מייקל 'רימה' במיטתה של אנג'לה דים

ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים פרצה בבכי כשנודע לה שבעלה, מייקל אילסנמיהיה במיטתה כשסיפר לאישה אחרת שהוא אוהב אותה.

בקליפ טיזר לחלק 2 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? מפגש משותף על ידי אֲנָשִׁיםהצופים ראו את אנג'לה, בת 57, מתרגשת כשמייקל, בן 30, הסביר פתק קולי ששלח לאישה אחרת.

"הייתי שם והוא היה במיטה שלי כשהוא עשה את זה – כשירדתי למטה," אמרה אנג'לה. "גיליתי שהוא עשה את זה כל הזמן הזה – כשהשלמנו. הוא ידע מה הוא עושה".

בעוד מייקל התעקש שזה "בסדר", אנג'לה ירתה בחזרה, "זה לא בסדר, מייקל. אתה בן זונה שקרן. הגנתי עליך במשך ארבע שנים, ואני יודע שעשית מטופש, אבל כשאתה [cheat]אין מצב שאתה יכול לאהוב אותי.

"כשאת מספרת לכלבה אחרת שאת אוהבת אותם ואני איתך במיטה," היא המשיכה בדמעות. "ואתה רוצה שאאמין שאתה אוהב אותי?"

ילידת ג'ורג'יה הודתה אז שהיא "מעולם לא חשבה שהוא יבגוד בי". אנג'לה המשיכה וציינה שבגידה לא חייבת להיות פיזית. "בין אם קיימת סקס או לא, אמרת לאישה אחרת שאתה אוהב אותה", אמרה.

מייקל נאלץ לנהל את הרומן הרגשי, אם כי התעקש שהאישה השנייה היא רק "גברת אקראית".

לאחר מכן הוא טען שהוא עדיין מאמין ששווה להילחם עבור הנישואים שלהם. "כל זה, אני יודע שהודיתי בעוולות שלי", אמר כוכב ה-TLC. "אני גרמתי להכל. אבל… אני אוהב את אשתי ואף אחד לא יכול להיכנס בינינו."

במהלך הפרק של 18 בדצמבר, הצופים צפו באנג'לה לומדת שמייקל לא נאמן כאשר חברתה הראתה לה הערות קוליות ששלח לאישה אחרת. ה 90 יום הזוג היה בנישואים מרחוק, שכן מייקל חי בניגריה.

TLC

"אני מנסה להתקשר אליך עכשיו. אתה לא קולט. הייתי עסוק בלנסות לסדר דברים. בסדר? רק תאמין לי, בבקשה," אמר מייקל לאישה השנייה. "כמו כן, יש לי קצת כסף לצדך. אני אודיע לך, בסדר? אני אתקשר אליך, בבקשה. אני אוהב אותך ומתגעגע אלייך." ההודעה הסתיימה בכך שכוכב הריאליטי השמיע קולות נשיקות.

"אתה מאמין שהוא אמר את זה לבחורה הזאת?" שאלה אנג'לה ברגש בתא וידוי. "ככה הוא היה מדבר איתי. הוא שבר את ליבי. הוא ממש שבר לי את הלב. הוא ממש שבר לי את הלב. זה לא היה מגיע לי."

חלק 2 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? מפגש הכול משודר ב-TLC ביום ראשון, 8 בינואר, בשעה 20:00 ET.

קישור מקור