מיהו מפיק 'הילס' אדם דיבלו? דרמה מבפנים

דרמה בדרך כלל יורדת בריאליטי מול מצלמות אבל כשזה מגיע הגבעות ו מכירת שקיעה, יש גם מתח מאחורי הקלעים. חובבי הז'אנר עשויים לזהות את השם אדם דיבלו מקרדיט הפתיחה של סדרות רבות. אז מי הוא האיש מאחורי כמה מתוכניות הריאליטי הפופולריות ביותר ולמה הוא הסתכסך עם חברי צוות כמו ספנסר פראט ו כריסטין קווין? המשך לקרוא כדי ללמוד על המפיק.

מי זה אדם דיבלו?

אדם עבד בעבר כמנהל הפקה ופיתוח בכיר ב-MTV. הוא פיתח והפיק מנהלים לגונה ביץ': מחוז אורנג' האמיתישרצה ברשת משנת 2004 עד 2006.

בעקבות ההצלחה של לגונה ביץ': מחוז אורנג' האמיתיאדם יצר והפיק הגבעות תחת חברת ההפקה שלו, Done and Done Productions.

הסדרה – ששודרה מ-2006 עד 2010 – כיכבה לגונה ביץ': מחוז אורנג' האמיתי בוגרים לורן קונרד ו קריסטין קוואלארי, ממש כמו היידי מונטג, אודרינה פאטרידג', וויטני פורט, לו בוסוורת' ו סטפני פראט. בנוסף לצוות הליבה של נשים, צוות המשנה כלל ספנסר, ברודי ג'נר, ג'סטין "בובי" ברשיה, פרנקי דלגדו, הולי מונטג ו סטייסי הול.

אדם יצר והפיק הגבעות ספין-אוף, העיר, בשנת 2008. זה כיכבה ויטני כשהיא ניווטת את חייה החדשים בניו יורק. הסדרה רצה ב-MTV במשך שתי עונות והסתיימה ב-2010.

אחרי שניהם הגבעות ו העיר בסיום, אדם הפיק את סדרת הריאליטי מבוססת נאשוויל עיר המוזיקה. התוכנית רצה ב-CMT ממרץ 2018 עד ינואר 2019.

כיום הוא משמש כמפיק של נטפליקס מכירת שקיעהשעלה לראשונה בשירות הסטרימינג ב-2019. בנוסף, אדם הפיק הגבעות: התחלות חדשות מ-2019 עד 2021.

Shutterstock

מהו השווי הנקי של אדם דיבלו?

לפי שווי נקי של סלבריטילמפיק יש שווי נקי של 15 מיליון דולר.

מה טען ספנסר פראט לגבי אדם דיבלו?

אדם עלה לאחרונה לכותרות כאשר ספנסר תקף את ההליך במהלך הפרק של יום רביעי, 15 ביוני פודקאסט "קרא לה אבא".

אחרי המארח אלכס קופר ציינתי מכירת שקיעהכריסטין אמרה לה שגם לה וגם לאשתו של ספנסר, היידי, היו "חוויות ממש רעות" עם אדם, כוכב הריאליטי לשעבר כינה את המפיק "טורף".

"מעולם לא היה לי אינטראקציה עם אדם, אף פעם, ברגע שהוא ידע את הרמה שלי", אמר. "אני לא משחק, אז אף פעם לא יצא לי לתקשר עם אדם כי זה היה פועל."

ספנסר טען שהוא "נאסר" לצילום שבו אדם נהיה לכאורה "פיזי" עם היידי, למרות שהוא התעקש ששומר הראש שלה יהיה שם. איש הטלוויזיה לשעבר הסביר שאשתו לבשה שמלה רפויה עם גבה פתוח במהלך הצילומים. "הוא הניח את היד שלו, כמו אחיזה בלחיים בתחת, והאבטחה היא עד לנקודה שבה הוא, כאילו, חתך את היד שלו", טען ספנסר על התקרית בין היידי לאדם. "זה קרה, אז היה לנו עד."

לאחר שאלכס ציין שכולם האמינו להאשמות של כריסטין נגד אדם, ספנסר כינה את כוכב נטפליקס "מלאך מגן עדן".

ספנסר הוסיפה כי היידי קראה לאדם בעבר, אם כי עדיין לקח "12 שנים" עד שאנשים האמינו לטענותיה. "אתה יכול לחזור לגוגל והיא אמרה, 'זה לא מתאים'", אמר.

מה עוד אמר ספנסר פראט על אדם דיבלו?

ההערות של יליד קליפורניה על אדם לא היו הפעם הראשונה שהוא קרא למפיק. בפברואר 2022, ספנסר אמר שאדם היה "מצמרר" ב טיק טוק וידאו והאשימו אותו בכפיית נקודת עלילה במהלך העונה השנייה של הגבעות.

במהלך הפרק, היידי חששה שנכנסה להריון. "אני חושב שזה מפוקפק שכמה זקנים ביקשו מבחורה צעירה לזייף את זה. אדם דיוולו, המפיק, מפחיד ככל שמצמרר, "אמר כשהסצינה התנגנה ברקע. "זה הכל הוגדר. קיבלנו את הגברים האלה בני 40 פלוס שביקשו מאישה בת 20 – אולי בת 21 – ללכת להעמיד פנים שהיא חושבת שהיא בהריון עם בחור שכבר גורם לה להיראות רע".

ספנסר המשיך, "אני כועס על זה. אני לא מאמין ששיחקו אותה ככה".

מה אמרה כריסטין קווין על אדם דיבלו?

במהלך פרק 17 במאי של "Call Her Daddy", כריסטין העלתה מספר טענות נוקבות נגד אדם.

"הוגשו נגדו תלונות. תלונות מרובות… וזה היה חולה", טען המתווך. "הוא למעשה אמר לי ללכת ליפול במדרגות ולהתאבד בשלב מסוים."

היא המשיכה וטענה שאדם השמיע את ההערות המאיימות לאחר שערכה ראיון שהאשימה את המפיקים בשימוש ב"קסם עריכה" כדי להציג אותה באור שווא.

"הוא איים עלי וצעק עלי. היו אנשים אחרים בסביבה, עדים לכך", טענה כריסטין. "הוא בעצם פגע בי על היותי כנה מדי ואמרתי, 'אלה החיים האמיתיים שלי וזה לא קרה ואתה יודע את זה', ואז הוא צרח וצעק עלי".

כוכבת נטפליקס טענה אז שהיא הגישה תלונות שונות נגדו, והוסיפה שהוא גם הואשם ב"התנהגות מינית בלתי הולמת".

"זו לא הייתה התלונה הראשונה שהגשתי נגדו. הייתה תלונה נוספת שבה הוא, עד היום, לא יכול לדרוך על הסט עם אף אחת מהנשים במשרד בגלל התנהגות בלתי הולמת", אמרה.

קישור מקור