מיקלטי בראון של נשות אחיות יולדת תאומים עם טוני

להכפיל את הצרות! נשות אחות כוכב מיקלטי בראון קיבלה בברכה תאומים עם בעל אנטוניו פדרון. קודי ו כריסטין בראוןהילד השני הבכור של ילדה את ארצ'ר בנקס פדרון ואת אייס מקורד פדרון ביום חמישי, 17 בנובמבר.

ארצ'ר נולד בשעה 10:54 בבוקר, במשקל 6.15 ק"ג ובגודל 19 אינץ'. אייס הגיע אחרי זמן קצר ונולד ב-10:56 בבוקר, במשקל 6.8 ק"ג ובגודל 19 אינץ'. אֲנָשִׁים היה הראשון לדווח על החדשות.

"אני כל כך שמח שהבנים שלי סוף סוף כאן וכולנו מסתדרים טוב", אמר מיקלטי, בן 26, לאאוטלט. טוני הוסיף, "אני שמח שהבנים שלי סוף סוף הגיעו לשחק!"

הגעתם של ארצ'ר ואייס הופכות את משפחה בת שלוש לקבוצה של חמישה. התינוקות פדרון מצטרפים לאמא, אבא ואחות אבאלון המאושרים והבריאים, שנולדו ב-5 באפריל 2021.

מיקלטי לקח ל אינסטגרם ביוני כדי להודיע ​​שהיא ואנטוניו היו מצפה לתאומים סביב חג ההודיה.

"טוני ואני בהחלט לא תכננו את זה או ציפינו לזה", כתב הכוכב היוטה. "אבל שנינו נרגשים לקראת ההרפתקה הקרובה שלנו וכל הכאוס והאהבה שהיא מביאה."

מיקלטי המשיכה לפרסם עדכוני הריון ברשתות החברתיות, ושיתפה בסביבות שבעת החודשים שהתאומים הפכו את החיים לא נוחים באופן משמעותי – חוויה שרוב אם לא כל האמהות המצפות יכולות להתייחס אליה.

"בִּיוֹשֶׁר [it’s] לא כיף. שני הבנים זזים כל כך הרבה ובכל מקום", כוכב ה-TLC שותף בפוסט הגלוי. "והמעבר נהיה קשה ולפעמים כואב", היא המשיכה, לפני שהרגיעה את המעריצים שהתאומים "בריאות ובריאות".

באדיבות מיקלטי בראון/אינסטגרם

הכל תוך כדי בישול שתיים לחמניות בתנור, מיקלטי שרה את שבחי בתה. האמא הטרייה יחסית מְשׁוּתָף שגידול ילד בהריון לא היה הישג קל, והיא הודתה שהכנסת העולים החדשים למשפחה משמעה אפילו פחות זמן עם אבלון. עם זאת, למרות האתגרים, מיקלטי הבהירה שיצירת זיכרונות עם הפעוט שלה היא בראש סדר העדיפויות שלה – צמד האם ובת אפילו טיפס על גשר חבלים כשמיקלטי היה בן 27 שבועות.

חדשות התינוק המרגשות של מיקלטי מגיעות כאשר משפחת בראון המורחבת ממשיכה לסבול שינוי דרמטי.

המעריצים צופים בנשורת הוריה כריסטין, בת 50, ובפיצול של קודי בעונה 17 של סדרת ה-TLC המצליחה של המשפחה, נשות אחות. כפי ש בקשר דווח בעבר, כריסטין הודיעה על גירושיה מקודי, בת 53, בנובמבר 2021 ובפרק של יום ראשון, 20 בנובמבר, מיקלטי הגיעה כדי לעזור לאמה לעבור מבסיס הבית של משפחת בראון באריזונה ליוטה.

לפני המהלך הגדול של כריסטין, מיקלטי אסף את משפחת בראון בניסיון להפיג את המתח. "אני חושב שזה כנראה משהו שהוא אחד הדברים הכי קשים שהמשפחה הזו תצטרך לעבור, אבל אני חושב שזה מדהים שכולנו יכולים להיות כאן כדי להראות שבסוף כל זה אנחנו עדיין משפחה ," היא אמרה.קישור מקור