מישה ברטון נצפתה בטיול נדיר בלוס אנג'לס: ראה תמונות

מישה ברטון נצפתה בטיול נדיר בלוס אנג'לס: ראה תמונות

בחוץ! מישה ברטון זוהה בטיול נדיר בלוס אנג'לס ביום רביעי, 20 ביולי.

במהלך הבילוי, ה-OC. השחקנית, בת 36, נראתה נוהגת בריינג' רובר ומוצאת מקום חניה, לפני שמישה נכנסה לטריידר ג'וז מקומי כדי לאסוף כמה מצרכים.

היא התלבשה בנוחות בחולצת הסוואה עם שרוולים ארוכים ומכנסיים קצרים שחורים.

מסע הקניות של מישה מציין הופעה פומבית נדירה עבור התקווה אבודה כוכב, ששומר על פרופיל נמוך בשנים האחרונות.

היא אמנם ידועה בעיקר בזכות משחקה של מריסה קופר ה-OC., המעריצים היו בהלם כשעזבה את התוכנית בסוף עונה 3 כשהדמות שלה נהרגה בתאונת דרכים. במאי 2021, מישה פתחה בהסבר מדוע עזבה את התפקיד הראשי תוך כדי שיחה E! חֲדָשׁוֹת.

"זה קצת מסובך", אמרה על הסיבה שעזבה את התוכנית, ששודרה בפוקס מ-2003 עד 2007.

"תמיד הרגשתי בושה בצורה מסוימת באמת לדבר על מה שהתרחש מאחורי הקלעים, כי תמיד הייתי אדם מאוד פרטי ומודע מאוד לרגשות של אנשים", אמר מישה לרשת. "עכשיו, כשאנחנו חיים בעידן הזה שבו אנחנו כן מדברים על החוויות שלנו ונשים מתנקות מה באמת קורה מאחורי הקלעים ואיך התייחסו אליהן, זה משהו קצת שונה".

היא נזכרה שחשבה לעזוב את התוכנית "די מוקדם". מישה אמר שזה "היה קשור מאוד לכך שהם הוסיפו רייצ'ל [Bilson] בדקה האחרונה" כסדרה קבועה, מה שאומר ששכרם של חברי השחקנים "התאזן".

יליד לונדון הוסיף כי "הבריונות הכללית של כמה מהגברים על הסט הרגישה ממש מבאסת". היא המשיכה, "אבל, אתה יודע, גם אני אהבתי את ההצגה והייתי צריך לבנות את החומות שלי ואת הדרכים שלי להתנייד בהתמודדות עם זה ועם התהילה שהוטלה עליי במיוחד. רק בהתמודדות עם, כמו, כמות הפלישה שעברתי בחיי האישיים, פשוט הרגשתי מאוד לא מוגנת, אני מניח שזו הדרך הטובה ביותר לנסח את זה".

אחרי עזיבה ה-OC, מישה המשיך לפעול באופן ספורדי ואף קיבל תפנית בריאליטי. היא התחרה על רוקדים עם כוכבים והייתה המתמודדת השנייה שהודחה בעונה 22, בזמן שהיא כיכבה בעונה 1 של MTV הגבעות: התחלות חדשות בשנת 2019.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מהטיול הנדיר של מישה.

קישור מקור