מייגן פוקס, MGK 'Cut a Hole' עבור 'Sex' בסרבל הכחול שלה

NSFW! מייגן פוקס אמרה היא ו מקלע קלי הרסו את הסרבל שלה אחרי ש"חתכו בו חור כדי "לקיים יחסי מין".

"האם התלבושת הכחולה הזו הייתה יקרה בגלל שרק חתכנו חור במפשעה כדי שנוכל לקיים יחסי מין," הגוף של ג'ניפר שחקנית, 36, כתבה בטקסט יחד עם אימוג'י מושך בכתפיים לסטייליסט שלה, מייב רייליאותו שיתפה באמצעות אינסטגרם ביום ראשון, 15 במאי. האנסמבל שמייגן התכוונה אליו היה סרבל כחול נוצץ עם צווארון צונח.

"אני שונאת אותך", הגיבה מייב, בת 34, בשלושה אימוג'ים צוחקים בוכים. "אני אתקן את זה."

מייגן פוקס/אינסטגרם

מיותר לציין שהמעריצים נרעדו בגלל החשיפה הסקסית. "מהו הטקסט הזה", כתב אחד המגיבים עם שני אימוג'י גולגולת. "לחתוך חור, מייגן? קדימה, מותק," הוסיף מישהו אחר. "ילדה, לא היינו צריכים לדעת מה את ו-MGK עשיתם בשמלה הזו", כתב עוקב נפרד.

מייגן שיתפה את הטקסט העז במצגת אינסטגרם שהציגה שלל תמונות וסרטונים מהמסע שלה ושל האמן "ראפ Devil" לנבאדה.

"מופנם בווגאס במשך שלושה ימים בעונת הליקוי… פשוט כל כך הרבה בכי במקלחת," עד המוות השחקנית כתבה את הפוסט.

בני הזוג, שהתארסו בינואר 2022, מעולם לא נרתעו מלהתבטא בפומבי על הכימיה הלוהטת שלהם, אבל הם הפתיעו את המעריצים בכך שעוררו שמועות מפוצלות באפריל. ה רוֹבּוֹטרִיקִים השחקנית נראתה דוחה את בעלה לעתיד כשהתכונן לנשיקה במהלך פרסי ה-Daily Front Row לשנת 2022 ב-10 באפריל.

הצילומים הוויראליים הראו מייגן חסרת עניין, לכאורה מתחמקת מהאמן "אני חושב שאני בסדר" בעודו רוכן למחווה המתוקה. עם זאת, נראה היה שהארוס שלה צוחק מהרגע המביך.

למרות שהחלו ספקולציות על פרידה בקרב מעריצים, ה זה 40 השחקנית סגרה את זה במהירות על ידי שיתוף מחווה ליום הולדת מכל הלב ליליד יוסטון כשמלאו לו 32 ב-22 באפריל.

"את נשמה מדהימה. אני גאה לאהוב אותך ולהיות הנמען של האהבה שלך", פרצה מייגן דרך אינסטגרם. "היום אמא שלך סיפרה לנו שנולדת חודש מוקדם יותר… ובתור תינוק היית גם 'מתלטף ובררן' בו זמנית. לא יכולתי לדמיין תיאור הולם יותר שלך."

ילידת טנסי ציינה שהגבר שלה "נועד להיות מזל תאומים".

מייגן ו-MGK נפגשו במרץ 2020 בזמן שצילמו מהלך של מותחן פשע, חצות ב-Switchgrass. זמרת "אימו גירל" פרצה מעל "האגדה האפלה" של הזוג במהלך ראיון עם GQ בשנת 2021, נזכר שהדייט הראשון שלהם היה פיקניק על צוק.

מצידה, ה נוכל השחקנית תיארה את מערכת היחסים שלהם כ"מאוד אינטנסיבית" ולא מסורתית. "הנשמות שלנו בחרו בזה כדי להתמודד עם עצמי הצל שלנו", היא הוסיפה במהלך הראיון המשותף שלהם. "כדי להתמודד עם דברים על עצמנו לא רצינו לדעת, שניסינו להדוף."

קישור מקור