מילות השיר של סלינה גומז וג'סטין ביבר זה על זה

מילות השיר של סלינה גומז וג'סטין ביבר זה על זה

זה לא סוד ש סלינה גומז ו ג'סטין ביברשל מערכת יחסים קודמת היה מלא בעליות ומורדות, בלשון המעטה. זמרת "אני אוהב אותך כמו שיר אהבה". שחרר אותה אלבום אולפן ראשון, נָדִירבעוד כמעט חמש שנים ינואר 2020, והיא לא נרתעה מלתאר את הרומן שלה עם יליד קנדה. למשל, השיר של סלינה "לאבד אותך לאהוב אותי" – שיצא לאקרנים באוקטובר 2019 – היו מעריצים שתהו אם היא מדברת על האקס שלה. "תמיד היינו נכנסים לזה בעיוורון / הייתי צריכה לאבד אותך כדי למצוא אותי / הריקוד הזה, הוא הרג אותי ברכות / הייתי צריכה לשנוא אותך כדי לאהוב אותי, כן", היא שרה. לאחר שסלינה וג'סטין נפרדו, הוא המשיך במהירות היילי בולדוויןלמי הוא סיים להתחתן בספטמבר 2018. זאת בקושי הפעם הראשונה שג'סטין וסלינה מתייחסים לרומנטיקה שלהם. זוכרים את "סליחה" או "אותה אהבה ישנה"? ובכן, שניהם היו על הזמן שלהם ביחד. למרות שהזמרים עזבו את זה, הם נתנו לנו כמה מנגינות טובות להאזין להן כשאנחנו עוברים מצב דומה.

לאחר הפיצול, לסלינה היה קצת זמן להרהר בעברה ורמזה לאהבתה בעבר באלבום 2020. עם זאת, יש כמה רצועות כולל "Dance Again" ו-"Vulnerable" שבהם היא חשפה שהיא פתוחה למצוא אהבה שוב.

לעת עתה, בוגרת דיסני נמצאת במקום נהדר בחייה. "סלינה מרגישה בטוחה יותר מאי פעם, ובעזרת טיפול, [she] למדה לא להתאים את עצמה להוליווד או לשנות את עצמה כדי להשתלב", סיפר מקורב סגנון חיים. "למרות שהיא אוהבת אופנה ולהתלבש, נוח לה באותה מידה להיראות ללא איפור".

בעוד שהרומנטיקה שלהם נגמרה כבר שנים, מערכת היחסים של זמרת "בייבי" עם סלינה היא עדיין נושא פופולרי בקרב מעריצים.

במהלך הופעה בפרק ה-28 בספטמבר של פודקאסט "קרא לה אבא"., היילי פתחה לגבי ציר הזמן של מערכת היחסים שלה עם ג'סטין והגיבה לטענות שהיא "גנבה" אותו מסלינה. הזוג לשעבר הפסיק רשמית במרץ 2018, בעוד ג'סטין והיילי התארסו זמן קצר לאחר מכן ביולי.

ה הדוגמנית התעקשה שהיא "מעולם לא הייתה במערכת יחסים איתו כשהיה עם מישהו" ושזה "לא [her] אופי להתעסק עם מערכת היחסים של מישהו."

היילי המשיכה והסבירה שג'סטין "סגר פרק" עם סלינה לפני שהציע נישואין.

"אני חושבת שזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות שהוא ימשיך הלאה ויתארס ויתחתן וימשיך בחייו בצורה כזו", אמרה למנחה. אלכסנדרה קופר. "אני יודע מה קרה כשחזרנו להיות ביחד ואני יודע מה היה צריך לקרות כדי שזה יחזור להיות ביחד בצורה בריאה".

לאחר מכן היא שיבחה את בעלה על קבלת "החלטה בוגרת ובריאה" בכל הנוגע לסיום הרומן שלו עם המכשפים מווברלי פלייס אלום.

"לעולם לא ארצה להיכנס למערכת יחסים ולהתארס ולהיות נשוי להם ולחשוב בעורף, 'מעניין אם זה באמת היה סגור בשבילך'", המשיכה היילי. "אני יודע בוודאות שהצלחנו לחזור להיות ביחד בגלל שזה היה מאוד סגור לגמרי".

ילידת אריזונה סיכמה את הנושא בכך שהיא וג'סטין "התקדמו מכל סוג של דרמה" עם סלינה. "אני לא רוצה לעורר שום דבר או להעלות שום דבר," היא אמרה. "[Fans] הלוואי שהוא יגמר עם מישהו אחר וזה בסדר. אתה יכול לאחל את זה כל מה שאתה רוצה, אבל זה פשוט לא המקרה".

גלול למטה כדי לראות את מילות השיר המפוענחות שעשויות להיות בהשראת אהבתם האבודה של ג'סטין וסלינה.קישור מקור