מי החבר של אמא יוני? הכירו את אמן הקעקועים ג'סטין סטראוד

התראת זוג חמוד! המעריצים הכירו לראשונה אמא יוניהחבר של, ג'סטין סטראודלאחר שהם נצפו מטיילים יחד בלוס אנג'לס בינואר 2022. כעת, ציפורי האהבה נשואות. כדי ללמוד עוד על אימא ג'ון ובעלה שזה עתה הוטבע, המשיכו לקרוא.

הוא נהנה בחוץ

במהלך הדייט שלהם, הזוג הלך יד ביד לעתים קרובות תוך הפסקות כדי לארוז על ה-PDA ולצלם תמונות יחד. ה מאמא יוני: מ-Not to Hot הכוכבת נראתה נינוחה בסווטשירט סגול ובמכנסיים אפורים, בעוד שהיפהפייה שלה נדנדה במכנסיים שזופים, חולצה עם שרוולים ארוכים ונעלי ספורט.

הוא אמן קעקועים

באוקטובר 2021, יוני רמז על "בוז חדש" בזמן שהציג תמונה של דיו האמה הטרי שלו באינסטגרם שלה. בזמנו, היא לא נתנה רמזים מיהו עניין האהבה שלה ורק תייגה את המקעקע.

"@princeofink תמיד עושה עבודה מדהימה תודה שחיברת את הבוז החדש שלי עם קצת דיו נתראה בקרוב." הוא גם א מכונאי רכב.

Snorlax / MEGA

הוא נעצר

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי השמש, לג'סטין היה צו מעצר יוצא דופן עליו באלבמה. בנובמבר 2019 הוא נעצר בגין החזקת מריחואנה וסמים, וכן פריצה לדירה בדרגה שלישית וגניבת רכוש.

הוא הודה בשני האישומים האחרונים. משרד התובע המחוזי, שפיקח על תיקו של ג'סטין, הצהירה שהוא נמצא על תנאי ונפגע מההפרה ב-26 באוקטובר, 2021.

עורך דינו של ג'סטין, שייצג אותו בתיק, אמר לרשת: "לא ידוע לי על צווים חדשים והתיק בו ייצגתי אותו סגור".

אמא ג'ון מושחתת

אימא יוני פתחה על חיי ההיכרויות שלה בדצמבר, והתבטאה בכנות על חיי האהבה שלה בפייסבוק. "אם הם באמת משמחים אותך והם מי שאתה רוצה להיות איתו לשארית חייך, פשוט תוודא שהם יודעים שאתה מעריך, אסיר תודה ואסיר תודה שיש לך אותם ובמזל שהם אומרים להם שאתה אוהב אותם אפילו שאתה אוהב אותם. מטורף", כתבה.

אם לארבעה ילדים נפרדה מהחבר הוותיק שלה ג'נו דואק בשנה שעברה והיה מקושר ל-TikToker לזמן קצר ג'ורדן מקולום לפני שמצאתי אושר עם ג'סטין.

הכירו את הזוג הטרי!

לאחר חמישה חודשים בלבד של היכרויות, יוני וג'סטין עשו צעד משמעותי כשהתחתנו. כוכב הריאליטי התחתן עם ג'סטין בבית משפט בג'ורג'יה ב-23 במרץ 2022, בקשר יכול לאשר. השמש היה הראשון לדווח על החדשות.

קישור מקור