מיהו בעלה של ג'יפסי רוז בלנשרד ריאן סקוט אנדרסון?

הצוענית רוז בלנשרד היא אישה נשואה! אמנם לא הרבה ידוע על בעלה, ריאן סקוט אנדרסוןמעט פרטים נחשפו על האיש של ג'יפסי. גלול למטה לכל מה שאנו יודעים על נישואיה עד כה.

מיהו בעלה של ג'יפסי רוז בלנשרד ריאן סקוט אנדרסון?

ריאן הוא בן 36 והוא מלייק צ'ארלס, לואיזיאנה, לפי רישיון הנישואין שהושג על ידי בקשר ב-26 ביולי.

מתי התחתנו הצוענית רוז בלנשרד וריאן סקוט אנדרסון?

Gypsy, 30, וריאן קשרו את הקשר במחוז ליווינגסטון, מיזורי, ב-27 ביוני 2022. התעודה נרשמה ב-21 ביולי 2022.

לא ברור כרגע איך בני הזוג הכירו או מה ריאן עושה למחייתו.

HBO

למה הצוענית רוז בלנשרד בכלא?

כיום היא מרצה 10 שנות מאסר בגין מעורבותה ברצח אמה, די די בלנשרד. מאמינים שאמא של אחד סבלה מתסמונת מינכהאוזן על ידי פרוקסי, הפרעה נפשית גרמה לדי די להמציא את גילה של צועני ומחלות רפואיות שונות כדי לזכות באהדה ולהרוויח מארגוני צדקה. ג'יפסי הפכה לכוכבת מקומית וזכתה ליחס מיוחד, כולל נסיעות חינם לדיסנילנד ושמיטיבי נפש ישלמו את חשבונות המשפחה.

עם מי עוד יצאה הצוענית רוז בלנשרד?

הרומן הידוע הראשון של ג'יפסי היה עם ניקולס גודג'וןאותו הכירה באתר ההיכרויות הנוצרי ChristianDatingForFree.com בשנת 2012. הזוג המשיך לדבר באינטרנט עד שנפגשו באופן אישי לראשונה בשנת 2015, על פי האפוטרופוס.

היא כביכול התגייסה לעזרתו של ניק כדי להרוג את אמה. לאחר שגופתה של די די התגלתה ב-2015, הם נמצאו בוויסקונסין ושניהם הואשמו ברציחתה.

בנובמבר 2018, ניק נמצא אשם ברצח מדרגה ראשונה על היותו שותף לקשר לפשע. הוא נידון למאסר עולם בפברואר 2019 במשפטו. ה מנהיג חדשות ספרינגפילד דיווח כי אין לו אפשרות לשחרור על תנאי, למרות שהתובעים לא הגישו את עונש המוות.

בינתיים, ג'יפסי ערכה עסקת טיעון עם תובעים ביולי 2016. היא הסכימה להודות באשמת רצח מדרגה שנייה בתמורה למאסר של 10 שנים.

במהלך ראיון בינואר 2018 עם חדשות ABCניק טען שג'יפסי "היה בעצם המוח מאחורי הכל [and] בעצם הייתי רוצח שכיר במובן המוזר שלו". הוא המשיך, "אהבתי את ג'יפסי עד לנקודה שבה הייתי… עושה הכל בשבילה. הוכחתי את זה במה שעשיתי. לצערי, בגלל כמה רחוק הלכתי, אני מרגיש כאילו היא בגדה בי. אני מרגיש שהיא נטשה אותי."

לפני הרומן שלה עם ריאן, ג'יפסי הייתה מאורסת לאדם בשם קן. לאחר שנפגשו באמצעות תוכנית של חברים לעט בכלא שלה, בקשר חשפו באופן בלעדי שהם היו מאורסים באפריל 2019. עם זאת, אמו החורגת של ג'יפסי, קריסטי בלנשרדאישר שהזוג ביטל את האירוסין חודשים ספורים לאחר מכן באוגוסט.

חבר המשפחה שלה, מרצ'לי מהודרתמסופר באופן בלעדי בקשר באוגוסט 2021 שג'יפסי יצאה עם מספר גברים בזמן שהיה בכלא.

"אני חושש שהיא תפגוש מישהו ותתחתן איתו," אמר פנסי באותו זמן, וציין שג'יפסי דיברה עם כמה גברים מאחורי סורג ובריח.

"אלה בחורים מקבוצות התמיכה, מקבוצות התמיכה של הצוענים", הסבירה. "הם התחברו לצועני, ורבים מהם רק רוצים תהילה. אחד הבחורים היה מבוגר ב-20 שנה; הם כבר נפרדו. חלק מהחבר'ה אפילו הלכו לכלא כדי לפגוש את צועני".

קישור מקור