מירנדה למברט, ציר הזמן היחסים של ברנדן מקלולין

מירנדה למברט, ציר הזמן היחסים של ברנדן מקלולין

זה היה די רומנטיקה סוערת עבור מירנדה למברט ובעלה, ברנדן מקלולין! אף אחד לא ידע שמירנדה אפילו יצאה עם מישהו כשהיא הפתיעה מעריצים עם הודעת חתונה.

"לכבוד יום האהבה, רציתי לחלוק כמה חדשות", כתבה בה זמרת הקאנטרי אינסטגרם פוסט ב-16 בפברואר 2019. "פגשתי את אהבת חיי. ונתקפנו! הלב שלי מלא. תודה לך ברנדן מקלופלין שאהבת אותי בשבילי. #האחד."

בעבר, זמרת "העגלה האדומה הקטנה" הייתה נשואה לכוכבת מוזיקת ​​קאנטרי בלייק שלטון. השניים החלו לצאת ב-2006, התארסו ב-2010 ונישאו בשנה שלאחר מכן בטקס כפרי-שיק.

לאחר גירושיהם, מירנדה פתחה על הפרידה שלהם בראיון עם בְּרִיאוּת. "כשכולם מודאגים מהחיים האישיים שלך, זה גורם לך להרגיש כמו, 'טוב, אם אתה יכול פשוט לבלות קצת מהזמן הזה בדיבור על האמנות האמיתית שלי, זה יהיה נהדר!"", אמרה הבייבי הבלונדינית לרשת בנובמבר 2019. "אבל אני מניח שביקשתי את זה, נכנסתי לעסק הזה. אני לעולם לא אתרגל לעיני הציבור בצורה כזו". מאז המשיך בלייק עם בוגר No Doubt גוון סטפאנישאיתו התחיל בלייק לצאת ב-2015, מוּצָע לאוקטובר 2020 ו התחתן ביולי 2021.

בימים אלה, נראה שהפרידה שלה מבלייק היא רק נחלת העבר אבל מערכת היחסים ביניהם נראה ידידותי. "מירנדה ובלייק עדיין לא שורפות את קווי הטלפון, אבל ההערות האחרונות שלה על כתיבה משותפת בהחלט שינו דברים", אמר מקורב. בקשר על הראיון שלה במרץ 2021 ברדיו Essentials של Apple Music שבו היא נתנה לאקס שלה צעקה על זיכרון כתיבת שירים מתוק. "בלייק חשב שזו מחווה נחמדה."

כעת, האם החורגת לבנו של ברנדון, לנדון, מוכנה לילדים משלה. סיפר ​​מקור בקשר אך ורק שמירנדה "להוטה להקים משפחה" עם בעלה, והם "מנסה" להרות. יש לה "קדחת תינוקות", טען המקורב. "ברנדן ומירנדה לא רואים את הטעם בהמתנה כדי להביא ילדים לעולם."

אז איך התחיל סיפור האהבה של מירנדה וברנדון? גלול דרך הגלריה למטה לפרטים על מערכת היחסים ביניהם.קישור מקור