מי זאת אנטונלה? עמיתו לעבודה של פדרו

הם או לא? שנטל המשפחה כוכב ו ארוס בן 90 יום בוגרים שנטל חימנו (לבית אוורט) התעמתה עם בעלה, פדרו חימנועל מערכת היחסים שלו עם עמיתו לעבודה אנטונלה ברנצ'אה. למרות שפדרו התעקש שהוא ואנטונלה הם רק חברים, שנטל חשבה שפדרו בוגד בה עם אנטונלה בגלל כמה הוא קרוב לעמית שלו. אבל מי זאת בדיוק אנטונלה? המשך לגלול למטה כדי לגלות!

מי זאת אנטונלה מ'The Family Chantel'?

אנטונלה היא מלורנסוויל, ג'ורג'יה. היא סיימה את לימודיה בתיכון גריידי בשנת 2020, לפי הביוגרפיה שלה באינסטגרם. היא עובדת כסוכנת נדל"ן והתחילה את הקריירה שלה עם הרישום הראשון שלה באוגוסט 2021. היא נמצאת במערכת יחסים עם גבר בשם דניאל מאז אוקטובר 2018.

איך פדרו ואנטונלה נפגשו?

פדרו גילה שהוא הרגיש בבית עם עמיתיו לעבודה בנדל"ן כי רובם לטיניים. הוא גם יצר קשר הדוק עם אנטונלה במיוחד כי הם התחילו את הקריירה שלהם באותו זמן ביחד. "הבוס שלי חיבר אותי והיא ביחד בשביל [sic] לומדים ביחד", הסביר פדרו, בן 30, בכתב הוידוי שלו. הם היו הולכים להראות בתים ביחד ורואים לקוחות ביחד והם אפילו התבדחו על כך שיום אחד פתחו ביחד תיווך משלהם.

"פדרו נהדר, הוא מאוד מקצועי, הוא בעל כושר עבודה," התפרצה אנטונלה בכתב הווידוי שלה. "אנחנו תמיד מנסים לדחוף אחד את השני. לפעמים הוא מקבל דברים יותר מהר ממני ואני אומר, 'בסדר, תלמד אותי איך', והוא עושה את זה באמת בהכרת תודה. הוא מאוד צנוע ואדם מאוד ישר".

"אנטונלה, היא מגניבה וכרגע, [we’re becoming] חברים קרובים", הוסיף יליד הרפובליקה הדומיניקנית בסצנה אחרת. "כולם במשרד, אתה יודע, אנחנו מסתדרים. אתה יודע, כאילו, הלטינים, הקהילה שלנו, כל כך קרובה. אני מרגיש כמו [it’s] משפחה שם. [I’m] כל כך נוח שם, להכיר את החברים החדשים שלי, אתה יודע? ואני מאמין ששאנטל [is] מקנא בזה."

פדרו המשיך, "[I’ve] כל השנים האלה, אתה יודע, מנסה לעזור לה לעשות את הקריירה שלה, אתה יודע? ניסיתי לתמוך [for] שֶׁלָה. אבל אני מאמין ששנטל לא יודעת איך לשמוח בשבילי”.

למה שנטל חושבת שפדרו בוגד בה עם אנטונלה?

מערכת היחסים הקרובה של פדרו לאנטונלה גרמה לשאנטל לחשוד בבעלה ושאנטל הניחה שלפדרו ואנטונלה יש קשר עמוק יותר מסתם חברים ועמיתים לעבודה.

ב בידור הערבבהצצה של פרק של יום שני, 11 ביולי, האחות המוסמכת התעמתה עם פדרו לגבי כמה זמן הוא מבלה עם אנטונלה. "לילה אחד יצאתי מהעבודה כל היום, ניקיתי את הבית ומתחיל לבשל. ב-8:30 התקשרתי אליך, שאלתי אותך איפה אתה והיית בקניון עם אנטונלה", אמרה שנטל. "אתה אוסף אותה ולוקח אותה לעבודה, אתה לוקח אותה ממכונאי הרכב, אתה בעצם ה-do-boy שלה ואתה עומד בכל גחמה שלה."

"אתה פשוט משאיר לדמיון שלי להשתולל, פדרו!" היא אמרה. "אל תסמוך עליי, זהו," הוא השיב.

שאנטל שאלה, "אתה בוגד בי?" פדרו הגיב, "לא, אני לא [sic] בוגד בך. אני נשבע באלוהים, [if] בגדתי בך, אני [would have] עזב את הבית מזמן".

"למה, כי עמיתי לעבודה היא אישה?" שאל פדרו את שנטל. "באמת, אני מבלה עם החברים שלי, עם עמיתיי לעבודה, ואז אתה חושב כך [I’m] בוגד בך. אני לא רוצה להרגיש [sic] כי זו לא אהבה בשבילי."

Discovery+

האם פדרו בגד בשנטל עם אנטונלה?

בעוד פדרו הכחיש שבגד בשנטל עם אנטונלה, יליד ג'ורג'יה עדיין הרגיש שפדרו לא היה נאמן לה במהלך נישואיהם. בתגובתה של שנטל ב-7 ביולי להגשת הגירושין של פדרו ב-27 במאי, שהושגה על ידי בקשר, שנטל ציינה את הסיבות לפיצול שלהם כ"ניאוף מצד העותר" וכן "יחס אכזרי" מפדרו, כולל "אלימות פיזית במשפחה, כמו גם כאב נפשי". שנטל טענה שנישואיהם "שברו ללא תקנה ללא תקווה לפיוס".

עורך דינו של פדרו לא הגיב מיד בקשר'בקשתה להערות בנוגע לתביעות גירושין של שנטל.

קישור מקור