מייק יכול 'לראות' נישואים ב-Pauly D, העתיד של ניקי

הגיע זמן ההצעה! מייק "המצב" סורנטינו זורם מעל קוסטר פול "פול די" דל וקיומערכת היחסים של החברה ניקי הול, חושף כי הוא "בהחלט יכול לראות" את השניים קושרים את הקשר בראיון בלעדי עם בקשר.

"אני חושב שניקי ופאולי בהחלט חיים את חייהם הטובים ביותר", הוא אומר. "אני באמת לא יכול להגיד לך בדיוק איך הסיפור שלהם יסתיים או מה הולך לקרות בעונה, אבל אני יכול להגיד לך שאני חושב שהשנה, מישהו יירד על ברך אחת", התגרה מייק, בן 39, בחלק הקרוב. 2 מתוך חוף ג'רזי: חופשה משפחתית עונה 5.

מערכת היחסים של השניים הייתה הכל מלבד שכיחה, בהתחשב בכך שהם נפגשו בתוכנית טלוויזיה והיתה לו התחלה קשה לרומנטיקה שלהם. התקליטן, 41, והמשפיען, 30, נפגשו בעונה 1 של דאבל שוט באהבה עם DJ Pauly D וויניעם זאת, הוא החליט לא לקחת את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא לאחר שהתוכנית תסתיים.

אבל הם לא קוראים לזה א לְהַכפִּיל ירו באהבה לחינם כשהשניים מצאו את דרכם חזרה זה לזה עד סוף העונה השנייה של תוכנית ההיכרויות של MTV. זמן קצר לאחר סיום העונה, נעילת ה-COVID קירבה אותם מתמיד לאחר שניקי בילתה את זמנה במעונו של פאולי בלאס וגאס במהלך שיא המגיפה.

Shutterstock

"באמצעות המגיפה הזו, אני מלא הפתעות… גידלתי בעצמי, גידלתי זקן וקיבלתי חברה", סיפר כוכב הריאליטי בקשר בינואר 2021. "זה די מטורף איך מערכת היחסים שלי גדלה. כל עניין ההסגר הזה היה ברכה וקללה", המשיך.

"זה הרחיק ממני את הסיור, אבל זה קירב אותי למערכת היחסים שלי עם ניקי".

לא רק שהם בילו לא מעט זמן איכות ביחד, אלא שניקי אפילו פגש את בתו, אמבלה סופיה מרקרט, אותה הוא חולק עם החברה לשעבר אמנדה מרקרט. ה פרויקט Pauly D alum חשף את החדשות המתוקות בינואר 2021 עם בקשר.

עכשיו, אנחנו יודעים שהקשר מקבל אגודל כלפי מעלה מהמצב ובתו, אבל מה עושה אהבתו האמיתית, ויני גואדגנינו, חושבים על הזוג? ובכן, הוא מחפש "משחק סיום" בין הזוג.

"אני לא, כמו הבחור הזה שהוא כמו, 'מתי אתה מתחתן?'", אמר בראיון לספטמבר 2021 עם Us Weekly תוך כדי הסבר הוא רוצה שפולי וניקי ייהנו מה"שלבים" של מערכת יחסים.

חוף ג'רזי: חופשה משפחתית עונה 5, חלק 2 הופיע בבכורה ב-MTV ביום חמישי, 23 ביוני, בשעה 20:00 שעון החוף המזרחי.

קישור מקור