מישל דוגר, ג'ים בוב אינסטגרם חוזרים לאחר גזר הדין של ג'וש

לְשֶׁעָבַר סומך על כוכבים ג'ים בוב ו מישל דוגר חזרו לאינסטגרם שבעה חודשים אחרי בנם הבכור, ג'וש דוגר, נידון ל-12 שנות מאסר באשמת פורנוגרפיית ילדים. חשבון המדיה החברתית של בני הזוג הפך שוב לפעיל כדי לקדם סרטון יוטיוב שיצר בנם ג'יימס דוגר.

"עבודה טובה בסרטון, ג'יימס!" החשבון המשותף של הזוג TLC כתב, הוסיף אימוג'י מחיא כפיים, תוך פרסום סרטון YouTube של בן ה-21 על חגיגת חג המולד של המשפחה ב-2022.

משפחת דוגר/אינסטגרם

ג'יימס שיתף את הסרטון בן 10 הדקות שלו יוטיוב ערוץ, Duggars Gone Wild, ונתן מבט מפורט על ההשתתפות בכנסייה ומסיבת החג בבית הוריו. ההתייחסות היחידה לג'וש, 34, הייתה כשג'יימס הראה דיוקן משפחתי תלוי על הקיר, שכלל את אחיו הבכור, אשתו, אנה דוגרוהילדים שלהם.

ג'ים בוב, 57 ומישל, 56, שתקו ברדיו ברשתות החברתיות בתוך הבעיות המשפטיות של ג'וש לפני ששיתפו את הסרטון של ג'יימס בסטוריז שלהם באינסטגרם. הפוסט האחרון בפיד שלהם הגיע במאי אחרי בן ג'ד דוגר ואשתו, קייטי דוגרקיבל את פני התינוק מספר 1, הבן טרוט.

ג'וש נידון ליותר מ-12 שנות מאסר באותו חודש. למרות זאת, בקשר אישר ביולי שתאריך השחרור שלו ב-FCI Seagoville שונה מאוחר יותר ל-12 באוגוסט 2032, שמסתכם רק יותר מ-10 שנים מאחורי סורג ובריח.

גזר הדין של כוכב הריאליטי המבוזה הגיע לאחר שהוא נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים לאחר משפט שנמשך תשעה ימים בדצמבר 2021. האישום של החזקת פורנוגרפיית ילדים בוטל מאוחר יותר בדיון גזר הדין של ג'וש.

לשעבר 19 ילדים וספירה הכוכב "השתמש באינטרנט כדי להוריד חומר של התעללות מינית בילדים", שיתף בעבר משרד התובע הכללי במחוז המערבי של ארקנסו בהודעה לעיתונות בעקבות מעצרו של ג'וש באפריל 2021. "דוגר החזיק לכאורה בחומר זה, שחלקו מתאר את ההתעללות המינית של ילדים מתחת לגיל 12, במאי 2019".

לאחר שאב לשבעה נמצא אשם, ג'ים בוב ומישל אמרו שהמצב "עגום" דרך הבלוג המשפחתי שלהם.

"בימים הקרובים, נעשה כל שביכולתנו כדי להקיף את כלתנו אנה וילדיהם באהבה ותמיכה", נכתב בהצהרה המשותפת שלהם. "כהורים, לעולם לא נפסיק להתפלל עבור יהושע, ולאהוב אותו, כפי שאנו עושים את כל ילדינו. בכל אחת מנסיבות החיים, אנו שמים מבטחנו באלוהים. הוא מקור הכוח והמקלט שלנו. תודה על תפילותיך."

קישור מקור