מיהו בעלה לשעבר של לינדזי כריסלי? תכירו את וויל קמפבל

הכירו את וויל! לינדזי כריסלי עלתה לכותרות אחרי אביה, טוד כריסליואמא חורגת, ג'ולי כריסלי, נמצאו אשמים במספר אישומי הונאה. לאחרונה היא הטיחה את בעלה לשעבר, וויל קמפבל, על שלא תמכה בה בתוך הדרמה המשפטית של משפחתה. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה אנחנו יודעים על וויל.

מי זה וויל קמפבל?

וויל גדל באטלנטה, ג'ורג'יה ולמד באוניברסיטת ג'ורג'יה סטייט, שם התמחה בכלכלה. בנוסף, הוא שיחק בייסבול בקבוצת המכללה.

בניגוד לאקס שלו, לוויל אין דפי מדיה חברתית ציבוריים ולכאורה מעדיף לשמור על חייו הפרטיים.

מתי לינדזי כרסלי התחילה לצאת עם וויל קמפבל?

לינדזי וויל נפגשו בזמן שלמדו באוניברסיטת ג'ורג'יה סטייט ב-2008, בזמן שמערכת היחסים שלהם הפכה לרומנטית בשנה שלאחר מכן. השניים היו עד מעל הראש, אם כי מערכת היחסים ביניהם לא התקבלה בהתרגשות ממשפחתה של לינדזי.

מערכת היחסים של מנחת הפודקאסט "Coffee Convos" עם משפחתה נעשתה מתוחה עוד יותר כשהיא ווויל ברחו ב-2012. הזוג קיבל את פני בנם, ג'קסון, מאוחר יותר באותה שנה.

"הייתה לי בעיה עם הדרך שבה הנישואים התחילו. לא רק מהצד של וויל אלא גם מהצד של הבת שלי", אמר טוד E! חֲדָשׁוֹת באוגוסט 2016. "אני לא חושב שהנישואים התחילו כמו שצריך, ובוודאי לא כמו שאבא היה רוצה לראות שמתחילים נישואים".

"לאבא יש את החלומות שלו כשיש לו ילד או בת שאדם צעיר יבוא ידפוק על הדלת יום אחד ויגיד, 'מר. כריסלי, אני כל כך אוהב את הבת שלך והאם אוכל לקבל את ידה בנישואין?' זה מעולם לא קרה", ה כריסלי יודעת הכי טוב כוכב נוסף. "רמת הכבוד לא הייתה שם."

לינדזי וויל פגעו במחסומים רבים במהלך נישואיהם ונפרדו לזמן קצר ב-2014, אולם הם השלימו לפני שנפרדו שוב ב-2016.

בשנת 2017, לינדזי אישרה שהיא ווויל התפייסו על ידי פרסום תמונה משפחתית עם ג'קסון באינסטגרם.

סוכנות מגה

למה לינדזי כרסלי וויל קמפבל נפרדו?

ילידת אטלנטה אישרה רשמית שהיא מתגרשת מוויל בפוסט באינסטגרם ביולי 2021. "בזמן שדלת אחת נסגרת, אחרת נפתחת", היא פתחה בכיתוב לצד תמונה שלה יושבת בחדר ריק עם ג'קסון בזרועותיה.

"בצער העמוק ביותר, לאחר 9 שנות נישואים, וויל ואני החלטנו הדדית לסיים את נישואינו. אנחנו שומרים על הכבוד והאהבה הגדולים ביותר אחד לשני, ואנחנו כל כך אסירי תודה על הזמן שלנו ביחד", המשיך כוכב הריאליטי לשעבר והוסיף, "נמשיך להישאר חברים ולהיות הורים מסורים לבן שלנו ששנינו מאוד אוהבים. הַרבֵּה."

לינדזי הוסיפה שהיא עוברת למקום חדש ומצפה לעתיד מזהיר. היא אמרה למעריצים, "באופן אישי, אני מתמקדת בהתחלות החדשות שלפנינו ובמרחב חדש עם המהלך השבוע. תודה מראש על שמכבדים את הפרטיות שלנו בזמן שאנו עוברים את התקופה המאתגרת הזו עבור המשפחה שלנו."

מה אמרה לינדזי כריסלי על וויל קמפבל בעקבות הפרידה שלהם?

כמעט שנה לאחר שהכריזה על גירושיהם, לינדזי הטיחה את וויל במהלך פרק הפודקאסט שלה ב-16 ביוני "קונבוס קפה."

היא מתחה ביקורת על וויל על כך שלא תמך בה לאחר שטוד הורשע בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קנוניה להונאת ארצות הברית והונאת מס על ידי חבר מושבעים פדרלי באטלנטה. בינתיים, ג'ולי הורשעה בקשירת קשר לביצוע הונאת בנק, הונאת בנק, קשירת קשר להונאת ארצות הברית, הונאת מס והונאת בנקאות. כוכבי רשת USA צפויים כעת לעד 30 שנות מאסר.

"[These] השבועיים האחרונים היו התקופה הקשה והבלתי ודאית ביותר שהרגשתי בחיי… ועם לוחות זמנים של הורות משותפת… זה היה קצת קשה לנווט", אמרה. "ובדרך כלל וויל טוב מאוד לגבי, אם עלה לנו משהו ואני נותן את כל הפרטים או כל דבר אחר, זה כמו, 'זה בסדר, נחליף'. אבל במצב הזה, אני בהחלט מרגיש שנלקח קצת יתרון".

היא המשיכה, "אני חושבת שאולי דברים שהתרחשו בעבר עם וויל ואני, קצת עגמומית עם היחסים של ההורים שלי עם וויל ואתה יודע, להיפך, מערכת היחסים שלו איתם, או היעדרם. אני חושב שהרבה דברים הגיעו לידי ביטוי במהלך השבועיים האחרונים. וויל די לא היה מוכן להחליף איתי, בידיעה שאני צריך להיות בבית המשפט וצריך להיות שם עם המשפחה שלי. וזה היה ממש קשה".

"כפי שאתם בוודאי יודעים, ההורים שלי הורשעו בשבוע שעבר וזה היה ביום שלישי. ושלחתי לוויל הודעת טקסט רק כדי ליידע אותו, כמו, 'היי, דרך אגב, זה מה שקרה עכשיו. ובבקשה תשאיר את הטלוויזיות כבויות. נא לשמור את הרדיו כבוי'. זהו," אמרה לינדזי. "הייתי עם וויל 12 שנים, ובמשפחה שלו 12 שנים, קרוב מאוד במשפחה שלו. ואף אדם אחד, כולל בעלי לשעבר, לא הושיט יד כדי להודות בשום דבר".

"עד כמה שאני רוצה שזה יהיה כועס, זה באמת נתן לי תחושה של, הרגשתי מאומת", אמר איש הטלוויזיה. "לא שהייתי צריך עוד אימות, אבל כן הרגשתי מאומת בכל תהליך הגירושין ולמה אני נמצא איפה שאני היום".

קישור מקור