מי היא אשתו של ג'ייסון אלדין בריטני אלדין? שווי נקי, עבודה, ילדים

החצי השני שלו. ג'ייסון אלדין ידוע בשיר להיטי קאנטרי כמו "Trouble With a Heartbreak" ו-"Big Green Tractor", אבל מלבד התהילה שלו, הוא איש משפחה ובעל בריטני אלדין (לבית קר).

בריטני הופיעה קבועה ברשתות החברתיות של ג'ייסון, אבל היא עלתה לכותרות על הערותיה הטרנספוביות באוגוסט 2022. "אני באמת רוצה להודות להורי על שלא שינו את המין שלי כשעברתי את שלב הטמבוי שלי. אני אוהבת את החיים הבנות האלה", היא כתבה באינסטגרם וִידֵאוֹ של עצמה לפני ואחרי שהצטיידה באיפור.

היא אמרה את ההערה על רקע מאמצים לאומיים להגביל את הגישה לטיפול המאשר מגדר עבור קטינים בארצות הברית. נכון לעכשיו, כמעט 13 חתמו על חקיקה נגד להט"ב, בעוד ש-23 מדינות הציגו הצעות חוק דומות ב-2022.

הפוסט זכה לתשומת לב לא כל כך חיובית מכוכבי קאנטרי כמו מרן מוריס ו קסדי אפיפיור, שהגיב בפומבי והוקיע את הצהרתה של בריטני. עם זאת, בריטני הכפילה את האמירה שלה ופרסמה סיפור אינסטגרם סתמי בתוך הדרמה.

"אם אתה שותק לגבי האמונות שלך כי אתה חושש שמישהו ייעלב, אז האמונות שלך לא כל כך חשובות לך, אלא מה שאנשים חושבים עליך זה", נכתב בטקסט באמצעות אינסטגרם. "כשאתה עומד על מה שנכון ונכון, תקבל גם שנאה וגם אהבה, אבל כולם יידעו על מה אתה נלחם."

בריטני הגיבה בפומבי להערותיו של Cassadee דרך Instagram Stories, תוך שהיא תייגה את הזמר בפוסט. "חלק מההורים כל כך רוצים להתקבל על ידי החברה, שהם מוכנים לקבל החלטות שמשנות חיים עבור ילדיהם שאינם מבוגרים מספיק כדי להבין את ההשלכות של המעשים הללו", נכתב בטקסט.

"אהבה היא להגן על הילד שלך עד שהוא בוגר מספיק כמבוגר כדי לקבל החלטות בחיים שלו. אסיר תודה שההורים שלי אפשרו לי לעבור את שלב הטמבוי שלי מבלי לשנות את המין שלי", המשיכה. "עד אז, עזבו ילדים בשקט".

נראה שג'ייסון יצא להגנתה של אשתו בכך שכתב, "הבארבי שלי", בקטע התגובות מתחת לפוסט הראשוני שעורר דעות.

אקסל/באואר-גריפין / Getty Images

המשך לגלול למטה כדי ללמוד עוד על אשתו של ג'ייסון אלדין, בריטני.

מתי ג'ייסון ובריטני אלדין התחתנו?

בריטני וג'ייסון הרימו גבות בספטמבר 2012, כשהם נראו נעימים יחד וארוזים על מחשב כף יד בבר. כוכב הקאנטרי, לעומת זאת, היה נשוי לגרושתו ג'סיקה אן אוסרי באותה תקופה, כך שהמפגש נחשב באופן לא מפתיע כלא הולם.

המוזיקאי דיבר על השערורייה ופרסם הצהרה דרך פייסבוק באוקטובר 2012, וציין כי הוא "השתולל". "שתיתי יותר מדי, נתתי למסיבה לצאת משליטה והתנהגתי בצורה לא הולמת בבר", נכתב בפוסט המקוון שלו. "עזבתי לבד, תפסתי את האוטובוס להופעה הבאה שלנו ובזה נגמר הסיפור".

האמן "You Make It Easy" הגיש בקשה לגירושין מג'סיקה באפריל 2013 לאחר 12 שנות נישואים ושני ילדים משותפים: הבנות קילי וקנדיל. ג'ייסון ערך את הופעת הבכורה שלו בשטיח האדום עם בריטני בטקס פרסי ה-CMT לשנת 2014 והזוג התחתן במרץ 2015.

האם לג'ייסון ובריטני אלדין יש ילדים?

הזוג קיבל את בנם הראשון, בנם ממפיס, בדצמבר 2017. בריטני ילדה את בנם השני, בתם הצי רומא, בפברואר 2019.

מה התפקיד של בריטני אלדין?

לפני שהייתה מעורבת רומנטית עם ג'ייסון, בריטני הייתה מעודדת של שרלוט בובקט ב-NBA מ-2011 עד 2012. היא אפילו עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בריאליטי ב-2012 כשהיא באודישן עבור אמריקן איידוללעומת זאת, לא עשה את הקיצוץ.

יליד צפון קרולינה שותף בבעלות על קו בגדים ולבוש בשם Brittany + Kasi, שמציע פריטי לבוש המיועדים לאלה שיש להם אמונות שמרניות.

ג'ייסון אפילו עוזר לדגמן את הבגדים, מכיוון שהוא נראה לבוש בחולצה באתר שכתוב עליה, "הצבעתי אדום. הצבעת כחול. אל תאשים אותי, הדבר הזה תלוי בך."

אשת מוזיקת ​​הקאנטרי היא גם הבעלים של קו טיפוח שיער בשם Xo Britt, שמציע תוספות קליפס ו-Clip-in קוקו, בתקווה לתת לנשים ביטחון בשיער שלהן.

"כששיתפתי לראשונה פעולה עם מומחי השיער היוקרתיים ב-Harper Ellis Hair Co. כדי לאצור את קו התוספות הזה, רציתי שהליבה שלו ייבנה סביב העצמת נשים להרגיש יפות מבפנים החוצה", נכתב בהצהרת המשימה שלה באתר. .

"יצרנו קליפ-אין מיוחד במינו שישנה את השיער שלך תוך דקות ספורות. למה? ראיתי צורך עצום בתוספות באיכות שטיח אדום נגישות וקלות להתקנה”.

מה השווי הנקי של בריטני אלדין?

בשנת 2022, לרקדן לשעבר יש שווי נקי של 10 מיליון דולר, לפי שווי נקי של סלבריטי.קישור מקור