מייגן פוקס מתגרה רק בחשבון מעריצים עם קורטני קרדשיאן

מיזם קריירה חדש? מייגן פוקס התגרה בתוכניות ליצור חשבון OnlyFans עם BFF קורטני קרדשיאן.

תוך שיתוף מאחורי הקלעים תמונות פולארויד מצילומי הסקימס שלהם דרך אינסטגרם ביום שני, 1 באוגוסט, מייגן, 36, כתבה, "BTS של הסקימס שלי מצלם עם קורטני. האם עלינו להקים OnlyFans?"

מספר מעריצים הביעו עניין ברעיון של מייגן להשיק דף OnlyFans עם ה- קרדשיאנס כוכב, 43. "אל תאיים עלינו בשעה טובה", כתב אחד המשתמשים ברשתות החברתיות. אחר הוסיף, "אם כולכם תפתחו OnlyFans ותתרמו את ההכנסות לאיזה נבזה, הייתם אפילו יותר גרועים".

בתצלומים, מייגן וקורטני התקרבו בתור רוֹבּוֹטרִיקִים השחקנית לבשה חזייה ותחתונים שחורים וכוכבת הריאליטי התנדנדה בבגד גוף חוטיני. החברים הצטלמו במקומות שונים, בעוד שקורטני אפילו התיישב על מייגן כשהייתה בשירותים בתמונה אחת.

סוכנות מגה

זמן קצר לאחר שמייגן פרסמה את התמונות לאחור, מיהר מייסד Poosh.com למדור התגובות לכתוב, "אנחנו כל כך חמודים".

התמונות מגיעות מקמפיין ספטמבר 2021 של מייגן וקורטני עבור קים קרדשיאןשל קו לבוש צורה.

הנשים קידמו את קולקציית הכותנה הנמכרת ביותר של המותג על ידי שיתוף סדרת דיוקנאות סקסית ופלרטטנית "החוגגת את הידידות של הצמד", על פי הודעה לעיתונות שהגיעה לידי בקשר בזמן.

הם דגמנו "מבחר של הסגנונות האהובים עליהם" עבור צילום צילומים שצולם על ידי האמנית והצלמת הנודעת דונה טרופ. בצילומים, מייגן וקורטני לבשו חוטיני טבול בג'רזי כותנה, ברלט משולש וחזיית צוואר סקופ בנוסף ל-Cotton Rib Tank and Boxer.

"אני אוהב ש-SKIMS באמת מבינה מה נשים רוצות ללבוש ושהן רוצות להרגיש סקסיות, בטוחות ומועצמות", הגוף של ג'ניפר כוכב אמר על המותג. "אהבתי להיות בקמפיין הזה עם קורטני, היה לנו כל כך כיף לצלם ביחד."

"היה לי כל כך כיף לצלם עם מייגן לקמפיין", מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הוסיף. "SKIMS הוא באמת המועדף עליי לתחתונים, החזיות והבייסיק שלי – אני חושב שהייתי אומר את זה גם אם קים לא הייתה אחותי!"

מייגן וקורטני התקרבו בין מערכות היחסים שלהם עם מקלע קלי ו טרוויס בארקר. ה ילדה חדשה השחקנית התארסה ל-MGK, 32, בינואר, בעוד שקורטני וטרוויס, 46, קשרו קשר במאי.קישור מקור