מי היא שותפתה של ניקי בלונסקי היילי ג'ו ג'נסן? מה צריך לדעת

האהבה של ניקי! ניקי בלונסקי יצאה לציבור עם בן זוגה, היילי ג'ו ג'נסןעם פוסט מתוק באינסטגרם ביוני 2022. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על ספריי לשיער בן זוגה של כוכב.

מי זאת היילי ג'ו ג'נסן?

על פי חשבון האינסטגרם של היילי, הם אינם בינאריים ומשתמשים בכינויי אותם/הם.

הם עובדים כמעצבי תכשיטים ומוכרים את המוצרים שלהם ב-TheOpalEmporium. החברה מבוססת מאוגדן, יוטה, לפי החברה עמוד אטסי.

מתי ניקי בלונסקי והיילי ג'ו ג'נסן התחילו לצאת?

לא ניקי ולא היילי אישרו מתי מערכת היחסים ביניהם החלה, אם כי שחקנית מועדון הגיאוגרפיה פרסמה את הרומנטיקה שלהם על ידי שיתוף פוסט של חודש הגאווה באמצעות אינסטגרם ב-26 ביוני.

"רק רציתי לקחת רגע ולהכיר אותך כמו שצריך @theyleyjo האדם שגורם ללב שלי לשיר וזה שגורם לי להיות הנערה הכי מאושרת על הפלנטה!" ניקי כתבה לצד סלפי מתוק של בני הזוג. "אני אוהב הכל בהיילי, אבל אחד החלקים האהובים עליי בלהיות החברה של היילי הוא שאני יכול להיות סביב המוח היצירתי המדהים שלהם כל יום!"

לאחר מכן היא שיתפה כמה תמונות של התכשיטים של היילי. "אם תגללו בין כל התמונות בפוסט הזה תראו את קולקציית ה-PRIDE בעבודת יד של היילי! לבשנו אותם לאירועי גאווה שהופיעתי בהם ואני אובססיבי לגבי זה!" כתב יליד ניו יורק. "לא רק בגלל שהחלקים היפים האלה נוצרו על ידי החברה שלי, אלא בגלל שהם עשויים בכזו אהבה ואכפתיות. אני צופה בתשוקה שלהם ליצירות שהם יוצרים וזה באמת נותן לי השראה".

ניקי הפנתה לאחר מכן את העוקבים שלה באינסטגרם "לראות את כל הקולקציה ופריטים אחרים שאתה יכול ללכת לאינסטגרם של היילי @haileyshandmadeemporium וזה ייקח אותך ישירות לחנות Etsy שלהם!"

באדיבות ניקי בלונסקי/אינסטגרם

"אני אוהב אותך מותק וכל כך גאה בך! שולחת לכולכם אהבה בעונת הגאווה הזו!" היא סיכמה.

בינתיים, היילי גם הראתה תמיכה בניקי תוך כדי הודאה ליום השנה ה-15 של ספריי לשיער ב-20 ביולי. "הסרט הזה היה חשוב לי כל כך מאז שראיתי אותו ב-07'. זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי מישהו בכל צורה של גרירה. הייתי צופה בקטעים עם עדנה ווילבור ומתרגשת כי ידעתי שעדנה הוא גבר שמשחק אישה, ולא הבנתי למה אני מרגיש שרואים אותי", כתבו באמצעות אינסטגרם. "רציתי להיות מסוגל לדחוף את הנורמות המגדריות ועדיין להיות מסוגל לקבל אהבה וקבלה, כמו עדנה. כמו כן, התאהבתי בהומואים עצומה בטרייסי טרנבלד. (בסדר אבל אני עדיין עושה זאת בכנות.) 🙈😂 לא ידעתי שאהיה כאן, 15 שנים מאוחר יותר, אצליח לחגוג את היום הזה עם ניקי."

"ניקי יצרה תפקיד שכל כך חשוב לאנשים, וכל כך הרבה בשבילי. כל יום אני מופתע מהאומנות שלה. הוא רב פנים. הכישרון שלה הוא משהו שמעורר בי השראה כל יום. ואני חושב שזו סיבה גדולה למה אני תמיד אחגוג את הסרט המדהים הזה", הם המשיכו. "לחגוג את הסרט הזה זה לחגוג את האמנים שבו. ומה יהיה ספריי לשיער בלי טרייסי? מה הייתה טרייסי בלי ניקי? ניקי נתנה לנו טרייסי שכולנו מחזיקים קרוב ללבנו. תודה שנתת לנו את טרייסי שלך, ניקי."

עם מי עוד יצאה ניקי בלונסקי?

לפני שניקי התחילה לצאת עם היילי, השחקנית הענקית נשארה שקטה יחסית לגבי חיי האהבה שלה.

לאחר שיצאה כלסבית ביוני 2020, ניקי חשפה שהיא נפרדה מחברה אלמונית בינואר 2020. לפני הרומן הזה, סיפרה השחקנית של Waiting For Forever הוליווד ריפורטר היא הייתה בעבר במערכת יחסים עם בן זוג בשם דני.

בנוסף, ניקי יצאה עם שחקן אנתוני קאר כשהם צילמו ספריי לשיער והיא זיכתה את האקס שלה על שעזר לה לצאת. "הוא היה בעל ערך להפליא ביציאתי. הוא היה שם בשבילי בכל שלב של הדרך", אמרה THR ביוני 2020. "הייתי קצת עצבני לספר לו כי אני כל כך אוהב ומכבד אותו. הוא לא יכול היה להיות טוב יותר, והוא מתקשר אליי כל יום לבדוק מה שלי. אני פשוט כל כך אסיר תודה".קישור מקור