מירנדה למברט על גירושין בלייק שלטון: "לא הייתי מוכנה"

למצוא שלווה. מירנדה למברט משקפת על גירושיה מ בלייק שלטון והודתה שהיא לא מוכנה לתשומת הלב שבאה עם זה.

הזמרת "שיכורה", בת 38, פתחה על תשומת הלב התקשורתית סביב הפרידה ממנה הקול שופט, בן 45, בזמן שהופיע ב חדשות CBS ביום רביעי, 11 במאי. "לא הייתי מוכנה לזה," היא הודתה. "טוב, אני לא חושב שמישהו כן. וזה לא נחמד לפעמים."

מירנדה הוסיפה שהיא מצאה דרך להתמודד עם הספקולציות הקבועות לגבי מה השתבש בנישואיהם. "אני חושבת שאתה צריך לקחת את זה עם גרגר מלח ולדעת שאני זמרת-יוצרת אז למזלי אני יכולה להגיד את כל האמת שלי", היא אמרה. "אני לא אשקר במוזיקה שלי."

כעת, לאחר שחלפו שנים רבות, זוכת הגראמי אמרה שהיא השלימה עם הפיצול והטירוף התקשורתי סביבו. "גם אני התבגרתי ולמדתי הרבה על עצמי ואני חושבת שבשלב מסוים אתה מתחיל להתמסד עם מי שאתה," שיתפה מירנדה. "אני חושב שבגלל זה אתה מרגיש את השלווה הזו שמגיעה ממני, כי אני מרגיש שלווה עם עצמי."

Shutterstock

יליד טקסס התחתן עם בלייק ב-2011, בזמן שהם התגרשו ב-2015. הזוג מעולם לא אישר את הסיבה מאחורי הפרידה שלהם, אם כי דווח ששמועות האהבה והבגידה מרחוק – ששניהם הכחישו – מעמיסים על מערכת היחסים שלהם.

"זה לא העתיד שדמיינו. ובלב כבד אנחנו מתקדמים בנפרד", אמרו בני הזוג בהודעת הגירושים ביולי 2015. "אנחנו אנשים אמיתיים, עם חיים אמיתיים, עם משפחות אמיתיות, חברים ועמיתים. לכן, אנו מבקשים בחביבות פרטיות וחמלה בעניין המאוד אישי הזה".

בעקבות הפיצול שלהם, זמרת "ארץ אלוהים" המשיכה הלאה גוון סטפאני. הזוג התחיל לצאת בשנת 2015 כשעבדו יחד על הקול, והם קשרו את הקשר ביוני 2021.

מירנדה גם מצאה שוב אהבה בעקבות הגירושים. יצרנית הלהיטים נישאה לברנדן מקלופלין בטקס סודי בשנת 2019. הזוג שמרו על הרומן שלהם פרטי יחסית, אם כי הזמרת התפרצה על בעלה בהזדמנויות נדירות.

"זה כמו איזה סרט הולמרק או משהו כזה, היא אמרה על פגישה עם בעלה כשהוא עבד בוקר טוב אמריקה בתור מאבטח. "הצוואר הג'ינג'י מטקסס פוגש את השוטר היפהפה הזה של NYPD ברחוב בניו יורק, אבל זה באמת קרה ככה."

קישור מקור