מי היא חואניטה JCV? טריסטן תומפסון עם OnlyFans Model

נראה שאישה חדשה תפסה טריסטן תומפסוןהעין של. הוא צולם עוזב את מועדון הלילה של מערב הוליווד The Nice Guy עם דוגמנית OnlyFans חואניטה JCV ביום רביעי, 20 בספטמבר, כשהיא ישבה מאחור, מרצדס מייבאך של שחקן ה-NBA בזמן שהיא נסעה. המפגש ירד מיד אחרי האקס של טריסטן, קלואי קרדשיאןהציג לראשונה את הבן שהיה להם באמצעות פונדקאית ביולי במהלך הבכורה של העונה השנייה של הקרדשיאנס. המשך לקרוא לפרטים על Juanita JCV.

מה עושה Juanita JCV למחייתו?

חואניטה היא דוגמנית ומשפיעה ברשתות חברתיות. היא החלה לעבוד בתור א דוגמנית אינסטגרם בדצמבר 2018 כשהיא פתחה את החשבון שלה. מי אוהב את הנוף?" שאלה חואניטה באחת התמונות המהבילות הראשונות שלה, שהציגה אותה יושבת לצד הבריכה בחוטיני מיקרו שחשף את הדרייר שלה.

התברר שהרבה אנשים עשו זאת! יש לה 2.2 מיליון עוקבים באינסטגרם שאוהבים לראות את חואניטה מתהדרת בדמותה המפותלת להפליא במגוון של תמונות חושפות גוף, כולל תחתוני חוטיני קטנטנים, ביקיני קטנטנים ועוד.

של חואניטה טיק טוק החשבון מתהדר ב-65.9 אלף פollowers, שם היא משתפת סרטונים שבה היא מבצעת ריקודים סוערים תוך שהיא מציגה את קימורי שעון החול שלה בביקיני.

באדיבות חואניטה JCV/אינסטגרם

ליזמית יש גם חשבון OnlyFans שבו היא גובה 14.99 דולר לחודש עבור תוכן סקסי, אם כי יש לה גם חבילות מנויים לטווחים של 3, 6 ו-12 חודשים שמגיעים בהנחה קלה. הביוגרפיה OnlyFans של Juanita פשוט כתובה, "כאן תראה אותי יותר," ומציינת שהיא ממוקמת בקליפורניה.

בנוסף להפיק את המרב מתמונות וסרטונים סקסיים של מדיה חברתית, חואניטה משיקה את מותג בגדי הים והאביזרים שלה, JCV Swim. היא מבטיחה תכשיטי גוף בעבודת יד כולל "שרשראות בטן ועוד", אותם היא מייצרת באופן אישי.

מהו שמה האמיתי של חואניטה JCV?

שם המשפחה האמיתי שלה הוא בל, מה שהופך אותה לחואניטה בל. היא מקבלת את הכינוי "וואווה" לפי עמוד האינסטגרם שלה.

בת כמה חואניטה JCV?

חואניטה כיום בת 24. היא נולדה בקליפורניה ב-31 בדצמבר 1997.

Juanita JCV אוהבת לטייל

עמוד האינסטגרם שלה מכיל תמונות שלה מצטלמת בביקיני מיקרו-חוטיני ממיאמי לדובאי ועד קוסטה ריקה, כשהיא אוהבת להתהדר בהדר שלה בתמונות דוגמנות ברחבי העולם.

לא ברור מה המעמד של חואניטה וטריסטאן, אבל אין ספק שיש לה את כל האלמנטים שהוא נראה מחפש באישה. היא יפהפייה, עקומה ובעלת ידע לעסקים!קישור מקור