו"ל או אפילו מדינה למדינה. להיות באזור חדש לא מוכן יכול להיות מלחיץ ויותר עבודה מאשר כיף בטווח הארוך, אז להיות מוכן הוא המפתח ליהנות מהטיול שלך עד הסוף.

מטיילים חדשים או מטיילים עצבניים עשויים לתהות מה עשויים להיות הדברים הטובים ביותר להביא לטיול בשנה החדשה, והאמת היא שאין תשובה נכונה לכולם. בהתאם לנוחות הספציפית ולצרכים הרפואיים של אדם, נסיעות יכולות להיראות שונות מאוד מאדם לאדם. עם זאת, המדריך הבא עשוי לעזור למי שמתכנן טיול לקבוע כמה דברים כלליים שאולי לא חשבת עליהם קודם. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד!

היכונו למזג האוויר

Unsplash

בכל פעם שאתה נוסע לאזור חדש, אתה צריך לחשוב על ההבדל באקלים שאתה עלול להיתקל בו. מתכוננים למזג האוויר, במיוחד אם מטיילים בעונת החורף או האביב, אריזה א מטריה שחורה מבית Everlasting Comfort הוא רעיון חכם למקרה שתיתקלו בהתקפי גשם קשים עם ההגעה. מטריות עשויות להיראות כמו דבר מסורבל לטייל איתן, ויש בזה קצת אמת. אבל זה יעשה הבדל גדול בהכנות לגשמים בעת נסיעה בשנה החדשה.

פריטים הכרחיים לטיפול משפחתי

טיול עם המשפחה יכול להיות כיף ומרגש, אבל זה גם יכול להיות מלחיץ, במיוחד אם אתה מטייל עם תינוק שעדיין מאכיל בקבוק. עבור פריטים לטיפול משפחתי, לוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך תהיה חלק חיוני מתהליך תכנון הטיול. בנוסף לחיתולים, מגבונים וצעצועים, שקול להביא א חזיית שאיבה מבית Hatch Collection כדי להפוך את השאיבה בדרכים לפחות מלחיצה. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה יכול להיתקע בשדה תעופה או במקום כלשהו שהופך את זה פחות נוח למצוא פרטיות שבה חזיית שאיבה יכולה להיות שימושית. הגעה לשדה התעופה ללא הציוד החיוני שלך לטיפול במשפחה יכולה להפוך את הטיול להרבה יותר מלחיצה ולגרום לך להוציא כסף מיותר על אספקה ​​נוספת במהלך הטיול שלך.

התכוננו לעמוד על הרגליים

התכוננו לעמוד על הרגליים
Unsplash

נסיעות אומרות בדרך כלל הרבה הליכה ועמידה מסביב. זה יכול להיות קשה על המפרקים שלנו, אפילו עבור מטיילים צעירים יותר. הקפידו לנעול נעליים תומכות שיאפשרו לכם לעמוד על הרגליים שעות וא שרוול ברך של Incrediwear. שרוול ברך יעזור לברכיים כואבות לאחר שעות ארוכות של המתנה בתורים או הסתובבות באזור עיר חדש. אנו נוטים להתאמץ יתר על המידה כאשר אנו מטיילים, מה שאומר שחשוב עוד יותר לחשוב כיצד אנו יכולים לשמור על עצמנו בריאים תוך כדי תנועה. מתח ומתח הם נורמליים לאחר יום ארוך של פעילויות נסיעות, אז עשו לעצמכם טובה והיו מוכנים עם משהו שיעזור להרפות את מפרקי הברכיים.

שירות סלולרי

בעת נסיעה, חשוב להישאר ברשת ולוודא שהשירות הטלפוני שלך מעודכן. אתה יכול להסתפק בתוכנית במחיר מופקע מאחד השירותים היותר ידועים, או שאתה הולך עם תוכנית מהירה באותה מידה שירות טלפון זול של Red Pocket Mobile. הכיסוי שלהם דומה לכל ספקי הרשת האלחוטית הגדולים בשבריר מהעלות והוא מושלם עבור אלה שנוסעים בתוך ארצות הברית. שמירה על קשר חשוב, במיוחד כשאתה בדרכים ומחוץ לאזור הנוחות שלך בזמן נסיעה.

תיק דרכון

אם אתה נוסע לחו"ל, תצטרך להביא איתך את הדרכון שלך. דרכונים די גדולים בהשוואה לתעודות זהות, כך שקשה יותר לאבד אותם. אבל זה קורה! א תיק דרכון של Portland Leather Goods יעזור לך לעקוב טוב יותר אחר הדרכון שלך לפני ובמהלך הטיול שלך. זה עשוי להפתיע את הממוצע באיזו תדירות שוכחים דרכונים בחדרי מלון, בבית או במוניות. תיק נשיאה יעזור לך לזהות את המסמך בקלות רבה יותר ולזכור לסמן אותו מהרשימה שלך לפני היציאה. זה גם יעזור להגן עליו מפני נזק אפשרי בזמן נסיעה. זה גם מוסיף ערך אסתטי לפריטים שלך שיכול להפוך את הנסיעה למרגשת עוד יותר.

ארנק נסתר

דבר אחד שכדאי להיות מודע אליו בעת נסיעה לחו"ל הוא גניבה. המקומיים ידועים כתיירים כייסים, וארנקים הם אחד הדברים שהכי קל לתפוס, במיוחד עבור גברים שרגילים לשאת את הארנק בכיס הקדמי או האחורי. ארנקים נסתרים של Magellans יעזור לך להרגיש בטוח יותר לגבי הזיהוי שלך, כרטיסי האשראי, הדרכון וכל מידע רגיש אחר שאתה עלול לשאת על האדם שלך. ארנק נסתר יושב מתחת לבגדים שלך, ומאפשר להסתיר את חפצי הערך שלך מהעין אך עדיין לשאת אותם על גופך. אלה מהווים הצלת חיים בכל טיול בינלאומי וסביר להניח שיחסכו לך זמן וכסף בדאגה כיצד להחזיר את הזיהוי שלך במדינה זרה.

פריטים הכרחיים לטיפול משפחתי
Unsplash

סיכום

טיול בשנה החדשה לא אמור להיות משימה מרתיעה. נסיעות בהחלט יכולות להיות מורטות עצבים, במיוחד למי שלא עשה זאת בעבר, אבל כל מה שבאמת צריך הוא מודעות להיות במקום חדש ולהתכונן למה שיכול לקרות. סביר להניח שלא תצטרכו לדאוג שיגנבו לכם את החפצים או תשכחו מסמכים חשובים, אבל עדיף לנקוט משנה זהירות כי הדברים האלה יכולים לקרות, אפילו לאנשים האחראים ביותר. אז בדוק את כל הבסיסים שלך וודא שאתה שוקל את כל הדברים שאתה עשוי לעשות כדי להתכונן למסע גדול בשנה החדשה. טיול צריך להיות כיף, לא מלחיץ, אז וודא שאתה מוכן למה שעלול לקרות!

קישור מקור