מיהו בעלה של אלכסיס בלדל וינסנט קרתייזר?

עוד אהבה אבדה. אלכסיס בלדל ובעל מנוכר וינסנט קרתייזר החליט להיפרד אחרי כמעט שמונה שנות נישואים, בקשר יכול לאשר. הזוג שמר על מערכת היחסים שלהם מחוץ לעיני הציבור מאז שהם התחילו לצאת לראשונה ב-2012, ושמרו על הרומן שלהם כל כך שקטה שהמעריצים שכחו ששני השחקנים נשואים. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על וינסנט על רקע החדשות שהוא הגיש בקשה לגירושין.

איך נפגשו אלכסיס בלדל ווינסנט קרתייזר?

ה סיפורה של שפחה הכוכב ווינסנט היו אחד השחקנים הבודדים שהתאהבו על הסט ופתחו במערכת יחסים ארוכת טווח. הוא היה דמות משנה ב איש עצבני ופגש את אשתו לעתיד כשהצטרפה לצוות במהלך העונה החמישית של התוכנית. הנשיקה שלהם על המסך עוררה לכאורה קשר בין השניים כשהם התחילו לצאת בסתר אחרי העונה.

דן שטיינברג/אינוויז'ן/AP/Shutterstock

"היינו מקצועיים לחלוטין. מעולם לא התראינו", הוא גילה עיט באפריל 2014, תוך התייחסות לאלכסיס כאחד האנשים החשובים ביותר שנכנסו לחייו. "אם אני חולק אותם עם העולם ואפתח את הדלת הזו לכעס המבעבע שלהם שהם צריכים לצאת החוצה או להערצה שהם רוצים להתהדר בהם, זה מפחית את זה", המשיך יליד מינסוטה. "זה מוזיל את זה; זה מחליש אותו. וזה קסום, אהבה, וכל זה הוא… רוחני עמוק, וזה פשוט לא מרגיש נכון."

האם לווינסנט קרתייזר ואלכסיס בלדל יש ילדים?

ה אחוות המכנסיים המטיילים שחקנית ו בזמן פיליפ וייס השחקן קיבל את פניו של תינוק בסתיו 2015, ובדומה למערכת היחסים שלהם, הם שמרו על שפה הדוקה לגבי זהות הקטן שלהם.

עושה וינסנט קרתייזר עדיין פועל?

בעוד וינסנט ידוע בעיקר בתפקידו בתור פיט קמפבל ב איש עצבניהוא הופיע בקומץ סרטים. הוא כיכב בסרט המדע הבדיוני משנת 2021 אולטרסאונד ועשה רושם מהופעתו ואף זכה לראות את הבכורה של הסרט בפסטיבל טרייבקה.

מכיוון שהוא משחק תפקידים רציניים יותר וקשה לאהוב, וינסנט אוהב להיות "הבחור הפרוע" על הסט. "לעתים קרובות אתה עושה דברים שהם די חושפניים ואמוציונליים, אז אני מתמודד עם זה בכך שאני עושה דברים מביכים", אמר SoCal Post, תוך כדי דיון על איך הוא מאחורי הקלעים. "אני אוהב להקניט אנשים, אבל אני מרשה לעצמי להיות הבדיחה. אני אוהב לקפוץ ולצעוק".

קישור מקור