מייק אשתו של ג'רזי שור לורן בהריון, מצפה לתינוק מספר 2

יש מצב אחר בדרך! חוף ג'רזי כוכב מייק "המצב" סורנטינו ואשתו, לורן סורנטינו (לבית פסה) מצפים לתינוק השני שלהם ביחד.

"יש לנו הודעה מדהימה!! אנחנו משפחה הולכת וגדלה! תינוק בדרך. ינואר 2023. אלוהים הוא טוב", שיתפה מייק, 40, דרך אינסטגרם ביום ראשון, 31 ביולי. לורן, 37, שיתפה את אותה הודעה בעמוד המדיה החברתית שלה. בני הזוג כבר חולקים את הבן רומיאו ריין, שנולד במאי 2021.

בעקבות ההכרזה המרגשת שלהם, של בני הזוג חוף ג'רזי costars עברו למדור ההערות ושיתפו המון איחולים.

באדיבות מייק "המצב" סורנטינו/אינסטגרם

"כל כך כל כך שמח בשבילכם!!!" פול "DJ Pauly D" DelVecchio כתבתי. "יאססססססס," ג'ני "ג'ווווו" פארלי הוסיף.

מייק ולורן נפגשו בקולג' – לפני שכוכב MTV היה בסדרת הריאליטי המפורסמת – והתחברו מחדש שנים בהמשך הדרך. הם באופן רשמי התחתן בנובמבר 2018והודיעו שהם בהריון עם רומיאו הקטן בדצמבר 2020. לורן סיפרה סגנון חיים באופן בלעדי במרץ שהבן שלהם חבר עם כל האחרים חוף ג'רזי ילדים.

"יש לנו את ה חוף ג'רזי תינוקות מגיעים לעתים קרובות ככל האפשר, בין אם אנחנו מצלמים או לא. ג'ני חיה ממש מעבר לפינה מאיתנו. אז, זה ממש חמוד לראות, אתה יודע, את מיילני וגרייסון איתו", היא שיתפה אז, בהתייחסה לילדים של ג'ני. "כולם מקסימים. אנחנו אוהבים לחבר אותם יחד".

בזמן שרומיאו חגג את שלו יום הולדת ראשון במאי השנהסיפרה גם לורן סגנון חיים שהיה הרבה תכנון שנכנס למסיבה.

"אנחנו מתחילים לתכנן את יום ההולדת הראשון שלו עכשיו, אז אנחנו מקווים לקבל את כל הפרטים האלה בקרוב, אבל אנחנו פשוט כל כך נרגשים לחגוג לו את החגיגה הגדולה הראשונה שלנו", היא התפרצה באותו זמן. "הוא אוהב את הסרט לוקה. כלומר, הוא לא יודע מה באמת קורה, אבל אני אוהב את הסרט לוקה והוא אוהב את המוזיקה בו. הוא מאוד מתעניין במוזיקה. אז אני חושב שאנחנו הולכים לעשות סוג כזה של נושא 'איטלקי-רומא-רומיאו'."

ילידי ניו ג'רזי מתכוננים כעת להפוך למשפחה בת ארבע נפשות, אבל הם חוו כמה קשיים בדרך בכל הנוגע ללדת ילדים. הצמד הודיע ​​בנובמבר 2019 כי הם חוו הפלה "קורעת לב".

"כשגיליתי שאנחנו בהריון, הרגשתי שזו הסיבה שעברנו את כל האתגרים האלה במשך שנים ושזה הזמן שלנו וזו הייתה הברכה שלנו. זה היה קשה. זה היה ממש קשה", שיתפה לורן בראיון ל-ABC באותה תקופה. "לא רציתי להחזיק את זה בפנים. רציתי לשתף את זה לאנשים אחרים שעוברים את זה ופשוט להיות כנה כדי שאוכל לרפא את התהליך."

כעת, הזוג מאושר מתמיד.

קישור מקור