מייגן פוטסט ג'וב, מה שהיא עושה למחייתה

היא עושה כסף בעצמה! ארוס בן 90 יום כוכב מייגן פוטסט הייתה חלק משבט האחות של Potthast מאז שהחלה לצאת עם בעלה, צ'רלי פוטסט, בחטיבת ביניים. כשצ'רלי התנכר ממשפחתו על רקע הדרמה שלו עם אחותו אליזבת "ליבי" פוטסט קסטרבט ובעלה, אנדריי קסטרבטגם מערכת היחסים של מייגן עם גיסותיה סבלה.

הניכור משאר הפוטהסטס הוביל את צ'רלי ומייגן לקחת הפסקה מהצילומים, אבל הזוג עשה את החזרה הגדולה שלהם לזכיינית בפרק 3, עונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? שם הם חשפו את העבודות החדשות שלקחו תוך כדי הפסקה מהתוכנית. המשך לגלול למטה כדי לגלות יותר על העבודה של מייגן פוטסטסט וכיצד היא מתפרנסת.

מהי העבודה החדשה של כוכבת '90 יום' מייגן פוטסטסט?

מייגן חשפה את המיזם העסקי הרווחי החדש שלה מוכר תמונות רגליים באינטרנט במהלך הפרק של יום ראשון, 25 בספטמבר של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

"זה היה רעיון שלי להתחיל לצלם תמונות רגליים, כי אני כאילו, אתה יודע, יש לך רגליים ממש סקסיות," אמר צ'רלי במהלך הווידוי המשותף שלו עם אשתו. "הרבה אנשים אוהבים את זה. אתה יכול למכור אותם."

מייגן הוסיפה, "כן. לא היה לי מושג כמה גדולה תעשיית הפטיש לרגליים, אבל וואו. בשנה שעברה לבד הרווחתי יותר מ-70,000 דולר".

איך עוד מייגן פוט מתפרנסת?

בנוסף לעסק למכירת תמונות הרגליים שלה, למייגן יש גם OnlyFans שבו היא יוצרת תוכן למבוגרים. מייגן גובה 14.99 דולר עבור המנוי החודשי שלה.

נוסף על כך, למייגן יש קריירה כמשפיעה על מדיה חברתית ויוצרת תוכן. לפי הביוגרפיה שלה באינסטגרם, שם היא משתפת סרטוני בישול, היא גם משפיענית של אמזון.

מייגן עובדת גם מהבית כמנהלת אצל חמיה צ'ארלס "צ'אק" פוטאסעסקי הנדל"ן של t, CMP Capital Investments LLC.

כמה זמן מייגן פוטסט וצ'רלי פוטה היו ביחד?

בפברואר 2022, מייגן וצ'רלי חגגו יחד את יום האהבה ה-22 שלהם. "יום ולנטיין שמח מס' 22 לאהבה שלי לנצח♥️ אוהבת אותך מותק," מייגן כיתוב סליל אינסטגרם בזמן. הזוג התחיל לצאת בשנת 2000.

מתי מייגן וצ'רלי פוט התחתנו לאחרונה?

מייגן וצ'רלי קשרו את הקשר בחתונת יעד יפה. הטקס שלהם התקיים על החוף בחוף מגנס ביי בסנט תומס באיי הבתולה של ארה"ב ב-27 בנובמבר 2013.

באדיבות צ'רלי פוטסט/אינסטגרם

כמה ילדים יש למייגן וצ'רלי פוט?

מייגן וצ'רלי כן הורים לארבעה. הם חולקים שלושה בנים ובת אחת.קישור מקור