מיקלטי על מרי, הנישואים ה'מתעללים' של קודי

משתפת את נקודת המבט שלה. נשות אחות כוכב מיקלטי בראון נִתבָּע מרי בראון ו קודי בראוןהנישואים הקודמים של "התעללות רגשית ומילולית".

אישיות TLC, בת 26, אירחה פטראון בשידור חי לצד בעלה, אנטוניו פדרוןכדי לענות על שאלות מעריצים לאחר צפייה ב נשות אחות סיום עונה 17. בלוגר @ללא אקריטלבול שיתפו קליפים דרך אינסטגרם מהחיים מוֹשָׁב ביום רביעי, 18 בינואר. בשלב מסוים, אם לשלושה שקלה את מערכת היחסים בין אביה, 54, לבין הבעלים של ה-Lizzi's Heritage Inn, 52, לאחר ש"רבים מהילדים ורבות מהנשים אמרו לה" לבני הזוג לשעבר היו נישואים סוערים.

"מעולם לא הייתי במערכת היחסים של אבא שלי ומרי, אף פעם לא הייתי שם", היא התחילה. "הם לא התעללו פיזית. לא הייתה פגיעה. הם אף פעם לא פגעו אחד בשני. זה לא אבא. זה מעולם לא היה אבא. הוא לא א [physically] אדם מתעלל. מילולית, רגשית? אני חושב שזה שניהם במערכת היחסים שלהם. אני חושב ששניהם היו אומללים בנישואיהם, ויכול להיות שהם התעללו זה בזה מבחינה רגשית ומילולית".

לאחר מכן היא הדגישה שקודי "אף פעם לא התעלל" כלפי מרי. עם זאת, מיקלטי תיאר את ההתעללות ה"רגשית" שהנציחו השניים לכאורה.

"אבל הם עשו את זה אחד לשני", סיכמה. "אני יודע את זה למען האמת. ראיתי אותם עושים את זה אחד לשני… יש כביש דו-סטרי בכל הנוגע להתעללות שהיו ליחסים האישיים ההם".

באדיבות מרי בראון/אינסטגרם

הפיצול של מרי וקודי נחשף בחלק 1 של נשות אחיות: אחת על אחת tell-all, שהוצג לראשונה בדצמבר 2022.

ב-Patreon החיה שלה, מיקלטי פתחה מאוחר יותר את ההתייחסות שלה לשערוריית השפמנון שעברה של מרי, שבה צפו הצופים מתפתחת לאורך העונה ה-9 של סדרת הריאליטי המצליחה.

"אם אתה הולך לבגוד בבן זוגך, אתה ויתרת קודם כל על מערכת היחסים", בתו של קודי, שאותה הוא חולק עם אשתו לשעבר כריסטין בראון, אמר. "אז, זה לא הוגן שהיא תכעס על אבא בגלל זה כשהיא ויתרה, היא זרקה את המגבת פנימה. היא אמרה, 'סיימתי'. היא בגדה קודם."

במרץ 2015, בעלת הצימר התחברה לגבר בשם "סם קופר" בטוויטר, חודשים ספורים לאחר שהיא וקודי התגרשו כדין כדי שיוכל להתחתן רובין בראון על מנת לאמץ את ילדיה. מרי ו"סם" החליפו הודעות פלרטטניות לפני שבסופו של דבר תקשרו באמצעות שיחות טלפון פרטיות והודעות טקסט. שישה חודשים לתוך מערכת היחסים בסייבר, נחשף כי "סם" הייתה למעשה אישה בשם ג'קי אוברטוןשהדליפו את ההודעות הפרטיות שלה ושל מרי, שאף כללו תמונות של כוכבת הריאליטי מצטלמת בצורה מפתה.

מיקלטי הבהיר כי בעוד שלמרי "לא הייתה מערכת יחסים פיזית עם מישהו", "הדבר של שפמנון" היה בכל זאת "רומן רגשי" מאחורי גבו של קודי בעוד הזוג נשאר נשואים רוחנית.

"יש הבדל בין רומן רגשי לרומן פיזי", אמר מיקלטי והוסיף כי הילד של קודי ומרי, לאון בראוןשמעה את מרי "בטלפון מנהלת שיחות אינטימיות" עם "סם" במהלך הפרשה.

"ואם אתה עושה סקס, או סקס מילולי [sic], זו רמאות", הוסיף מיקלטי. "זה עדיין רמאות."קישור מקור