מייגן פוקס מוחאת כפיים לטרול על כך שהיא עושה את עצמה מינית

היא אף פעם לא מתאפקת! מייגן פוקס מחא כפיים לטרול מקוון שהאשים אותה בביצוע מיניות של עצמה בתגובה לפוסט האחרון שלה במדיה החברתית.

"האם האווטרים של כולם היו באותה מידה מינית?" ה הגוף של ג'ניפר שחקנית בת 36 כתבה לה את הכיתוב אינסטגרם קרוסלה ביום שישי, 9 בדצמבר. "כמו, למה רוב שלי עירומים?"

התמונות של מייגן הציגו את טרנד האווטר המקוון האחרון, כאשר היפהפייה הברונטית הופיעה כגרסת אנימה של עצמה בצבעי שיער ובסגנונות שונים. בעוד שרבים ממעריציה שיבחו את התמונות המרעישות, אינספור מבקרים האשימו אותה גם בשיתוף תמונות שבהן היא "די עירומה" על בסיס קבוע.

"*מיקסת את עצמי כל הזמן פשוטו כמשמעו*" כתב אדם אחד שמייגן הגיבה לו, "אנחה. הייתי סרקסטי. איך כולם יכולים לחשוב שבעצם חסרה לי רמת המודעות העצמית הזו?"

סטיבן לאבקין/שטרסטוק

ה רוֹבּוֹטרִיקִים אלום לא נרתע מלספר לטרולים. רק חודש לפני כן, מייגן קראה למשתמשת באינסטגרם שבלבלה את קעקוע האגן שלה לשיער הערווה לאחר ששיתפה תמונות רוחשות שלה בתחפושת ליל כל הקדושים לצד הארוס מקלע קלי.

"כל הכסף הזה והיא לא יכולה לקנות סכין גילוח. עכשיו היא מחוץ ל'רשימה' שלי", כתב הטרול ומייגן השיבה לו, "האם אתה מתכוון בטעות לקעקוע שלי? כך או כך, אני הרוסה להיות מחוץ לרשימה שלך. קיוויתי שתאשתי אותי."

עם זאת, ילידת טנסי לא עמדה רק בפני בדיקה בעצמה. מייגן אפילו הגיבה בעבר לאמא-מביישים. אחת מהקולות הבולטות ביותר שלה הייתה כאשר מספר משתמשי מדיה חברתית שאלו היכן שלושת ילדיה לאחר שמייגן שיתפה כמה תמונות סלפי מהבילות. ה וידויים של מלכת דרמה מתבגרת כוכב חולק את הבנים נואה, בודהי ומסע עם הבעל לשעבר בריאן אוסטין גרין.

"חכה חכה חכה. יש לי ילדים?!?" שאלה מייגן בציניות בתגובה. "אוי אלוהים, ידעתי ששכחתי משהו!! מהר, מישהו יתקשר לשרת במלון בבוורלי הילס. זה המקום האחרון שאני זוכר שראיתי אותם. אולי מישהו מסר אותם לאיבוד ומצא".

למרות הביקורת לכאורה ה ילדה חדשה אלום התמודדה, היא לא נותנת לשליליות להפיל אותה. ב-18 בנובמבר, מייגן התייצבה בשמלת שסע שחורה ונועזת רשת, שחשפה את רגליה המגוונות והתחתון. היא קשרה את שיערה בעיצוב יוקרתי ושילבה את המראה עם סט תואם של נעלי עקב שחורות.

"[Two] אירועים, [one] לילה," כיתבה לה מייגן אינסטגרם לפרסם באותו יום. "מתי זה הזמן פשוט להישאר במיטה ולאכול לחם ג'ינג'ר ולצפות בנסיך חצוי הדם [sic]???”קישור מקור