מי היא אשתו של ג'ד דוגר קייטי נאקאצו? עבודה, משפחה, נישואים

הכירו את קייטי! ג'דידיה "ג'ד" דוגר גילה שהוא ואשתו קייטי דוגר (לבית Nakatsu) קיבלו את ילדם הראשון, בנם בשם Truett, ב-2 במאי 2022. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על אשתו של ג'ד.

מי היא אשתו של ג'ד דוגר קייטי נאקאצו?

בניגוד לג'ד, 23, ולבני משפחתו של כוכב הריאליטי, לא הרבה ידוע על קייטי, 23. אין לה חשבונות מדיה חברתית משלה ולא ברור מה היא עושה למחייתה. למרות זאת, שליף דיווח בעבר שקייטי היא טייסת וזכתה בתעודת טיסה סולו ב-2020.

מי משפחתה של קייטי דוגר?

סומך על מעריצים הצליחו ללמוד יותר על קייטי דרכה האתר של המשפחה. בדומה לדוגארים, קייטי גדלה בקהילה האוונגליסטית הפונדמנטליסטית. עם זאת, משפחתה נראית פחות מסורתית מכוכבי הריאליטי והיא נשלחה לבית ספר ללבנים, בניגוד לחינוך ביתי. בנוסף, הוריה – קורי וקים נקאטסו – גרושים.

מתי ג'ד וקייטי דוגר התחתנו?

ג'ד זעזע את המעריצים כשגילה שהוא התחתן עם קייטי באפריל 2021 לאחר שנה אחת של חיזור. "במשך זמן רב התפללתי עבור בן זוגי לעתיד, מבלי לדעת מי יהיה האדם הזה. אלוהים ענה לתפילותיי הרבה מעבר למה שיכולתי לדמיין אי פעם בקייטי!" ג'ד כתב ההכרזה שלו דרך אינסטגרם על חתונת ההפתעה. "נהנינו לפתח בשקט את מערכת היחסים שלנו בשנה האחרונה וכל רגע ביחד היה מדהים! אני כל כך אסיר תודה שאלוהים הכניס את קייטי לחיי ונרגש לחלוק איתך את כל זה שהיום היא הפכה לאשתי! קייטי, המחשבה לחלוק איתך את שארית חיי הופכת אותי לגבר המאושר בעולם! אני אוהב אותך כל כך!! ❤️ #באושר לתמיד."

הזוג התחתן בטקס חוצות בארקנסו, שלום דיווח. אחיו התאום של ג'ד, ירמיהו דוגר, שימש כאיש הטוב שלו ואחותה של קייטי הייתה המשרתת שלה. הם קשרו את הקשר לאחר שמועות אירוסין החלו להסתובב במרץ 2021 כשהפודקאסט "בלי כדור בדולח" טען שהוא "חיזר אחרי אישה" באופן פרטי במשך "די הרבה זמן".

באדיבות ג'ד דוגאר/אינסטגרם

מתי ג'ד וקייטי ילדו את התינוק שלהם?

ג'ד וקייטי הודיעו על הריונה חמישה חודשים בלבד לאחר חתונתם הפרטית. "היא נבדקה חיובית אבל לא ל-COVID", כתבה כוכבת ה-TLC לשעבר דרך אינסטגרם בספטמבר 2021. בני הזוג נראו מתנשקים בזמן שקייטי החזיקה שלט שעליו נכתב, "ואז היו [three]."

הזוג היה נלהב מהפרק הבא שלהם ביחד והם פירטו את ההריון של קייטי בסרטון יוטיוב בן 10 דקות.

חודשים לאחר מכן, הזוג הטרי חשף שהם מצפים לתינוק בסרטון גילוי מגדר מתוק ששיתפו ביוטיוב ב-7 בינואר.

בסרטון שכותרתו "JED & KATEY DUGGAR – GENDER REVEAL!!!", קייטי וג'ד שיתפו הצצה למסיבת חשיפת המגדר שלהם בפארק מקומי. ג'ד חשף את המין של ילדם הראשון על ידי חבטה בכדור מלא באבקה צבעונית עם מחבט בייסבול. צבע העשן היה כחול, מה שמעיד שהם מצפים לילד.

בני הזוג המשיכו לעדכן את המעריצים על חייהם האישיים כאשר חשפו שקייטי ילדה את בנם, טרוט, ב-2 במאי 2022. ג'ד לקח אינסטגרם ב-3 במאי לשתף את התמונות הראשונות של בנם. התמונה הראשונה בשקופית תפסה את ההורים הטריים מחייכים כשהם מחזיקים את הרך הנולד בבית החולים, בעוד הצילומים הבאים נתנו סומך על אוהדים מסתכלים מקרוב על התינוק.

"הוא פה! אנחנו אוהבים אותך כל כך, מותק נכון!" ג'ד כתב את הכיתוב לפוסט. לאחר מכן הוא חשף את שמו המלא של בנם הוא טרוט אוליבר דוגאר והוא נולד ביום שני, 2 במאי, בשעה 18:34. היילוד שקל 8 ק"ג ו-5 אונקיות והיה 20.5 אינץ'.

האבא בפעם הראשונה הסביר גם את המשמעות מאחורי שמו של בנם. הוא שיתף שטרואט פירושו "לוחם למען ישו" ואוליבר פירושו "שלום".

בנוסף לפוסט באינסטגרם, בני הזוג גם תיעדו את חווית הלידה בא סרטון יוטיוב.קישור מקור