מיהו בעלה של אוליביה ניוטון-ג'ון, ג'ון אסטרלינג?

מיהו בעלה של אוליביה ניוטון-ג'ון, ג'ון אסטרלינג?

אהבתה של אוליביה. אוליביה ניוטון-ג'ון הייתה נשואה פעמיים, אם כי בילתה את השנים האחרונות לחייה נשואה ג'ון איסטרלינג. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה אנחנו יודעים על בעלה של הכוכבת המנוחה.

מי זה ג'ון איסטרלינג?

Easterling הוא המייסד והנשיא של חברת Amazon Herb.

כחלק מהקריירה שלו, איסטרלינג בילה למעלה משני עשורים בתוך ומחוץ ליער הגשם של האמזונס בנטיעת תרופות. איש העסקים חקר והביא לשוק מגוון צמחי מרפא וטיפול באמזונס לאחר גיבושם באמריקה באמצעות שיטות טכנולוגיות מתקדמות. המחקר שלו עזר לחברת אמזון הרב למכור מוצרים בשווי של למעלה מ-100 מיליון דולר.

לאחר מכירת Amazon Herb Company ל-TriVita ב-2012, ייסד איסטרלינג את חברת Happy Tree Microbes.

מתי אוליביה ניוטון-ג'ון התחתנה עם ג'ון אסטרלינג?

ניוטון-ג'ון ואיסטרלינג החלו לצאת בשנת 2006, שנה לאחר מכן בן זוגה לסירוגין זה תשע שנים, פטריק מקדרמוט, באופן טראגי נעלמה במהלך שייט. גופתו של מקדרמוט מעולם לא נמצאה ומאז הוא הונח מת.

ניוטון-ג'ון התחתן עם איסטרלינג במהלך תקופת האינקה טקס רוחני בפרו ב-21 ביוני 2008.

ה גריז כוכב משקף את פגישה עם Easterling במהלך ראיון ב-2016 עם אֲנָשִׁים. "יצאתי קצת, אבל לא ציפיתי להתאהב בו ואז באם!" היא אמרה בזמנו.

"הוא חכם ורחום להפליא. הוא אומר כן להכל, הוא אומר כן לחיים!" ניוטון-ג'ון פרצה על בעלה.

הזמרת "Physical" ציינה כי איסטרלינג עזר לה לנווט את האובדן של מקדרמוט. "יש לי מזל גדול שיש לי בעל נפלא ויפהפה שהוא פשוט כל כך אוהב ופנטסטי", אמרה לרשת. "אני תמיד אומר לחברים שלי שאתה אף פעם לא מבוגר מדי בשביל למצוא אהבה. מצאתי את אהבת חיי בגיל 59 כשהיא בת 60! אני אסיר תודה."

מי היה בעלה הראשון של אוליביה ניוטון-ג'ון?

לפני נישואיה לאסטרלינג, ה Xanadu השחקנית הייתה נשואה ל מאט לאטנזי מ-1984 עד 1995.

הזוג לשעבר חולק בת אחת, קלואי רוז, שנולד בינואר 1986.

איך אוליביה ניוטון-ג'ון מתה?

זמר "מג'יק" מת בגיל 73 לאחר מכן נלחם בסרטן השד במשך למעלה מ-30 שנה.

"דיים אוליביה ניוטון-ג'ון (73) נפטרה הבוקר בשלווה בחווה שלה בדרום קליפורניה, מוקפת במשפחה וחברים. אנו מבקשים מכולם בבקשה לכבד את פרטיות המשפחה בתקופה מאוד קשה זו", פרסמה איסטרלינג בחשבון הפייסבוק שלה ב-a הַצהָרָה ב-8 באוגוסט.

המשך לגלול למטה כדי לראות תמונות של אוליביה ובעלה, ג'ון.

קישור מקור