מי היה עירום על המסך?

מי היה עירום על המסך?

בעוד ששחקניות עושות סצנות עירום חזיתית מלאה בסרט כבר שנים, נדיר ששחקן גבר יעשה את אותו הדבר. אבל יש קומץ כוכבים שחשפו את כל זה כשהם פנו חזיתית בשם האמנות… ולפעמים הומור.

ברדלי קופר הוא ה-A-lister האחרון שהלך בעירום למען האומנות שלו. הוא התקשר לסצינה שלו ב-2021 סמטת סיוטים "עניין גדול" במהלך ראיון עם הוליווד ריפורטרכפי שהוא נראה עירום לגמרי מלפנים ומהצד בעודו באמבטיה, מעורב באקט מיני עם שחקנית טוני קולטהדמות של.

"אני זוכר שקראתי בתסריט וחשבתי, 'הוא פאנקיסט כבוש באמבטיה הזאת וזה לסיפור. אתה חייב לעשות את זה", הוא נזכר. "אני עדיין זוכר את היום הזה רק כדי להיות עירום מול הצוות במשך שש שעות, וזה היה היום הראשון של טוני קולט. זה היה בדיוק כמו 'וואו'. זה היה די כבד".

המועמד שמונה פעמים לאוסקר אמר שהוא לא היסס לחשוף את הכל לסצנה "כי לא היה בזה שום דבר בחינם. זה היה לסיפור."

יואן מקגרגור הופיע חזיתית מלאה כל כך הרבה פעמים בסרטים שהוא קיבל את כל בני גילו. אבל לגבי הצגת הסחורה שלו בסרטים כגון Trainspotting ו קטיפה גולדמין"זה הכל על החיים," אמר השחקן לבריטניה אֶקְסְפּרֶס בשנת 2011, והוסיף, "אנחנו עירומים בסוף היום, ולפעמים אנחנו עירומים באמצע היום אם יתמזל מזלנו."

בן אפלק ניתנה ממנו עצה חכמים ילדה נעלמה מְנַהֵל, דיוויד פינצ'ר, כשזה הגיע לסצנת מקלחת העירום הידועה לשמצה שלו ב-2014. "דייוויד אמר לי מההתחלה, 'זה סרט יבלות והכל. לא יכול להיות בו יוהרה. אתה חייב לראות את הבטן העירומה של הדמות הזו. זה חייב להיות כמו באירופה; הם פשוט לא נותנים כמולא על כל הדברים האלה והם פשוט משחקים אנשים אמיתיים.' [So] יש עירום קצר וקצר מאוד", אמר לחדשות MTV בזמן קידום הסרט.

אבל המראיין שלו, ג'וש הורוביץ, ואז נהם, "אנחנו מוכרים את זה על הפין!" ובן השיב, "הפין נמצא שם!" הוא המשיך והתלוצץ, "זה עולה יותר. זה פין IMAX! אתה צריך לשלם 15 דולר כדי לראות את זה בתלת מימד. זה נראה טוב יותר בתלת מימד." אבל זה בא עם אזהרה, כפי שבן ציין כיצד הטמפרטורה במהלך הצילומים עשויה להשפיע על גופו העירום והחשוף. "זה היה סט קר מאוד. זה היה קפוא. זה היה מתחת לאפס", הוסיף.

גלול מטה עבור שחקנים שחשפו הכל בסצנות סרטים פרונטאליים מלאים.

קישור מקור