מי הארוסה של מייגן קרמפלר ג'ון?

כל כך מאוהב! 1,000 ליברות חברים הכי טובים כוכב מייגן קרמפלר מצאה אהבה עם הארוס שלה, ג'ון קרייגר. המשיכו לגלול כדי לגלות איך הם הכירו, מתי התארסו ועוד.

מי הארוס של מייגן קרמפלר, ג'ון?

לא הרבה ידוע על ארוסה של מגהן, שממעט להופיע בתוכנית TLC. הוא גם לא מופיע בקביעות בחשבונות המדיה החברתית שלה.

ביולי 2022, איש הטלוויזיה שיתף תמונה נדירה של ג'ון ביום הולדתו ה-35. "יום הולדת 35 מבורך שמח! @jon_1000lbbestfriends", היא כתבה תמונה של הגבר שלה נהנה מבראוניז וגלידה. "כל כך מבורך שיש לי אותך בחיי."

לפי שלו עמוד לינקדאין, ג'ון עובד כיום במרכז לבדיקת סמים ואלכוהול של קרטרסוויל בקרטרסוויל, ג'ורג'יה. תחומי האחריות שלו כוללים סיוע למנהל ולבעלים בבדיקות סמים ואלכוהול.

איך פגשה מגהן קרמפלר את הארוס שלה, ג'ון?

המעריצים הוצגו לראשונה בפני ג'ון כאשר מגהן כיכבה ב-Too Large של אפליקציית Discovery Plus לצדו ונסה קרוס.

"פגשתי את ג'ון לפני כעשר שנים כששיחק במשחקי וידאו באינטרנט, והוא גר בקליפורניה," שיתפה מגהן בכתב וידוי במהלך פרק משנת 2021, והסבירה שהיא בתחילה פחדה שיגלה איך היא נראית.

בזמן ששוחחה עם ג'ון לילה אחד, מגהן הפעילה בטעות את המצלמה וחשפה את זהותה. ג'ון הודה שראה אותה לפני שכיבתה את המצלמה שלה, כשכוכבת הריאליטי הודתה שהיא שמחה שהוא המשיך לגלות בה עניין.

"אני אוהב את Meghan עד הירח ובחזרה", אמר ג'ון למפיקים באותה תקופה. "כל מה שהיא עושה, היא אדם כל כך נפלא. יש לה לב כל כך טוב ומתוק".

"מתי ג'ון הציע נישואין למייגן קרמפלר?

ג'ון ומייגן התארסו בפברואר 2021.

"היא אמרה כן. אני כל כך מתרגש", הוא נזכר במהלך פרק של גדול מדי. "אני הולך לבלות את שארית חיי עם מישהו שאני אוהב."

באדיבות ג'ון קרייגר/אינסטגרם

גם במהלך הפרק, ג'ון הראה את תמיכתו ב-Meghan כשהיא חשפה את התקדמותה בירידה במשקל בפני חבריה ובני משפחתה לאחר שעברה ניתוח בריאטרי.

"בשנה האחרונה ראיתי את מגהן משתנה," אמר ג'ון למצלמות. "ראיתי אותה הופכת להיות יותר מאושרת, שמחה. היא הופכת פרודוקטיבית מאוד בטיפול בעצמה ובאנשים אחרים. היא פשוט מסתדרת מצוין".קישור מקור