מיהו הארוס של ג'וליאנה קוסטודיו בן אובסקורה?

מיהו הארוס של ג'וליאנה קוסטודיו בן אובסקורה?

ארוס ל-90 יוםה אלום ג'וליאנה קוסטודיו עברה מהבעל לשעבר מייקל ג'סן עם שם בן אובסקורה באינסטגרם. אבל מי הוא? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על הגבר החדש של ג'וליאנה!

מי זה בן אובסקורה?

בן שומר על פרופיל נמוך יחסית למרות מערכת היחסים שלו עם ארוס ל-90 יוםה אלום, משתף רק קומץ תמונות בפרופיל האינסטגרם שלו.

עם זאת, מסתבר מהמדיה החברתית שלו שבן נמצא בתעשיית האמנות היוקרתית ולכאורה הוא אספן אמנות שבבעלותו אולי גלריה בברלין או המבורג, גרמניה.

"יצירת המופת שלי", הוא רשם פוסט באינסטגרם בדצמבר 2021 של ג'וליאנה עומדת לצד פורטרטים בגלריה לאמנות.

איך ג'וליאנה קוסטודיו ובן אובסקורה נפגשו?

אמנם לא ברור כיצד נפגשו הזוג המאושר, אבל כוכבת הריאליטי לשעבר הציגה לעולם את הגבר החדש שלה חודש אחד בלבד לאחר שהגישה בקשה לגירושים מבעלה לשעבר מייקל.

"כל כך מתרגשת לקראת ההרפתקה החדשה שלנו", כתבה הדוגמנית לצד תמונה אהובה עם היפה שלה בנובמבר 2021. "מילים לא מספיקות כדי להגיד לך כמה אתה נפלא, אני אסירת תודה לנצח על האושר והשמחה שאתה הביאו לחיי, ולצורך יצירה [sic] אחד החלומות הכי גדולים שלי מתגשמים".

"אני האישה הכי בת מזל שיכולה לקרוא לך שלי," היא הוסיפה, לפני שהזהירה את העוקבים להיות נחמדים. "בבקשה: אם אין לך משהו טוב להגיד, בבקשה פשוט עזוב."

האם לג'וליאנה קוסטודיו ולבן אובסקורה יש ילדים?

במקביל היא הציגה את בן כחבר שלה, ג'וליאנה חשפה שהזוג מצפים לילד ראשון משותף.

"אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך," היא כתבה עם אמא הנושאת אימוג'י לתינוק.

באשר לחלקו, בן שיתף את החדשות המרגשות בכתיבת האינסטגרם שלו, "הרפתקה חדשה עומדת להתחיל!"

"אנחנו מאוד נרגשים ואנחנו לא יכולים לחכות לקבל את התוספת החדשה שלנו למשפחה!" הוא הוסיף. "עכשיו אנחנו מתכוננים לברכה הכי יפה שיכולנו לבקש!

ג'וליאנה ילדה את בנם של בני הזוג, בנג'מין ג'יימס לואיס קוסטודיו, ב-19 ביולי.

"היום היה היום המדהים הכי מדהים בחיינו", היא שיתפה באמצעות אינסטגרם לצד סדרת תמונות עם הרך הנולד. "אני אישה ברת מזל שיש לי אותך [Ben Obscura] בחיי, אבא ובעל מדהימים להיות. לא יכולתי לבקש בן זוג ואבא טובים יותר לילד שלי, היית מה שציפיתי ועוד”.

האם ג'וליאנה קוסטודיו ובן אובסקורה נשואים?

חודשיים בלבד לאחר שסיימה את גירושיה מבעלה הראשון, ג'וליאנה התייחסה לבן כ"בעלה שיהיה" בכיתוב באינסטגרם. מאוחר יותר היא התייחסה אליו כאל ארוסה בפוסט ב-27 ביולי על סיפור הלידה שלה.

"בלי תוכנית לידה, בלי התערבות רפואית או תרופה, הכל קרה כל כך טבעי, והכל הודות לתמיכה המדהימה שהיתה לי מהמיילדות ומהארוס שלי", כתבה.

נראה שהיא ובן נמצאים באותו עמוד לגבי מערכת היחסים שלהם, אם כי אף אחד מהם לא אישר אירוסין. בנובמבר 2021, הוא התייחס לג'וליאנה כ"שותפתו לפשע".

"תודה לך @jayyoungstudio שיצרת את יצירת המופת הזו עבור אמא של הילדים שלי!" הוא הוסיף לצד תמונה של יצירת אמנות חדשה.

קישור מקור