מייגן תי הושגה פסק דין: טורי לנז נמצאה אשמה

ניתן פסק דין. אחרי ראפר מייגן תי סטליון עמדה ב-13 בדצמבר 2022 כדי להעיד נגד טורי לנז – שהיא האשימה בירייה ביולי 2020 – חבר המושבעים של שבע נשים וחמישה גברים מצא את לנז אשם, על פי דיווחים רבים.

לנז, שמו האמיתי דייסטאר פיטרסון, עמד בפני שלושה אישומים פליליים ונמצא אשם בתקיפה עם נשק חצי אוטומטי, נשיאת נשק טעון ולא רשום במכונית ושחרור נשק ברשלנות חמורה. הוא הובל החוצה מאולם בית המשפט של מחוז לוס אנג'לס באזיקים.

מייגן, שמה האמיתי מייגן ג'ובון פיט, סיפרה על התקרית בלב המשפט בעודה על הדוכן, וסיפרה לחבר המושבעים שלנז ירה בה בעקבות ויכוח שהיה ביניהם בזמן שישבו יחד ברכב שטח. השיחה התרחשה לאחר שהזוג השתתפו במסיבה אצל איל היופי קיילי ג'נרהבית של, כשהראפר יליד סן אנטוניו טוען עוד שלנז המשיך להציע לה ולעוזרת לשעבר שלה, קלסי האריסמיליון דולר כדי לשתוק לגבי התקרית.

"אני פשוט לא מרגיש טוב," אמר זמר "הגוף" בזמן על הדוכן. "אני לא מאמין שאני צריך להיכנס לכאן ולעשות את זה."

דמיאן דוברגאנס/AP/Shutterstock

מייגן ולנז היו מעורבים רומנטית אחד עם השני בזמן התקרית, אבל מעמדם לא היה בלעדי, מרכיב במערכת היחסים שלהם שמייגן ניסתה להסתיר בגלל רגשותיו של האריס עצמו כלפי לנז.

"ידעתי שלקלסי הייתה מאוהבת בטורי. לא רציתי לפגוע ברגשותיה, ולא רציתי שהיא תדע שהתמודדתי איתו בשום צורה שהיא", אמרה זמרת "Savage". "אז הוא ידע שאני לא רוצה שהיא תדע את זה. לא רציתי שאף אחד יידע."

בלילה המדובר, לפי הדיווחים, לנז קרא גם למייגן וגם להאריס "b-ches and h-es", ולאחר מכן הראפר יצא מהרכב. עם זאת, כשהיא מבינה במהירות שהיא לבושה בבגד ים ולא בגדי רחוב, מייגן חזרה למכונית והוויכוח נמשך.

"אני מבין, 'אוי אלוהים. אני ממש בשיא של להיות כל כך מפורסמת עכשיו, ואני בחוטיני, ואני נראית מטורפת, ואם מישהו רואה אותי הולך ברחוב ככה זה יהיה רע בשבילי", אמרה מייגן. אבל, כשהדיון הסוער בינה לבין לנז נעשה הפכפך יותר ויותר, מייגן שוב יצאה מהמכונית. לנז המשיך לשלוף אקדח.

"אני מתחיל להתרחק מהמכונית, ואני יכול לשמוע את טורי אומר, 'רקוד, ב-צ'!' אני לא צריך להסתובב עד הסוף. לא הייתי צריך להשתמש ברגליים כדי להסתובב… יכולתי לראות אותו עם אקדח", העיד הראפר, וסיפר שלנז התחילה לירות לרגליה.

מייגן תי סטליון בהופעה
PETER KLAUNZER/EPA-EFE/Shutterstock

לדברי מייגן, לנז ראה במהירות את טעות דרכיו והתחנן בפניה לשמור על שתיקה בנוגע לירי. "בבקשה אל תגיד שום דבר," סיפרה מייגן על ההתנצלות של לנז באותה עת. "אתן לכולכם מיליון דולר. אני לא יכול ללכת לכלא. כבר נתפסתי עם אקדח בעבר". עם זאת, לאירוע היו עדים כמה אנשים שאישרו את החשבון של מייגן, והאריס שלח הודעה לשומר הראש של הראפר תוך כדי הירי, וכתב, "עזרה. טורי ירה במג."

תחילה סיפרה לשוטרים שהיא דרכה על זכוכית, מייגן הודתה בבית המשפט כי היא שיקרה לרשויות החוק בשל האופי הפוליטי של האלימות המשטרתית וההפגנות המתמשכות של Black Lives Matter. "זה היה השיא של… ג'ורג' פלויד," היא אמרה. "אם אמרתי שהאיש הזה פשוט ירה בי, לא ידעתי אם הם עלולים לירות קודם וישאלו שאלות אחר כך."

הראפר אכן התייצב בסופו של דבר, שם את לנז בתור היורה כחודש לאחר שחשף שנורה. לאחר מכן הוא נעצר ביולי 2020 בגין הסתרת נשק חם. זמן קצר לאחר מכן הוא הואשם בנוסף בתקיפת כלי נשק חצי אוטומטי ונשיאת כלי ירייה לא רשום ועמוס במכונית. עם תחילת המשפט, התובעים העלו כתב אישום נוסף בגין פריקת נשק ברשלנות חמורה.

קישור מקור