מייק 'המצב' טרנספורמציה של סורנטינו: תמונות כוכבים של 'ג'רזי שור'

מייק 'המצב' טרנספורמציה של סורנטינו: תמונות כוכבים של 'ג'רזי שור'

מ חוף ג'רזי לאיש משפחה! מייק "המצב" סורנטינו עבר כברת דרך מימי הקארמה והבמבוק שלו בסייסייד הייטס, ניו ג'רזי. כוכב הריאליטי הוצג לראשונה לצופי MTV כשהסדרה האהובה על המעריצים עלתה לראשונה בשנת 2009. במהלך שש עונות, העולם ראה איך יליד ניו ג'רזי מתחמק מרימונים, נקלע למריבות עם חבריו לחדר, מכה את ראשו בקיר וכמובן, השתתפו בכמה GTL.

לאחר האיטרציה הראשונה של חוף ג'רזי הסתיים ב-2012, מייק המשיך בקריירת כוכב הריאליטי שלו, והופיע רוקדים עם כוכבים ו סלבריטי האח הגדול. שש שנים אחרי המקור חוף ג'רזי הגיע לסיומו, מייק חזר ל-MTV חוף ג'רזי: חופשה משפחתית ב-2018 – אבל הפעם הוא היה אדם חדש. כשסדרת הספין-אוף של התוכנית עלתה לראשונה, מייק היה פיכח, עמד בפני מאסר ובמערכת יחסים מחויבת עם אהובתו בקולג' לורן סורנטינו (לבית פסה), לה נישא בנובמבר 2018.

לאורך העונה הראשונה של חופשה משפחתית, מייק דן במועדו הקרוב לבית המשפט – ובאוקטובר 2018 הוא נידון לשמונה חודשי מאסר, שנתיים שחרור בפיקוח ו-500 שעות של עבודות שירות לאחר שהודה באשמה אחת של העלמת מס בינואר של אותה שנה. לאחר שחרורו מהכלא בספטמבר 2019, מייק שוחח עם בחור חוף ג'רזי כוכב ניקול "סנוקי" פוליצי על הסתגלות לחיים אחרי הכלא עם לורן.

"היחסים בינינו מעולם לא היו חזקים יותר. אנחנו מתענגים על כל שימור, כל ארוחה ואתם יודעים, מנסים לעבוד על יצירת תינוקות בהקדם האפשרי", אמר במהלך פרק באוקטובר 2019 של "זה קורה עם סנוקי וג'ואי"פודקאסט. "כשיצאתי יצאתי טוב יותר. אני מניח שאתה יכול להגיד תודה לאל על הכלא הזה. ירדתי 40 קילו ו [am] עדיין בדרך נהדרת, ואתה יודע, חי את חיי הטובים ביותר."

מאז שניקה את המעשה שלו, מייק המשיך לשגשג עם לורן לצידו. יחד הם הופיעו על כולם חָמֵשׁ עונות של חופשה משפחתית ובמאי 2021, אהובות הקולג' קיבלו את בנם הראשון, רומיאו סורנטינו. לאחר הגעתו של התינוק סיץ', התינוק לקה בחום שהצריך אשפוז נוסף. שהותו בת השבועיים ביחידה לטיפול נמרץ לאחר לידתו תועדה בפרק של הסדרה בינואר 2022.

"אני קצת מפחד," אמר בוגר MTV בכתב וידוי. "אני לא אשקר." עם זאת, החוויה המפחידה קירבה את ההורים הטריים כאשר מייק סיפק תמיכה איתנה לאשתו.

"כשהייתי צריך פשוט לבכות, מייק פשוט השתלט וטיפל בהכל", אמר סוכן הנדל"ן. "אין גבר אחד אחר בעולם שמסוגל לעשות זאת עבור המשפחה שלנו."

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את חוף ג'רזי השינוי של הכוכב לאורך השנים.

קישור מקור